300m Lapua Cup - finale 2012. Zagreb
Moderator: Original_G
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
300m Lapua Cup - finale 2012. Zagreb
Od sutra na potoćiću kreču natjecanja na 300 metara, finale Lapua kupa 2012.
Evo i poveznice na SIUS rezultate, a gdje je i satnica:
http://results.sius.com/Events.aspx?Cha ... rebCroatia
Možda odem pogledati
Evo i poveznice na SIUS rezultate, a gdje je i satnica:
http://results.sius.com/Events.aspx?Cha ... rebCroatia
Možda odem pogledati
Oštri
Re: 300m Lapua Cup - finale 2012. Zagreb
Pa par naših je bilo pogledati a par nas i radi gore pa slobodno navrati. (ali nemoj dolaziti praznih ruku) 
Re: 300m Lapua Cup - finale 2012. Zagreb
Moraju biti, to su najbolji strijelci europe osim toga pucalo se za lovu. Iduce godine ce biti u 4 ili 5 mj. biti jedno kolo lapua kupa kod nas na vrapcaku.
Re: 300m Lapua Cup - finale 2012. Zagreb
Ja sam jedva 82/100 puknuo tim kalibrom uz naslon i jak vjetar, tak da mi je ovo VAU 
Re: 300m Lapua Cup - finale 2012. Zagreb
Da ti pucaš te silne količine metaka i ti bi mogao, bez brige.
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: 300m Lapua Cup - finale 2012. Zagreb
Harriet Holzberger pucala je sa kalibrom 6XCzdebat wrote:Puska 6br i 6,5mm
Trečeplasirana simpatična crvenokosa Eva Friedel probu i 60 meč metaka iz svog Walthera otpucala je u nepunih 40 minuta
Slovenka Renata je u prva 32 hica imala 24 muša i 8 običnih centara, ali joj je onda nažalost krenulo, tako da je u toj četvrtoj seriji
od preostalih 8 metaka pogodila 5 devetki...
Bilo je još zanimljivih detalja.
Tako je npr. Rajmond uspio pogoditi susjednu metu, zahvaljujuči čemu je zauzeo posljednju poziciju.
Jakobsenova koristi podosta staru i izraubanu opremu itd., itd.
Oštri
Re: 300m Lapua Cup - finale 2012. Zagreb
E lako vama škicat i sve pamtit. Dok se vi guštate neki i rade.
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: 300m Lapua Cup - finale 2012. Zagreb
Škicnuti i nije baš problem, ali pamtiti...
Najbitnije je ne zaboraviti dobro pogađati
Bumo vidli kaj budu tanđare delale na ove iste mete na istom rastojanju
Trofej neovisnosti se primiče
Najbitnije je ne zaboraviti dobro pogađati
Bumo vidli kaj budu tanđare delale na ove iste mete na istom rastojanju
Trofej neovisnosti se primiče
Oštri
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

