Vrijedne pčelice postaju sličice

Uradi sam, iskustva, savjeti, prijedlozi, slike vaših radova...
Post Reply
User avatar
BoB
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 384
Joined: 30 Sep 2008, 12:51
Location: zg

Vrijedne pčelice postaju sličice

Post by BoB » 27 Oct 2008, 15:21

obzirom da slika govori tisuću riječi budite još malkoc vrijedni i postajte svoje poštovane uratke.
DSCF0043.JPG
Omnes tenentes gladios et ad bella doctissimi uniuscuiusque ensis super femur suum propter timores nocturnos
Because none of us are as cruel as all of us

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: Vrijedne pčelice postaju sličice

Post by Knife_maniac » 27 Oct 2008, 15:26

A ti budi dobar pa polikaj tu mrcinu pored nozica :A02:
I kratki Review !
Jel compound ??
Luk ili samostrijel ?

User avatar
BoB
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 384
Joined: 30 Sep 2008, 12:51
Location: zg

Re: Vrijedne pčelice postaju sličice

Post by BoB » 27 Oct 2008, 15:48

Knife_maniac wrote:A ti budi dobar pa polikaj tu mrcinu pored nozica :A02:
I kratki Review !
Jel compound ??
Luk ili samostrijel ?
pse mach 6 maxis
ali ovdje se postaju slikice samouradaka pa si dužan jednu.
Omnes tenentes gladios et ad bella doctissimi uniuscuiusque ensis super femur suum propter timores nocturnos
Because none of us are as cruel as all of us

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: Vrijedne pčelice postaju sličice

Post by Knife_maniac » 27 Oct 2008, 15:53

Samo ti otvori novi topic i pisi o toj bebici :A25:
A ja sam u nekoliko navrata radio tutoriale i stavljao cijelu kolekciju sto mojih radova sto kupljenih jeftakusa.

http://forum.hr-oruzje.org/viewtopic.php?f=6&t=178
http://forum.hr-oruzje.org/viewtopic.php?f=6&t=55
http://forum.hr-oruzje.org/viewtopic.php?f=6&t=397
http://forum.hr-oruzje.org/viewtopic.php?f=18&t=45

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: Vrijedne pčelice postaju sličice

Post by Knife_maniac » 30 Oct 2008, 19:51

Hoce li ta reportaza o luku ? :A03:

User avatar
BoB
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 384
Joined: 30 Sep 2008, 12:51
Location: zg

Re: Vrijedne pčelice postaju sličice

Post by BoB » 30 Oct 2008, 21:46

jok, imaš sve potrebne informacije na netu. ak te zanima više možemo organizirati gađanje.
Omnes tenentes gladios et ad bella doctissimi uniuscuiusque ensis super femur suum propter timores nocturnos
Because none of us are as cruel as all of us

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: Vrijedne pčelice postaju sličice

Post by Knife_maniac » 30 Oct 2008, 22:14

Al si kolegijalan :A03:

"i na plotu pise picka pa neki nose skalu u jeziku"

Naravno da ce na sajtovima pisati sve naj o robi koju prodaju samo da se proda.
i o hatsanicama pisu sve naj, cak i o onim shangai "puskicama"
mene (a vjerujam da i druge) interesira drugo misljenje o luku.
nekada daaavno je na grupama bio covijek iz Du koji je to savrseno odradio i objasnio razlike izmedju raznih tipova lukova, silama natega, duzini natega, popratnom materijalu...
naravno posto je tada postojala samo BINS grupa sve je propalo a ja pola pozaboravljao. Zato je i stvoren ovaj forum da bi se arhivirao koristan sadrzaj koji je na grupama propadao (jeli tako Modovi ? :A03: )

User avatar
BoB
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 384
Joined: 30 Sep 2008, 12:51
Location: zg

Re: Vrijedne pčelice postaju sličice

Post by BoB » 31 Oct 2008, 00:35

luk su s pravom, sredinom 90ih, reklamirali među vodećim lovačkim lukovima u exclusive klasi. :A02:
kad otresem prašinu s njega poslikaću ga.
na terenu mogu svakoga naučiti da postane dobar strijelac, no za neke priručnike postoje i kompetentniji ljudi koji nisu pola pozaboravljali.

osim toga odavno sam odustao od nekog velikog pametovanja po forumima. prečesto se dogodi da u kvalitetan razgovor uleti kriva informacija. npr. na poznatom lovačkom forumu su četiri stranice trebale da ljudi shvate da jedan pametnjaković ne zna što je to kalibar i kako se mjeri, naravno podjelio je svoje neznanje sa svima, većina je nasjela. puno ljudi koji traže informacije o nečemu novom ne znaju razlikovati npr. gr i g, kao ni mnogi koji se razmeću tim informacijama (pitaj blackpowdera koliko bi puta uspio ponoviti istu grešku). ovdje pričamo o oružju i ako jedan klinac traži prve informacije po ovakvim forumima, a strah ga je pitati starog čiji je gan našao u ormaru...jedna nebuloza ili lapsus su dovoljni za crnu kroniku.

eto ti ga, sad sam si zaspamao temu. :A10:

oću ovdje samo sličice samouradaka, bez tutorijala i opisa čemu bi to služilo, čisti ego trip. ajmo ljudi, pračke, špriherice, noževi, puhaljke, satare,... sve što zakon trpi.
Omnes tenentes gladios et ad bella doctissimi uniuscuiusque ensis super femur suum propter timores nocturnos
Because none of us are as cruel as all of us

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest