"Mali Sniper Cup 2015" Rijeka - 25/07/2015

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

Post Reply
User avatar
jolly
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 7776
Joined: 26 Feb 2012, 13:10
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

"Mali Sniper Cup 2015" Rijeka - 25/07/2015

Post by jolly » 22 Jun 2015, 14:54

Drugi, tradicionalni "Mali Sniper Cup 2015", u Rijeci, Subota, 25/07/2015.
Discipline:
F-class open, 200 mtr
F-clas TR, 200 mtr
MK, 22LR, sa optikom, 50 mtr
Karabin, meta srnjak, 100 mtr

Poziv u privitku.
Attachments
MALI SNIPER CUP 2015.pdf
(111.55 KiB) Downloaded 77 times
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”

User avatar
jolly
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 7776
Joined: 26 Feb 2012, 13:10
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

Re: "Mali Sniper Cup 2015" Rijeka - 25/07/2015

Post by jolly » 30 Jun 2015, 18:33

Stizu upiti za mete, pa evo pojasnjenja:

1. 50 mtr, MK, meta prema f-class, umanjena na slijedece velicine:
Promjeri krugova Za 50 mtr, MK:
Vbull 5.1 - bijeli krug, 7 mm
Bull, 5, 15 mm
4 - 30 mm
3 - 45 mm
2 - 60 mm
Na papiru A4 ce biti 4 mete. 1 probna za 5 hitaca, i 3 ocjenske takodjer za po 5 hitaca

2. Za 100 mtr, lovacki karabin. Meta srnjak (mislim da je ukupna dimenzija mete 100 x 105 cm):

3. F class, 200 mtr, u privitku.
Na papiru ce biti dvije mete, jedna probna, druga ocjenska.
Attachments
00 srnjak meta 100x105cm-1.jpg
MOA 200 blue.pdf
(9.58 KiB) Downloaded 22 times
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”

User avatar
dragec11
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 168
Joined: 16 Oct 2010, 12:15
Location: Prigorje

Re: "Mali Sniper Cup 2015" Rijeka - 25/07/2015

Post by dragec11 » 07 Jul 2015, 18:13

Imao bih jedno pitanjce u vezi MK 50m optika..
Dali može Brno2 22LR sa optikom na to natjecanje jer neki pojedinci ovdje kod mene kažu da nemože,a ne vidim razlog zašto nebi pa zato tu pitam??? :A31:

User avatar
jolly
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 7776
Joined: 26 Feb 2012, 13:10
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

Re: "Mali Sniper Cup 2015" Rijeka - 25/07/2015

Post by jolly » 08 Jul 2015, 03:55

Naravno da moze!
Moze - bilo koja MK puska, jedini je uvjet da je kalibar 22lr.
;)
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”

User avatar
dragec11
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 168
Joined: 16 Oct 2010, 12:15
Location: Prigorje

Re: "Mali Sniper Cup 2015" Rijeka - 25/07/2015

Post by dragec11 » 08 Jul 2015, 15:49

Hvala,onda ako bog da se vidimo...... :A31:

User avatar
lex-lutor
Brigadir
Brigadir
Posts: 3828
Joined: 27 Aug 2011, 23:32
Location: Srednja Istra

Re: "Mali Sniper Cup 2015" Rijeka - 25/07/2015

Post by lex-lutor » 20 Jul 2015, 11:42

KOTIZACIJA ???

Sada ce opet svi drvljem i kamanjem po meni ali volio bih nesto staviti na CISTAKA ??

1. Ako platim kotizaciju za jedu disciplinu od 90 Kn imam ukljucen obrok, OK to je jasno kao dan...

2. E sada ako mi kao neka kvazi ekipa pucamo 3-discipline to u grubo znaci 3 x 90 = 270 *3 = 810 Kn sto to znaci...da imamo u Bonusu jos 8-obroka sa picem ????????

Znam da opet ispadam CRNA OVCA ali dajte se vise " OPASULJITE" , sa jedne strane svi kukakamo kako ima sve manje strijelca i kako streljastvo odumire a sa druge strane mi smo ti koji kotizacije dizemo nebu pod oblake ?

Pomozite da i ja shvatim ???
Nemoguće je Nemoguće

Spinnaker
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 964
Joined: 26 Jun 2010, 16:51
Location: Sesvete

Re: "Mali Sniper Cup 2015" Rijeka - 25/07/2015

Post by Spinnaker » 20 Jul 2015, 13:19

slažem se sa tobom da su kotizacije stvarno velike, možda nisu za jednu disciplinu,ali za tri ili ekipno je stvarno puno.
većina ljudi dolazio iz daleka, tu su troškovi goriva,autoputa, pa i sam nam sport nije jeftin pa što bi ona i kotizacija bila crna ovca :mrgreen:

lijepo bi bilo da je svaka sljedeća disciplina 50% umanjena od osnovne cijene kotizacije isto vrijedi i za ekipno.
više bi ljudi pucalo i pojedinačno i ekipno, te bi vjerujem i zaradili više love

User avatar
jolly
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 7776
Joined: 26 Feb 2012, 13:10
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

Re: "Mali Sniper Cup 2015" Rijeka - 25/07/2015

Post by jolly » 21 Jul 2015, 06:00

Pojasnjenje kotizacije:
Disciplina 90 kn, svaka naredna 30 kn.

Dakle, recimo da neko otpuca 3 discipline: 90+30+30 = 150 kn.

Molimo jedino prijave, tako da se mogu planirati obroci.

Inace, obrok, i cuga to je ukljuceno u cijenu kotizacije.

Inace, sve gore navedeno stoji... inace dodatni sadrzaj koji ce zanimati decke koji dolaze izvan Rijeke:
Isti dan navecer na Drenovi je i nocno gadjanje MK puskom (organizator HCZ), pa se nakon odmora i popodnevne sieste otpuca i druga tekma.

Tako da za jedne putne troskove, pokriju se dvije tekme...
Jel moze jeftinije?

Samo, molim, posaljite prijave, ponavljam, radi planiranja obroka.

Pozzzz
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”

User avatar
lex-lutor
Brigadir
Brigadir
Posts: 3828
Joined: 27 Aug 2011, 23:32
Location: Srednja Istra

Re: "Mali Sniper Cup 2015" Rijeka - 25/07/2015

Post by lex-lutor » 21 Jul 2015, 09:11

:A25: :A25: :A25:

To je sada vec nesto sasvim drugo...

Bravo !
Nemoguće je Nemoguće

User avatar
jolly
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 7776
Joined: 26 Feb 2012, 13:10
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

Re: "Mali Sniper Cup 2015" Rijeka - 25/07/2015

Post by jolly » 21 Jul 2015, 11:49

Jos da dodam za decke koji nisu do sad dolazili na Drenovu:
Streljana je natkrivena, linija je u hladovini, sto nije za zanemariti na ovim vrucinama.
A mirage do 200 metara ne pamtim da sam na Drenovi vidio.

Uz sve gore navedeno, luksuzni sadrzaj I ponuda za 5 zvjezdica!

:A25: :A25: :A25: :A25: :A25:
(zasto na izboru smajlica nema obicnih zvjezdica????)
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”

User avatar
jolly
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 7776
Joined: 26 Feb 2012, 13:10
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

Re: "Mali Sniper Cup 2015" Rijeka - 25/07/2015

Post by jolly » 27 Jul 2015, 08:18

Bilten natjecanja u privitku:
Attachments
Bilten 25 07 2015.pdf
(496.1 KiB) Downloaded 81 times
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest