"Mali Sniper Cup 2015" Rijeka - 25/07/2015
Moderator: Original_G
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
"Mali Sniper Cup 2015" Rijeka - 25/07/2015
Drugi, tradicionalni "Mali Sniper Cup 2015", u Rijeci, Subota, 25/07/2015.
Discipline:
F-class open, 200 mtr
F-clas TR, 200 mtr
MK, 22LR, sa optikom, 50 mtr
Karabin, meta srnjak, 100 mtr
Poziv u privitku.
Discipline:
F-class open, 200 mtr
F-clas TR, 200 mtr
MK, 22LR, sa optikom, 50 mtr
Karabin, meta srnjak, 100 mtr
Poziv u privitku.
- Attachments
-
- MALI SNIPER CUP 2015.pdf
- (111.55 KiB) Downloaded 77 times
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: "Mali Sniper Cup 2015" Rijeka - 25/07/2015
Stizu upiti za mete, pa evo pojasnjenja:
1. 50 mtr, MK, meta prema f-class, umanjena na slijedece velicine:
Promjeri krugova Za 50 mtr, MK:
Vbull 5.1 - bijeli krug, 7 mm
Bull, 5, 15 mm
4 - 30 mm
3 - 45 mm
2 - 60 mm
Na papiru A4 ce biti 4 mete. 1 probna za 5 hitaca, i 3 ocjenske takodjer za po 5 hitaca
2. Za 100 mtr, lovacki karabin. Meta srnjak (mislim da je ukupna dimenzija mete 100 x 105 cm):
3. F class, 200 mtr, u privitku.
Na papiru ce biti dvije mete, jedna probna, druga ocjenska.
1. 50 mtr, MK, meta prema f-class, umanjena na slijedece velicine:
Promjeri krugova Za 50 mtr, MK:
Vbull 5.1 - bijeli krug, 7 mm
Bull, 5, 15 mm
4 - 30 mm
3 - 45 mm
2 - 60 mm
Na papiru A4 ce biti 4 mete. 1 probna za 5 hitaca, i 3 ocjenske takodjer za po 5 hitaca
2. Za 100 mtr, lovacki karabin. Meta srnjak (mislim da je ukupna dimenzija mete 100 x 105 cm):
3. F class, 200 mtr, u privitku.
Na papiru ce biti dvije mete, jedna probna, druga ocjenska.
- Attachments
-
- MOA 200 blue.pdf
- (9.58 KiB) Downloaded 22 times
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Re: "Mali Sniper Cup 2015" Rijeka - 25/07/2015
Imao bih jedno pitanjce u vezi MK 50m optika..
Dali može Brno2 22LR sa optikom na to natjecanje jer neki pojedinci ovdje kod mene kažu da nemože,a ne vidim razlog zašto nebi pa zato tu pitam???
Dali može Brno2 22LR sa optikom na to natjecanje jer neki pojedinci ovdje kod mene kažu da nemože,a ne vidim razlog zašto nebi pa zato tu pitam???
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: "Mali Sniper Cup 2015" Rijeka - 25/07/2015
Naravno da moze!
Moze - bilo koja MK puska, jedini je uvjet da je kalibar 22lr.

Moze - bilo koja MK puska, jedini je uvjet da je kalibar 22lr.
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Re: "Mali Sniper Cup 2015" Rijeka - 25/07/2015
KOTIZACIJA ???
Sada ce opet svi drvljem i kamanjem po meni ali volio bih nesto staviti na CISTAKA ??
1. Ako platim kotizaciju za jedu disciplinu od 90 Kn imam ukljucen obrok, OK to je jasno kao dan...
2. E sada ako mi kao neka kvazi ekipa pucamo 3-discipline to u grubo znaci 3 x 90 = 270 *3 = 810 Kn sto to znaci...da imamo u Bonusu jos 8-obroka sa picem ????????
Znam da opet ispadam CRNA OVCA ali dajte se vise " OPASULJITE" , sa jedne strane svi kukakamo kako ima sve manje strijelca i kako streljastvo odumire a sa druge strane mi smo ti koji kotizacije dizemo nebu pod oblake ?
Pomozite da i ja shvatim ???
Sada ce opet svi drvljem i kamanjem po meni ali volio bih nesto staviti na CISTAKA ??
1. Ako platim kotizaciju za jedu disciplinu od 90 Kn imam ukljucen obrok, OK to je jasno kao dan...
2. E sada ako mi kao neka kvazi ekipa pucamo 3-discipline to u grubo znaci 3 x 90 = 270 *3 = 810 Kn sto to znaci...da imamo u Bonusu jos 8-obroka sa picem ????????
Znam da opet ispadam CRNA OVCA ali dajte se vise " OPASULJITE" , sa jedne strane svi kukakamo kako ima sve manje strijelca i kako streljastvo odumire a sa druge strane mi smo ti koji kotizacije dizemo nebu pod oblake ?
Pomozite da i ja shvatim ???
Nemoguće je Nemoguće
Re: "Mali Sniper Cup 2015" Rijeka - 25/07/2015
slažem se sa tobom da su kotizacije stvarno velike, možda nisu za jednu disciplinu,ali za tri ili ekipno je stvarno puno.
većina ljudi dolazio iz daleka, tu su troškovi goriva,autoputa, pa i sam nam sport nije jeftin pa što bi ona i kotizacija bila crna ovca
lijepo bi bilo da je svaka sljedeća disciplina 50% umanjena od osnovne cijene kotizacije isto vrijedi i za ekipno.
više bi ljudi pucalo i pojedinačno i ekipno, te bi vjerujem i zaradili više love
većina ljudi dolazio iz daleka, tu su troškovi goriva,autoputa, pa i sam nam sport nije jeftin pa što bi ona i kotizacija bila crna ovca
lijepo bi bilo da je svaka sljedeća disciplina 50% umanjena od osnovne cijene kotizacije isto vrijedi i za ekipno.
više bi ljudi pucalo i pojedinačno i ekipno, te bi vjerujem i zaradili više love
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: "Mali Sniper Cup 2015" Rijeka - 25/07/2015
Pojasnjenje kotizacije:
Disciplina 90 kn, svaka naredna 30 kn.
Dakle, recimo da neko otpuca 3 discipline: 90+30+30 = 150 kn.
Molimo jedino prijave, tako da se mogu planirati obroci.
Inace, obrok, i cuga to je ukljuceno u cijenu kotizacije.
Inace, sve gore navedeno stoji... inace dodatni sadrzaj koji ce zanimati decke koji dolaze izvan Rijeke:
Isti dan navecer na Drenovi je i nocno gadjanje MK puskom (organizator HCZ), pa se nakon odmora i popodnevne sieste otpuca i druga tekma.
Tako da za jedne putne troskove, pokriju se dvije tekme...
Jel moze jeftinije?
Samo, molim, posaljite prijave, ponavljam, radi planiranja obroka.
Pozzzz
Disciplina 90 kn, svaka naredna 30 kn.
Dakle, recimo da neko otpuca 3 discipline: 90+30+30 = 150 kn.
Molimo jedino prijave, tako da se mogu planirati obroci.
Inace, obrok, i cuga to je ukljuceno u cijenu kotizacije.
Inace, sve gore navedeno stoji... inace dodatni sadrzaj koji ce zanimati decke koji dolaze izvan Rijeke:
Isti dan navecer na Drenovi je i nocno gadjanje MK puskom (organizator HCZ), pa se nakon odmora i popodnevne sieste otpuca i druga tekma.
Tako da za jedne putne troskove, pokriju se dvije tekme...
Jel moze jeftinije?
Samo, molim, posaljite prijave, ponavljam, radi planiranja obroka.
Pozzzz
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Re: "Mali Sniper Cup 2015" Rijeka - 25/07/2015
To je sada vec nesto sasvim drugo...
Bravo !
Nemoguće je Nemoguće
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: "Mali Sniper Cup 2015" Rijeka - 25/07/2015
Jos da dodam za decke koji nisu do sad dolazili na Drenovu:
Streljana je natkrivena, linija je u hladovini, sto nije za zanemariti na ovim vrucinama.
A mirage do 200 metara ne pamtim da sam na Drenovi vidio.
Uz sve gore navedeno, luksuzni sadrzaj I ponuda za 5 zvjezdica!
(zasto na izboru smajlica nema obicnih zvjezdica????)
Streljana je natkrivena, linija je u hladovini, sto nije za zanemariti na ovim vrucinama.
A mirage do 200 metara ne pamtim da sam na Drenovi vidio.
Uz sve gore navedeno, luksuzni sadrzaj I ponuda za 5 zvjezdica!
(zasto na izboru smajlica nema obicnih zvjezdica????)
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: "Mali Sniper Cup 2015" Rijeka - 25/07/2015
Bilten natjecanja u privitku:
- Attachments
-
- Bilten 25 07 2015.pdf
- (496.1 KiB) Downloaded 81 times
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


