Natjecanja
Moderator: Original_G
Natjecanja
Moram primijetiti da se dosta slabo oglašava kada su termini nekih klubskih natjecanja, liga, kupova i sl. Najcesce za njih saznam kada su vec zavrsila. Posto ima dosta clanova, bilo bi super složiti neku oglasnu ploču gdje bi se i najmanje natjecanje moglo naći...
Slučajni događaj stvar je nemara...
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: Natjecanja
Dobra ideja, ali tesko izvedivo. (mission impossibleTihi72 wrote:Moram primijetiti da se dosta slabo oglašava kada su termini nekih klubskih natjecanja, liga, kupova i sl. Najcesce za njih saznam kada su vec zavrsila. Posto ima dosta clanova, bilo bi super složiti neku oglasnu ploču gdje bi se i najmanje natjecanje moglo naći...
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: Natjecanja
Da bis ovo mogao pratiti, po meni moras ovako:
Znati gdje su sve licencirane streljane u Hrvatskoj da bi fokusirao pregled na mjesta i gradove gdje se natjecanja uopce mogu odrzati.
Nakon tog moras pratiti:
Web stranice i kalenedar natjecanja:
- web stranice HSS
- Web stranice zupanijskih streljackih saveza.
- Web stranice i facebook stranice streljackih klubova.
Takodjer racunaj da vecina klubova uopce nema web stranice ni FB. (barem 80% udruga nema nikakvo internet glasilo svoje udruge, ni oglasvanje aktivnosti)
Lovacka natjecanja, jos je teze pratiti, radi jos manje internet transparentnosti. Znaci, lovacki savez ima svoje sistem, kao i pojedina drustva. (najcesce glineni golubovi, ali ima iz lovackog karabina, ponekad drustveno natjecanje iz lovackog pistolja, itd)
I k tome, imas jos razna natjecanja u dva druga saveza, gdje je jos manje oglasavanje.
Kad s vremenom, na primjer nakon dve sezone, uporne "sistematizacije" steknes naviku, gdje i u koje doba godine se odrzava neko natjecanje, onda ce ti biti lakse planirati i pratiti - jer su vecina natjecanja tradicionalna (svake godine, u istom periodu, na istom mjestu). ALi neces nikad uspjeti sve pohvatati. Zato rekoh, mission impossible.
Znati gdje su sve licencirane streljane u Hrvatskoj da bi fokusirao pregled na mjesta i gradove gdje se natjecanja uopce mogu odrzati.
Nakon tog moras pratiti:
Web stranice i kalenedar natjecanja:
- web stranice HSS
- Web stranice zupanijskih streljackih saveza.
- Web stranice i facebook stranice streljackih klubova.
Takodjer racunaj da vecina klubova uopce nema web stranice ni FB. (barem 80% udruga nema nikakvo internet glasilo svoje udruge, ni oglasvanje aktivnosti)
Lovacka natjecanja, jos je teze pratiti, radi jos manje internet transparentnosti. Znaci, lovacki savez ima svoje sistem, kao i pojedina drustva. (najcesce glineni golubovi, ali ima iz lovackog karabina, ponekad drustveno natjecanje iz lovackog pistolja, itd)
I k tome, imas jos razna natjecanja u dva druga saveza, gdje je jos manje oglasavanje.
Kad s vremenom, na primjer nakon dve sezone, uporne "sistematizacije" steknes naviku, gdje i u koje doba godine se odrzava neko natjecanje, onda ce ti biti lakse planirati i pratiti - jer su vecina natjecanja tradicionalna (svake godine, u istom periodu, na istom mjestu). ALi neces nikad uspjeti sve pohvatati. Zato rekoh, mission impossible.
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Natjecanja
imas
Klubovi - Udruge - Okupljanja
a mozes staviti objavu i pod onim forumom u koji pripada, ako je klasicno ili npr prakticno ili crni barut... sad vidim da bi mozda trebalo dodati i long range pdf
Klubovi - Udruge - Okupljanja
a mozes staviti objavu i pod onim forumom u koji pripada, ako je klasicno ili npr prakticno ili crni barut... sad vidim da bi mozda trebalo dodati i long range pdf
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: Natjecanja
Slabo sam gledao... SryMike_Torello wrote:imas
Klubovi - Udruge - Okupljanja
a mozes staviti objavu i pod onim forumom u koji pripada, ako je klasicno ili npr prakticno ili crni barut... sad vidim da bi mozda trebalo dodati i long range pdf
Slučajni događaj stvar je nemara...
Re: Natjecanja
Upozno sam ljude koji mogu opucati preko 5 puta u sekundi da sve ode u alfu.andrej wrote:Ček...5 hitaca u 3 sekunde?
Meni treba toliko samo da dignem pištolj
Re: Natjecanja
ne, 3/7 ili karakas - pištolj držiš pod 45, meta je zatvorena 7 sekundi, otvori se na 3 sekunde u kojima dižeš oružje, nišaniš i opališandrej wrote:Ček...5 hitaca u 3 sekunde?
Meni treba toliko samo da dignem pištolj
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: Natjecanja
Uh kolko tog ima.
Klasicno streljastvo 10 + 10 pistolj ili revolver.
Isto to ali pistolj/revolver 15+15.
Ostalo: extreme i slicni kupovi, vise hitaca, drugacije vrijeme i sl.
IDPA
IPSC
Klasicno streljastvo 10 + 10 pistolj ili revolver.
Isto to ali pistolj/revolver 15+15.
Ostalo: extreme i slicni kupovi, vise hitaca, drugacije vrijeme i sl.
IDPA
IPSC
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Re: Natjecanja
Prijedlog da se otvori topic natjecanje i da se napišu datumi ,mjesto i link ako ima sve na jednom mjestu radi lakšeg pregleda .
Re: Natjecanja
Ajmo braćo AR-ovci 
https://hss-csf.hr/Public/Vijest.aspx?id=4089
Ako sam dobro shvatio. A kako to inače ide, ležeći, stojeći, sjedeći....?
https://hss-csf.hr/Public/Vijest.aspx?id=4089
Ako sam dobro shvatio. A kako to inače ide, ležeći, stojeći, sjedeći....?
Re: Natjecanja
???????????????Stargazer wrote:...Upozno sam ljude koji mogu opucati preko 5 puta u sekundi da sve ode u alfu....
Na koliko metara od mete i koji je promjer tog centra ? Ne kazem da je nemoguce, ali na 25-metara u klasicnu metu ...e nece ici !
Nemoguće je Nemoguće
- Barut
- Časnički Namjesnik

- Posts: 753
- Joined: 17 Jan 2010, 16:20
- Location: Šibenik
- Has thanked: 1 time
- Contact:
Re: Natjecanja
To nije klasična meta nego meta za praktično streljaštvo, tipa IPSC i slično. Alfa na silueti ti je veličine 15x15cm, a gađano je vjerojatno s udaljenosti 5-7 metara.
Sent using Tapatalk Pro
Sent using Tapatalk Pro
The truth is hate to those who hate the truth.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest




