Starfleet was here!
- Mr.Cabdriver
- Dežurni Dušebrižnik

- Posts: 731
- Joined: 02 Apr 2008, 19:25
- Location: Pula
Starfleet was here!
Opa... vox populi lijepo počišćen!
Glupe svađe i babe lajave... obrisane!
Teme u koje nije postano 7 dana... obrisane!
Teme koje nitko nije pogledao 14 dana... obrisane!
Vox populi... neprocjenjivo!
Neke gluposti se mogu pobrisati... za sve ostalo, tu su specijaliziraniji forumi.
p.s. Admin je povukao vodu na cca 170 tema koje su ovdj prije bile otvorene... RIP!
Glupe svađe i babe lajave... obrisane!
Teme u koje nije postano 7 dana... obrisane!
Teme koje nitko nije pogledao 14 dana... obrisane!
Vox populi... neprocjenjivo!
Neke gluposti se mogu pobrisati... za sve ostalo, tu su specijaliziraniji forumi.
p.s. Admin je povukao vodu na cca 170 tema koje su ovdj prije bile otvorene... RIP!
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam...
::::....
Who is online
Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 3 guests
