hahah ovo moran nabavit

Opća rasprava koja može i ne mora biti vezana uz oružje - biti će moderirana po potrebi u slučaju vrijeđanja drugih članova ili otvorenih svađa i prepiranja. POLITIKU IZBJEGAVATI.
Post Reply
User avatar
zmenk
Skupnik
Skupnik
Posts: 287
Joined: 05 Apr 2008, 19:57
Location: .::Dalmatia::.

hahah ovo moran nabavit

Post by zmenk » 14 Dec 2008, 06:45

..jebo EU..

Ako napravis pitu od govna - to je opet govno a ne pita!

zene su krive

User avatar
Necto
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 139
Joined: 06 Aug 2008, 22:15
Location: Šibenik

Re: hahah ovo moran nabavit

Post by Necto » 15 Dec 2008, 17:08


User avatar
zmenk
Skupnik
Skupnik
Posts: 287
Joined: 05 Apr 2008, 19:57
Location: .::Dalmatia::.

Re: hahah ovo moran nabavit

Post by zmenk » 16 Dec 2008, 04:33

ma znam to sam vec gledao davnih dana

na onaj moj link sam naletio slucajno trazeci neke spyderco nozeve ...
ono je spyderco proizvod a baza je

najvjerojatnije cu ga uzest za misec dva dana
..jebo EU..

Ako napravis pitu od govna - to je opet govno a ne pita!

zene su krive

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 3 guests