survajvl noz

Opća rasprava koja može i ne mora biti vezana uz oružje - biti će moderirana po potrebi u slučaju vrijeđanja drugih članova ili otvorenih svađa i prepiranja. POLITIKU IZBJEGAVATI.
Post Reply
User avatar
stari-nakovanj
Desetnik
Desetnik
Posts: 333
Joined: 06 Jul 2008, 17:48
Location: Zagreb
Contact:

survajvl noz

Post by stari-nakovanj » 18 Dec 2008, 00:56

bas sam se neki dan zapitao kako to netko prezivi sa survajvl nozem!? da li mu ga trgovac prije prodaje istupi i slomi vrh da se ne samoozljedi?

User avatar
patch
Satnik
Satnik
Posts: 1767
Joined: 07 Apr 2008, 08:37
Location: Vinkovci
Contact:

Re: survajvl noz

Post by patch » 18 Dec 2008, 11:08

vjerojatno istupi i oštricu da se ne poreže. opaka je to stvarca....
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas

User avatar
stari-nakovanj
Desetnik
Desetnik
Posts: 333
Joined: 06 Jul 2008, 17:48
Location: Zagreb
Contact:

Re: survajvl noz

Post by stari-nakovanj » 18 Dec 2008, 11:38

tako je patch, napokon netko tko me razumije :D

nego, ova moja tema i jednu skrivenu namjeru. naime, zelim vam reci da ste brisanjem tema u voxu nakon 7/14 dana nakon zadnjeg postanja/pregledavanja napravili odlicnu stvar!! osobno, ostavio bih i malo dulje teme, recimo bar mjesec dana ali i ovako je ok.

evo jedna pohvala jer vidim da se u zadnje vrijeme neki moderatori povlace zbog stresa u svoje odaje, cini se da vam treba ;)

nego, vratimo se mi survavjl manijacima i njihovim zlicama.

nemojte da mi se netko osjeti povrijeden ovim mojim konstatacijama o survavjl stvarima...sve to ide u rok sluzbe!!

User avatar
patch
Satnik
Satnik
Posts: 1767
Joined: 07 Apr 2008, 08:37
Location: Vinkovci
Contact:

Re: survajvl noz

Post by patch » 18 Dec 2008, 12:00

no sikiriki, ne osjećam se povrijđenim niti prozvanim...

e, pitanje je kako preživljavaju osobe koje nemaju survival noževe?! to mi nikada nije bilo jasno.... :A19:
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: survajvl noz

Post by Knife_maniac » 18 Dec 2008, 13:50

Ne shvacam o cemu se radi ?!
Kakvo otupljivanje i lomljenje vrha ?ž
:A06:

User avatar
patch
Satnik
Satnik
Posts: 1767
Joined: 07 Apr 2008, 08:37
Location: Vinkovci
Contact:

Re: survajvl noz

Post by patch » 18 Dec 2008, 13:58

Kako ne kužiš? Ako imaš nož za preživljavanje, on mora biti tup da bi preživio. jer ako je oštar, nećeš preživjeti.... :A13: :A13: :A13:
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas

User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: survajvl noz

Post by Mr.Cabdriver » 18 Dec 2008, 21:22

stari-nakovanj wrote:
nemojte da mi se netko osjeti povrijeden ovim mojim konstatacijama o survavjl stvarima...sve to ide u rok sluzbe!!

Ne treba meni survival nož da bi se udesio njime... sredim se ja podjednako i mesarskim i bowie i bajonetama... po tome ne bi smio imat oštrog noža u kući...

Mogu samo konstatirat da najmanje boli kad te zašije mesarski nož :twisted: :twisted: :twisted:
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest