NOVI KLUB IPSC-a

IPSC
Post Reply
User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

NOVI KLUB IPSC-a

Post by nobile157 » 24 Dec 2008, 20:13

20.12.2008. godine u Puli je održan prvi lagani trening novog kluba praktičnog streljaštva. Osnovan je i uredno registriran STRELJAČKI KLUB ČASNIKA PULA. Uz DELTU i DOUBLE ALPH-U iz Zagreba, PAMPAS iz Osijeka, HOPLOLOŠKO DRUŠTVO iz Pule i STRIJELAC iz Vinkovaca, ovo je još jedan novi klub. Kako su ti dečki do sada uglavnom pucali na vojnim natjecanjima dinamičnog tipa po Sloveniji, Italiji, Češkoj, Austriji i USA, osnove postoje, pa se nadamo da će se uspješno pridružiti sve većoj obitelji praktičnih strijelaca.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
patch
Satnik
Satnik
Posts: 1767
Joined: 07 Apr 2008, 08:37
Location: Vinkovci
Contact:

Re: NOVI KLUB IPSC-a

Post by patch » 24 Dec 2008, 20:25

Čestitam na prinovi. Koliko znam Strijelac iz Vk je u pregovorima s poglavrstvom grada Vinkovaca o lokalitetu za strjelište. Nešto bi se konačno moglo znati na proljeće, jer sada dečki treniraju u Osijeku.
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas

User avatar
Luger
Desetnik
Desetnik
Posts: 357
Joined: 24 Nov 2008, 18:31
Location: Umag

Re: NOVI KLUB IPSC-a

Post by Luger » 17 Jan 2009, 08:36

Čestitke na osnivanju.
P.S.
Što mi je poznata ova streljana!!
Valdebek, Pula.

User avatar
blackpowder
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 529
Joined: 16 Oct 2008, 16:07

Re: NOVI KLUB IPSC-a

Post by blackpowder » 17 Jan 2009, 10:18

Luger kako stoji s obnovom streljane u Bujama? Nadam se da nije baš sve stalo kad je umro Nadarević ? :cry:
KRIMINALIZACIJOM LEGALNIH POSJEDNIKA ORUŽJA - ORUŽJE ĆE POSJEDOVATI SAMO KRIMINALCI!
ZNAŠ LI OVO PROČITATI - ZAHVALI TO SVOJOJ UČITELJICI!
ČITAŠ LI OVO NA LATINICI - ZAHVALI DRAGOVOLJCIMA!

User avatar
Luger
Desetnik
Desetnik
Posts: 357
Joined: 24 Nov 2008, 18:31
Location: Umag

Re: NOVI KLUB IPSC-a

Post by Luger » 26 Jan 2009, 23:13

Koliko čujem (26.01) da se stvar pokrenula, rješavaju pitanje vlasništva ovih dana pa se kreće naprijed. Streljanu u Bujama zovemo "rupa", dakle u udolini je, idealna za nas. U njoj sam s prijateljima ostavio dosta olova.

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: NOVI KLUB IPSC-a

Post by nobile157 » 05 Mar 2009, 19:06

Takva je nekada bila i kod nas u Puli, samo, kada je napravljena zaobilaznica, zatrpana je. Nakon toga -potop.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
django
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 64
Joined: 16 Oct 2008, 16:44

Re: NOVI KLUB IPSC-a

Post by django » 22 May 2009, 22:06

nobile157 wrote:Takva je nekada bila i kod nas u Puli, samo, kada je napravljena zaobilaznica, zatrpana je. Nakon toga -potop.
Trebalo bi napravit jedno malo strelište ima lokacija u Šišanu u bivšoj vojarni na Svetici. Ima rupa ako je nisu zatrpali.

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: NOVI KLUB IPSC-a

Post by nobile157 » 23 May 2009, 06:16

Sveticu je zatražila neka općina za nešto, neki dan je pisalo u novinama.
Za sada, i dalje kamenolom.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
django
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 64
Joined: 16 Oct 2008, 16:44

Re: NOVI KLUB IPSC-a

Post by django » 23 May 2009, 12:13

nobile157 wrote:Sveticu je zatražila neka općina za nešto, neki dan je pisalo u novinama.
Za sada, i dalje kamenolom.
Šteta

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest