NOVI KLUB IPSC-a
NOVI KLUB IPSC-a
20.12.2008. godine u Puli je održan prvi lagani trening novog kluba praktičnog streljaštva. Osnovan je i uredno registriran STRELJAČKI KLUB ČASNIKA PULA. Uz DELTU i DOUBLE ALPH-U iz Zagreba, PAMPAS iz Osijeka, HOPLOLOŠKO DRUŠTVO iz Pule i STRIJELAC iz Vinkovaca, ovo je još jedan novi klub. Kako su ti dečki do sada uglavnom pucali na vojnim natjecanjima dinamičnog tipa po Sloveniji, Italiji, Češkoj, Austriji i USA, osnove postoje, pa se nadamo da će se uspješno pridružiti sve većoj obitelji praktičnih strijelaca.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: NOVI KLUB IPSC-a
Čestitam na prinovi. Koliko znam Strijelac iz Vk je u pregovorima s poglavrstvom grada Vinkovaca o lokalitetu za strjelište. Nešto bi se konačno moglo znati na proljeće, jer sada dečki treniraju u Osijeku.
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
- blackpowder
- Nadnarednik

- Posts: 529
- Joined: 16 Oct 2008, 16:07
Re: NOVI KLUB IPSC-a
Luger kako stoji s obnovom streljane u Bujama? Nadam se da nije baš sve stalo kad je umro Nadarević ? 
KRIMINALIZACIJOM LEGALNIH POSJEDNIKA ORUŽJA - ORUŽJE ĆE POSJEDOVATI SAMO KRIMINALCI!
ZNAŠ LI OVO PROČITATI - ZAHVALI TO SVOJOJ UČITELJICI!
ČITAŠ LI OVO NA LATINICI - ZAHVALI DRAGOVOLJCIMA!
ZNAŠ LI OVO PROČITATI - ZAHVALI TO SVOJOJ UČITELJICI!
ČITAŠ LI OVO NA LATINICI - ZAHVALI DRAGOVOLJCIMA!
Re: NOVI KLUB IPSC-a
Koliko čujem (26.01) da se stvar pokrenula, rješavaju pitanje vlasništva ovih dana pa se kreće naprijed. Streljanu u Bujama zovemo "rupa", dakle u udolini je, idealna za nas. U njoj sam s prijateljima ostavio dosta olova.
Re: NOVI KLUB IPSC-a
Takva je nekada bila i kod nas u Puli, samo, kada je napravljena zaobilaznica, zatrpana je. Nakon toga -potop.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: NOVI KLUB IPSC-a
Trebalo bi napravit jedno malo strelište ima lokacija u Šišanu u bivšoj vojarni na Svetici. Ima rupa ako je nisu zatrpali.nobile157 wrote:Takva je nekada bila i kod nas u Puli, samo, kada je napravljena zaobilaznica, zatrpana je. Nakon toga -potop.
Re: NOVI KLUB IPSC-a
Sveticu je zatražila neka općina za nešto, neki dan je pisalo u novinama.
Za sada, i dalje kamenolom.
Za sada, i dalje kamenolom.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: NOVI KLUB IPSC-a
Štetanobile157 wrote:Sveticu je zatražila neka općina za nešto, neki dan je pisalo u novinama.
Za sada, i dalje kamenolom.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests




