Djed Božićnjak

Opća rasprava koja može i ne mora biti vezana uz oružje - biti će moderirana po potrebi u slučaju vrijeđanja drugih članova ili otvorenih svađa i prepiranja. POLITIKU IZBJEGAVATI.
User avatar
BOXI
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 911
Joined: 05 Apr 2008, 10:03
Location: Bistra

Djed Božićnjak

Post by BOXI » 28 Dec 2008, 21:28

Kaj vam djed božićnjak nije nikaj "novoga" stavil pod bor???
Niš se ne hvalite. Ako nije mogli ste si sami nekaj "staviti" i ženu "zmuljati" da su vam to "kolege" sa posla kupile za imendan, roćkas, Božić ili sl.
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr

User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: Djed Božićnjak

Post by Mr.Cabdriver » 28 Dec 2008, 21:31

BOXI wrote:Kaj vam djed božićnjak nije nikaj "novoga" stavil pod bor???
Niš se ne hvalite. Ako nije mogli ste si sami nekaj "staviti" i ženu "zmuljati" da su vam to "kolege" sa posla kupile za imendan, roćkas, Božić ili sl.

Kasni... kasni... carina sabotira, uopće nisu prožeti božićnim duhom
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

User avatar
tigi
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2008, 20:58
Location: zagreb

Re: Djed Božićnjak

Post by tigi » 28 Dec 2008, 21:34

meni je djedica stavio pod bor ali ništ s čim bi se pohvalio!
ZA HRVATSKU KAO TIGAR!

User avatar
BOXI
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 911
Joined: 05 Apr 2008, 10:03
Location: Bistra

Re: Djed Božićnjak

Post by BOXI » 28 Dec 2008, 21:41

Meni su kao baš neki dan "isporučili" dvije nagrade sa lovačkih gađanja sa malim "zakašnjenjem". (ovaj pu je to progutala).
A uskoro mi je imendan.....i baš sam sanjal da sam dobio jednu perkusion pljucu kupljenu kod jednog puškara u zagorju.
Kladim se u plaću da će mi se san "ispuniti".
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr

User avatar
BOXI
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 911
Joined: 05 Apr 2008, 10:03
Location: Bistra

Re: Djed Božićnjak

Post by BOXI » 28 Dec 2008, 21:53

Dok! wrote:Znači da sam i ja pozvan za tvoj imendan na Tri Kralja???..pa bum ti kupil jednu kutiju metaka za zračnicu!?! lepo ju zapakiram..ha? :A02:
Dok, ti zaš da si u moju k**** uvijek pozvan. A pogotovo bi mi bilo drago da dođeš na imendan jer se na imendan ne poziva (svi znaju kad je) poziva se na rođendan jer svi ne znaju kojeg datuma si rođen.

p.s.
pišem sa ***** zbog još uvijek važeće izrečene opomene u svezi glede komunikacije između dva Zagorca.
Ali život ide dalje i pjesma kaže; Kaj nam pak moreju....
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr

User avatar
Aguila
Desetnik
Desetnik
Posts: 382
Joined: 04 Apr 2008, 19:23
Location:

Re: Djed Božićnjak

Post by Aguila » 28 Dec 2008, 22:13

Evo da se pohvalim meni je ovo stavil pod bor. Nije neznam kaj ali meni će poslužiti. :D
Attachments
izh-18mh_30-06.jpg

User avatar
BOXI
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 911
Joined: 05 Apr 2008, 10:03
Location: Bistra

Re: Djed Božićnjak

Post by BOXI » 28 Dec 2008, 22:31

Sudeći po datumu na fotografiji malo je uranio, ili si ti paket otvorio prije vremena.
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr

User avatar
Aguila
Desetnik
Desetnik
Posts: 382
Joined: 04 Apr 2008, 19:23
Location:

Re: Djed Božićnjak

Post by Aguila » 28 Dec 2008, 22:34

Krivi datum na fotiću, inače karabin je Baikal IZH-18 MH u kalibru 30-06.
Pozdrav.

User avatar
BOXI
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 911
Joined: 05 Apr 2008, 10:03
Location: Bistra

Re: Djed Božićnjak

Post by BOXI » 28 Dec 2008, 22:37

Još ak ti je to ženica kupila.....ja bi svoju izljubio da mi to napravi i svašta drugo bih joj obećal (osim da nebum išel u lov i u bertiju).
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr

User avatar
Aguila
Desetnik
Desetnik
Posts: 382
Joined: 04 Apr 2008, 19:23
Location:

Re: Djed Božićnjak

Post by Aguila » 28 Dec 2008, 22:43

Nije kupila ali je rekla to ti je zadnja, ali bu to ona s vremenom zaboravila. A za lov i birtiju nama zagorcima niko nemre ulitimatume postavljat, zna se da je to svetinja. :D
Pozdrav.

User avatar
BOXI
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 911
Joined: 05 Apr 2008, 10:03
Location: Bistra

Re: Djed Božićnjak

Post by BOXI » 28 Dec 2008, 22:46

Aguila wrote:Nije kupila ali je rekla to ti je zadnja, ali bu to ona s vremenom zaboravila. A za lov i birtiju nama zagorcima niko nemre ulitimatume postavljat, zna se da je to svetinja. :D
Pozdrav.
Ista stvar je i kod mene i što se tiče pljuca i što se tiče bertije. Čisto ono copy/paste od tebe.
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr

User avatar
shelby-eleanor
Desetnik
Desetnik
Posts: 322
Joined: 30 Mar 2008, 20:57

Re: Djed Božićnjak

Post by shelby-eleanor » 28 Dec 2008, 23:45

dobila sam jedan lijepi pim pim pod bor :A03:
"A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes,
the action is the brain, and the barrel is the heart.
But you, the man behind the rifle, you are the soul."

User avatar
patch
Satnik
Satnik
Posts: 1767
Joined: 07 Apr 2008, 08:37
Location: Vinkovci
Contact:

Re: Djed Božićnjak

Post by patch » 29 Dec 2008, 08:25

pa pim pim, kako ne znaš?
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Re: Djed Božićnjak

Post by k.horvat » 29 Dec 2008, 13:37

Pim pim! Hm, to je dio od pom pom-a? :mrgreen:

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Djed Božićnjak

Post by Mike_Torello » 29 Dec 2008, 17:26

a znas kako djeca kazu, bang-bang, pim-pim, paf-paf, bum-bum, pih-pih ("pih-padaj" je upotrebljavala moja sestra dok smo bili klinci kad bi me "upucala" s necim)...i tome slicno... dakle to predstavlja neko pucanje, tj. nesto sto puca... ustvari bi bum-bum predstavljalo radnju, tj, pucanje a bum ili pim bi predstavljali TO sto puca... morate se vise druziti s malom djecom ili se prisjetiti djetinstva (ima tu starih koji se nemogu sjetiti ni krize srednjih godina a kamoli djetinstva) da bi mogli shvatiti neki zargon, npr. pitajte patcha, on ima djecu, i svaki dan ih moči nebi li brze narasli i sto prije odselili od kuce =)

P.S. @ kreso: ako ti poklanjas minijaturne stvari ne znaci da to i drugi rade =)

- da se nadovezem na temu, meni je Djed donesao 2x 500kom GECO 4,5mm diabole =) i jos nesto ali nije vezano za oruzje =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
T. Kvaka
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 72
Joined: 10 Apr 2008, 22:26
Location: Vinkovci

Re: Djed Božićnjak

Post by T. Kvaka » 29 Dec 2008, 21:19

Krešo Bukvić wrote: A vjerovatno vi tamo toljagom maznete medvjeda pa ga dovucete kao poklon ?

LOL...Krešo,svaka ti čast za izjavu! :A03: :A28:
If you run,you'll only die TIRED...

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: Djed Božićnjak

Post by Knife_maniac » 29 Dec 2008, 21:35

Dok i BEZ vazelina, i bez vazelina ce Mike doci !!! :A03: :A03:
:A18: :A18:

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Djed Božićnjak

Post by Mike_Torello » 29 Dec 2008, 23:13

Krešo Bukvić wrote:Bitno je da je poklon od srca, a ne koliko je velik. A vjerovatno vi tamo toljagom maznete medvjeda pa ga dovucete kao poklon ?
Moram pitat, sto je ovo drugo :A16:
pa od medvjeda se svasta moze napraviti, od klope do obleke =)
a ovo drugo =) e perverznjak jedan, to je 1:18 maketa Ford Mustanga GT390 iz 1968 sa TT felgama i tamnozelene boje, sto bi pravi znalci prepoznali kao BULLITT MUSTANG =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Djed Božićnjak

Post by Mike_Torello » 29 Dec 2008, 23:14

Knife_maniac wrote:Dok i BEZ vazelina, i bez vazelina ce Mike doci !!! :A03: :A03:
:A18: :A18:
ayde VAZELJIN dođi i ti onda da ne kukaš! =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Djed Božićnjak

Post by Mike_Torello » 29 Dec 2008, 23:16

Dok! wrote:Svakako trebate paziti da se ujutro ne probudite s medvjeđom glavom u krevetu jer sinbolika bi vam mogla biti ista kao i konjskom na Siciliji, pa si vi mislite, kad i gdje je ševici kraj!?!
Bravo DOK, ovo je vec drugi post u kojem si skuzio opasnost igranja s vatrom... :A28: ali neka neka, pustim ja decke da se raspojasaju, mogli bi se grdo iznenaditi =) :A27: :A27: :A27: hheheheheheeh :A03: :A03: ima da padnu na guzice.
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests