Djed Božićnjak
Djed Božićnjak
Kaj vam djed božićnjak nije nikaj "novoga" stavil pod bor???
Niš se ne hvalite. Ako nije mogli ste si sami nekaj "staviti" i ženu "zmuljati" da su vam to "kolege" sa posla kupile za imendan, roćkas, Božić ili sl.
Niš se ne hvalite. Ako nije mogli ste si sami nekaj "staviti" i ženu "zmuljati" da su vam to "kolege" sa posla kupile za imendan, roćkas, Božić ili sl.
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
- Mr.Cabdriver
- Dežurni Dušebrižnik

- Posts: 731
- Joined: 02 Apr 2008, 19:25
- Location: Pula
Re: Djed Božićnjak
BOXI wrote:Kaj vam djed božićnjak nije nikaj "novoga" stavil pod bor???
Niš se ne hvalite. Ako nije mogli ste si sami nekaj "staviti" i ženu "zmuljati" da su vam to "kolege" sa posla kupile za imendan, roćkas, Božić ili sl.
Kasni... kasni... carina sabotira, uopće nisu prožeti božićnim duhom
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam...
::::....
Re: Djed Božićnjak
meni je djedica stavio pod bor ali ništ s čim bi se pohvalio!
ZA HRVATSKU KAO TIGAR!
Re: Djed Božićnjak
Meni su kao baš neki dan "isporučili" dvije nagrade sa lovačkih gađanja sa malim "zakašnjenjem". (ovaj pu je to progutala).
A uskoro mi je imendan.....i baš sam sanjal da sam dobio jednu perkusion pljucu kupljenu kod jednog puškara u zagorju.
Kladim se u plaću da će mi se san "ispuniti".
A uskoro mi je imendan.....i baš sam sanjal da sam dobio jednu perkusion pljucu kupljenu kod jednog puškara u zagorju.
Kladim se u plaću da će mi se san "ispuniti".
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
Re: Djed Božićnjak
Dok, ti zaš da si u moju k**** uvijek pozvan. A pogotovo bi mi bilo drago da dođeš na imendan jer se na imendan ne poziva (svi znaju kad je) poziva se na rođendan jer svi ne znaju kojeg datuma si rođen.Dok! wrote:Znači da sam i ja pozvan za tvoj imendan na Tri Kralja???..pa bum ti kupil jednu kutiju metaka za zračnicu!?! lepo ju zapakiram..ha?
p.s.
pišem sa ***** zbog još uvijek važeće izrečene opomene u svezi glede komunikacije između dva Zagorca.
Ali život ide dalje i pjesma kaže; Kaj nam pak moreju....
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
Re: Djed Božićnjak
Evo da se pohvalim meni je ovo stavil pod bor. Nije neznam kaj ali meni će poslužiti. 
Re: Djed Božićnjak
Sudeći po datumu na fotografiji malo je uranio, ili si ti paket otvorio prije vremena.
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
Re: Djed Božićnjak
Krivi datum na fotiću, inače karabin je Baikal IZH-18 MH u kalibru 30-06.
Pozdrav.
Pozdrav.
Re: Djed Božićnjak
Još ak ti je to ženica kupila.....ja bi svoju izljubio da mi to napravi i svašta drugo bih joj obećal (osim da nebum išel u lov i u bertiju).
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
Re: Djed Božićnjak
Nije kupila ali je rekla to ti je zadnja, ali bu to ona s vremenom zaboravila. A za lov i birtiju nama zagorcima niko nemre ulitimatume postavljat, zna se da je to svetinja.
Pozdrav.
Pozdrav.
Re: Djed Božićnjak
Ista stvar je i kod mene i što se tiče pljuca i što se tiče bertije. Čisto ono copy/paste od tebe.Aguila wrote:Nije kupila ali je rekla to ti je zadnja, ali bu to ona s vremenom zaboravila. A za lov i birtiju nama zagorcima niko nemre ulitimatume postavljat, zna se da je to svetinja.![]()
Pozdrav.
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
- shelby-eleanor
- Desetnik

- Posts: 322
- Joined: 30 Mar 2008, 20:57
Re: Djed Božićnjak
dobila sam jedan lijepi pim pim pod bor 
"A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes,
the action is the brain, and the barrel is the heart.
But you, the man behind the rifle, you are the soul."
the action is the brain, and the barrel is the heart.
But you, the man behind the rifle, you are the soul."
Re: Djed Božićnjak
pa pim pim, kako ne znaš?
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Djed Božićnjak
a znas kako djeca kazu, bang-bang, pim-pim, paf-paf, bum-bum, pih-pih ("pih-padaj" je upotrebljavala moja sestra dok smo bili klinci kad bi me "upucala" s necim)...i tome slicno... dakle to predstavlja neko pucanje, tj. nesto sto puca... ustvari bi bum-bum predstavljalo radnju, tj, pucanje a bum ili pim bi predstavljali TO sto puca... morate se vise druziti s malom djecom ili se prisjetiti djetinstva (ima tu starih koji se nemogu sjetiti ni krize srednjih godina a kamoli djetinstva) da bi mogli shvatiti neki zargon, npr. pitajte patcha, on ima djecu, i svaki dan ih moči nebi li brze narasli i sto prije odselili od kuce =)
P.S. @ kreso: ako ti poklanjas minijaturne stvari ne znaci da to i drugi rade =)
- da se nadovezem na temu, meni je Djed donesao 2x 500kom GECO 4,5mm diabole =) i jos nesto ali nije vezano za oruzje =)
P.S. @ kreso: ako ti poklanjas minijaturne stvari ne znaci da to i drugi rade =)
- da se nadovezem na temu, meni je Djed donesao 2x 500kom GECO 4,5mm diabole =) i jos nesto ali nije vezano za oruzje =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: Djed Božićnjak
Krešo Bukvić wrote: A vjerovatno vi tamo toljagom maznete medvjeda pa ga dovucete kao poklon ?
LOL...Krešo,svaka ti čast za izjavu!
If you run,you'll only die TIRED...
- Knife_maniac
- Satnik

- Posts: 1504
- Joined: 07 Apr 2008, 20:06
- Location: istocna Hrvatska
Re: Djed Božićnjak
Dok i BEZ vazelina, i bez vazelina ce Mike doci !!!

Darac Steel Production - http://s912.photobucket.com/albums/ac32 ... %20radovi/
http://www.facebook.com/darac.steel
http://www.facebook.com/darac.steel
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Djed Božićnjak
pa od medvjeda se svasta moze napraviti, od klope do obleke =)Krešo Bukvić wrote:Bitno je da je poklon od srca, a ne koliko je velik. A vjerovatno vi tamo toljagom maznete medvjeda pa ga dovucete kao poklon ?
Moram pitat, sto je ovo drugo
a ovo drugo =) e perverznjak jedan, to je 1:18 maketa Ford Mustanga GT390 iz 1968 sa TT felgama i tamnozelene boje, sto bi pravi znalci prepoznali kao BULLITT MUSTANG =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Djed Božićnjak
ayde VAZELJIN dođi i ti onda da ne kukaš! =)Knife_maniac wrote:Dok i BEZ vazelina, i bez vazelina ce Mike doci !!!![]()
![]()
![]()
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Djed Božićnjak
Bravo DOK, ovo je vec drugi post u kojem si skuzio opasnost igranja s vatrom...Dok! wrote:Svakako trebate paziti da se ujutro ne probudite s medvjeđom glavom u krevetu jer sinbolika bi vam mogla biti ista kao i konjskom na Siciliji, pa si vi mislite, kad i gdje je ševici kraj!?!
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Who is online
Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 3 guests


