Prodajem M98 i PAP

Mijenjaj, kupuj, prodaj... a nabolje poklanjaj :-D
User avatar
shooter9
Skupnik
Skupnik
Posts: 276
Joined: 29 Sep 2008, 19:43

Prodajem M98 i PAP

Post by shooter9 » 26 Jan 2009, 00:15

IMAOCU NABAVNE DOZVOLE prodajem M98 I PAP sa 100-injak kom streljiva.Puške su u besprijekornom stanju . Mauser ima oriđiđi njemačke orlove na kučištu zatvarača i uz njega ide ganc nova nigdje ogrebena bajuneta kao i kožni remen i dosta pripadajuće opreme.
Attachments
Mauser  M 98 (5).jpg
Mauser  M 98 (2).jpg
PAP savršeno očuvana.jpg
Last edited by Anonymous on 26 Jan 2009, 12:26, edited 2 times in total.
Reason: obavezno naglasiti da se oruzje prodaje potpuno legalno.
No Peace without Justice !

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Prodajem M98 i PAP

Post by Mike_Torello » 26 Jan 2009, 00:35

kak' to pap legalan i regan a ima tromblonski nastavak, tromblonski nisan i bajunetu? nebi li to trebalo biti uklonjeno da bi puska bila legalna? u cemu je kvaka?

a cijene?
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
shooter9
Skupnik
Skupnik
Posts: 276
Joined: 29 Sep 2008, 19:43

Re: Prodajem M98 i PAP

Post by shooter9 » 26 Jan 2009, 02:23

Mike_Torello wrote:kak' to pap legalan i regan a ima tromblonski nastavak, tromblonski nisan i bajunetu? nebi li to trebalo biti uklonjeno da bi puska bila legalna? u cemu je kvaka?

a cijene?
PAP je sa svim papirima a spremnik je kod ovlaštenog puškara po sili zakona limitiran.Nikad čuo da bi trebalo ukloniti nastavak i bajunetu u MUP-u nitko to nije uvjetovao osim spremnika .Kada bi se to uklonilo onda to više nebi bio PAP nego ruglo od nečega što je nekad bilo.Sve u kompletu 650€
No Peace without Justice !

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Re: Prodajem M98 i PAP

Post by k.horvat » 26 Jan 2009, 09:20

Mike: prvi glas da treba uciniti to. :A14:

User avatar
bacyc
Banned
Posts: 53
Joined: 18 Jan 2009, 23:01

Re: Prodajem M98 i PAP

Post by bacyc » 26 Jan 2009, 16:45

ovo mi je prvi post, pa prvo sve želim pozdraviti...



papovku smo registrirali negdje 95-96-97-e i bilo je obavezno skidanje tromblonskog nastavka i nišana. bajunet je mogao ostati gore.

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Re: Prodajem M98 i PAP

Post by k.horvat » 26 Jan 2009, 19:02

Pozdrav i tebi.

Eto, upravo sam danas saznao da se mora
"zamijeniti" tromblonski nastavak i ukloniti noz.
Takodjer je bitno ogranicenje na 5 kom. streljiva.

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Prodajem M98 i PAP

Post by nobile157 » 26 Jan 2009, 19:55

Skidanje tromblona i bajonete nikada nije bio uvjet za registraciju papovke. Vjerojatno je to neka lokalna izmišljotina, kakvih ima u svakoj policijskoj upravi, kako se tko od službenika sjeti.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: Prodajem M98 i PAP

Post by zdebat » 26 Jan 2009, 23:11

Zainteresiran sam za M98 pošalji mi nekakav broj telefona.

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Prodajem M98 i PAP

Post by nobile157 » 26 Jan 2009, 23:23

Mislim da je to već riješeno :A03:
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

hekler
Pozornik
Pozornik
Posts: 18
Joined: 04 Jan 2009, 17:57

Re: Prodajem M98 i PAP

Post by hekler » 26 Jan 2009, 23:31

pojedinačnoooooooo
konkretno zanima me mauzer u kakvom je stanju i dr...

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Prodajem M98 i PAP

Post by nobile157 » 26 Jan 2009, 23:39

U odličnom, ali mislim da je već kupljen, tj. prodan.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
blackpowder
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 529
Joined: 16 Oct 2008, 16:07

Re: Prodajem M98 i PAP

Post by blackpowder » 26 Jan 2009, 23:44

Ukoliko se PAP-ovka registrirala kao sportska mogao je ostati i bajunet i tromblonski nastavak samo je spremnik morao biti smanjen kod ovlaštenog puškara zato što je u tehničkim pravilima za disciplinu PAP tako opisana. Oni koji su je registrirali kao lovačko skidali su dolje i tromblonski nastavak i bajunet.
KRIMINALIZACIJOM LEGALNIH POSJEDNIKA ORUŽJA - ORUŽJE ĆE POSJEDOVATI SAMO KRIMINALCI!
ZNAŠ LI OVO PROČITATI - ZAHVALI TO SVOJOJ UČITELJICI!
ČITAŠ LI OVO NA LATINICI - ZAHVALI DRAGOVOLJCIMA!

User avatar
shooter9
Skupnik
Skupnik
Posts: 276
Joined: 29 Sep 2008, 19:43

Re: Prodajem M98 i PAP

Post by shooter9 » 27 Jan 2009, 02:37

bacyc wrote:ovo mi je prvi post, pa prvo sve želim pozdraviti...



papovku smo registrirali negdje 95-96-97-e i bilo je obavezno skidanje tromblonskog nastavka i nišana. bajunet je mogao ostati gore.
neznam sto če puška bez nišana.tada može poslužiti za igrati kriket?????
No Peace without Justice !

User avatar
shooter9
Skupnik
Skupnik
Posts: 276
Joined: 29 Sep 2008, 19:43

Re: Prodajem M98 i PAP

Post by shooter9 » 27 Jan 2009, 02:38

zdebat wrote:Zainteresiran sam za M98 pošalji mi nekakav broj telefona.
Žao mi je prodano.
No Peace without Justice !

User avatar
shooter9
Skupnik
Skupnik
Posts: 276
Joined: 29 Sep 2008, 19:43

Re: Prodajem M98 i PAP

Post by shooter9 » 27 Jan 2009, 02:43

hekler wrote:pojedinačnoooooooo
konkretno zanima me mauzer u kakvom je stanju i dr...
Po njemačkim kriterijima iz kataloga Frankonija- "The best" ali je prodana.Na slikama se vidi dovoljno, izgleda kao da je napravljena prije par godina a ne prije 65.
No Peace without Justice !

User avatar
shooter9
Skupnik
Skupnik
Posts: 276
Joined: 29 Sep 2008, 19:43

Re: Prodajem M98 i PAP

Post by shooter9 » 27 Jan 2009, 02:45

blackpowder wrote:Ukoliko se PAP-ovka registrirala kao sportska mogao je ostati i bajunet i tromblonski nastavak samo je spremnik morao biti smanjen kod ovlaštenog puškara zato što je u tehničkim pravilima za disciplinu PAP tako opisana. Oni koji su je registrirali kao lovačko skidali su dolje i tromblonski nastavak i bajunet.
Točno tako jer ako si imao poskidane te drangulije nisi se sa njom mogao natjecati.
No Peace without Justice !

User avatar
Ice
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 176
Joined: 09 Nov 2008, 15:49

Re: Prodajem M98 i PAP

Post by Ice » 27 Jan 2009, 12:56

shooter9 wrote:
bacyc wrote:ovo mi je prvi post, pa prvo sve želim pozdraviti...



papovku smo registrirali negdje 95-96-97-e i bilo je obavezno skidanje tromblonskog nastavka i nišana. bajunet je mogao ostati gore.
neznam sto če puška bez nišana.tada može poslužiti za igrati kriket?????
Čini mi se da je mislio na tromblonski nišan a ne na ovaj bez kojeg stvarno nema smisla.

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Re: Prodajem M98 i PAP

Post by k.horvat » 27 Jan 2009, 13:06

blackpowder wrote:Ukoliko se PAP-ovka registrirala kao sportska mogao je ostati i bajunet i tromblonski nastavak samo je spremnik morao biti smanjen kod ovlaštenog puškara zato što je u tehničkim pravilima za disciplinu PAP tako opisana. Oni koji su je registrirali kao lovačko skidali su dolje i tromblonski nastavak i bajunet.
Eto, meni je teta referentica jucer rekla da to skinem (tromblonski nastavak na ustima cijevi
i noz, a spremnik je vec ogranicen) i donesem joj da vidi.
Regana kao sportsko oruzje...
Ako ima netko neki argment protiv, volio bih da znam.

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Prodajem M98 i PAP

Post by nobile157 » 27 Jan 2009, 14:20

Pitaj tetu referenticu(to i je katastrofa da kojekakve babuskare određuju po svom nahođenju što se smije a što ne) gdje to i u kojem zakonu ili pravilniku to piše???
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Re: Prodajem M98 i PAP

Post by k.horvat » 27 Jan 2009, 14:33

Da li u ikojem slucaju je obavezno raditi te prepravke?
Trebam argumente da me ne zaskoci kad ju pitam. :twisted:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest