Prodajem M98 i PAP
Prodajem M98 i PAP
IMAOCU NABAVNE DOZVOLE prodajem M98 I PAP sa 100-injak kom streljiva.Puške su u besprijekornom stanju . Mauser ima oriđiđi njemačke orlove na kučištu zatvarača i uz njega ide ganc nova nigdje ogrebena bajuneta kao i kožni remen i dosta pripadajuće opreme.
Last edited by Anonymous on 26 Jan 2009, 12:26, edited 2 times in total.
Reason: obavezno naglasiti da se oruzje prodaje potpuno legalno.
Reason: obavezno naglasiti da se oruzje prodaje potpuno legalno.
No Peace without Justice !
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Prodajem M98 i PAP
kak' to pap legalan i regan a ima tromblonski nastavak, tromblonski nisan i bajunetu? nebi li to trebalo biti uklonjeno da bi puska bila legalna? u cemu je kvaka?
a cijene?
a cijene?
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: Prodajem M98 i PAP
PAP je sa svim papirima a spremnik je kod ovlaštenog puškara po sili zakona limitiran.Nikad čuo da bi trebalo ukloniti nastavak i bajunetu u MUP-u nitko to nije uvjetovao osim spremnika .Kada bi se to uklonilo onda to više nebi bio PAP nego ruglo od nečega što je nekad bilo.Sve u kompletu 650€Mike_Torello wrote:kak' to pap legalan i regan a ima tromblonski nastavak, tromblonski nisan i bajunetu? nebi li to trebalo biti uklonjeno da bi puska bila legalna? u cemu je kvaka?
a cijene?
No Peace without Justice !
Re: Prodajem M98 i PAP
ovo mi je prvi post, pa prvo sve želim pozdraviti...
papovku smo registrirali negdje 95-96-97-e i bilo je obavezno skidanje tromblonskog nastavka i nišana. bajunet je mogao ostati gore.
papovku smo registrirali negdje 95-96-97-e i bilo je obavezno skidanje tromblonskog nastavka i nišana. bajunet je mogao ostati gore.
Re: Prodajem M98 i PAP
Pozdrav i tebi.
Eto, upravo sam danas saznao da se mora
"zamijeniti" tromblonski nastavak i ukloniti noz.
Takodjer je bitno ogranicenje na 5 kom. streljiva.
Eto, upravo sam danas saznao da se mora
"zamijeniti" tromblonski nastavak i ukloniti noz.
Takodjer je bitno ogranicenje na 5 kom. streljiva.
Re: Prodajem M98 i PAP
Skidanje tromblona i bajonete nikada nije bio uvjet za registraciju papovke. Vjerojatno je to neka lokalna izmišljotina, kakvih ima u svakoj policijskoj upravi, kako se tko od službenika sjeti.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: Prodajem M98 i PAP
Mislim da je to već riješeno 
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: Prodajem M98 i PAP
U odličnom, ali mislim da je već kupljen, tj. prodan.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
- blackpowder
- Nadnarednik

- Posts: 529
- Joined: 16 Oct 2008, 16:07
Re: Prodajem M98 i PAP
Ukoliko se PAP-ovka registrirala kao sportska mogao je ostati i bajunet i tromblonski nastavak samo je spremnik morao biti smanjen kod ovlaštenog puškara zato što je u tehničkim pravilima za disciplinu PAP tako opisana. Oni koji su je registrirali kao lovačko skidali su dolje i tromblonski nastavak i bajunet.
KRIMINALIZACIJOM LEGALNIH POSJEDNIKA ORUŽJA - ORUŽJE ĆE POSJEDOVATI SAMO KRIMINALCI!
ZNAŠ LI OVO PROČITATI - ZAHVALI TO SVOJOJ UČITELJICI!
ČITAŠ LI OVO NA LATINICI - ZAHVALI DRAGOVOLJCIMA!
ZNAŠ LI OVO PROČITATI - ZAHVALI TO SVOJOJ UČITELJICI!
ČITAŠ LI OVO NA LATINICI - ZAHVALI DRAGOVOLJCIMA!
Re: Prodajem M98 i PAP
neznam sto če puška bez nišana.tada može poslužiti za igrati kriket?????bacyc wrote:ovo mi je prvi post, pa prvo sve želim pozdraviti...
papovku smo registrirali negdje 95-96-97-e i bilo je obavezno skidanje tromblonskog nastavka i nišana. bajunet je mogao ostati gore.
No Peace without Justice !
Re: Prodajem M98 i PAP
Žao mi je prodano.zdebat wrote:Zainteresiran sam za M98 pošalji mi nekakav broj telefona.
No Peace without Justice !
Re: Prodajem M98 i PAP
Po njemačkim kriterijima iz kataloga Frankonija- "The best" ali je prodana.Na slikama se vidi dovoljno, izgleda kao da je napravljena prije par godina a ne prije 65.hekler wrote:pojedinačnoooooooo
konkretno zanima me mauzer u kakvom je stanju i dr...
No Peace without Justice !
Re: Prodajem M98 i PAP
Točno tako jer ako si imao poskidane te drangulije nisi se sa njom mogao natjecati.blackpowder wrote:Ukoliko se PAP-ovka registrirala kao sportska mogao je ostati i bajunet i tromblonski nastavak samo je spremnik morao biti smanjen kod ovlaštenog puškara zato što je u tehničkim pravilima za disciplinu PAP tako opisana. Oni koji su je registrirali kao lovačko skidali su dolje i tromblonski nastavak i bajunet.
No Peace without Justice !
Re: Prodajem M98 i PAP
Čini mi se da je mislio na tromblonski nišan a ne na ovaj bez kojeg stvarno nema smisla.shooter9 wrote:neznam sto če puška bez nišana.tada može poslužiti za igrati kriket?????bacyc wrote:ovo mi je prvi post, pa prvo sve želim pozdraviti...
papovku smo registrirali negdje 95-96-97-e i bilo je obavezno skidanje tromblonskog nastavka i nišana. bajunet je mogao ostati gore.
Re: Prodajem M98 i PAP
Eto, meni je teta referentica jucer rekla da to skinem (tromblonski nastavak na ustima cijeviblackpowder wrote:Ukoliko se PAP-ovka registrirala kao sportska mogao je ostati i bajunet i tromblonski nastavak samo je spremnik morao biti smanjen kod ovlaštenog puškara zato što je u tehničkim pravilima za disciplinu PAP tako opisana. Oni koji su je registrirali kao lovačko skidali su dolje i tromblonski nastavak i bajunet.
i noz, a spremnik je vec ogranicen) i donesem joj da vidi.
Regana kao sportsko oruzje...
Ako ima netko neki argment protiv, volio bih da znam.
Re: Prodajem M98 i PAP
Pitaj tetu referenticu(to i je katastrofa da kojekakve babuskare određuju po svom nahođenju što se smije a što ne) gdje to i u kojem zakonu ili pravilniku to piše???
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: Prodajem M98 i PAP
Da li u ikojem slucaju je obavezno raditi te prepravke?
Trebam argumente da me ne zaskoci kad ju pitam.
Trebam argumente da me ne zaskoci kad ju pitam.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest






