J07@ fun klub!!!
J07@ fun klub!!!
jel me neko trazio
il jos bolje
dal sam kome nedostajao
ajme dodem a ono forum se crveniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ko da me nije bilo 2 tjedna
da nebi bilo zabune sa ovom temom
otvaram ju uz predhodnu konzultaciju sa adminom
a ujedno se zahvaljujem pojednim clanovima foruma
necu navodit zasto
oni sami znaju zbog cega
a sad idem pogledat kaj sam propustil zanimljivo
il jos bolje
dal sam kome nedostajao
ajme dodem a ono forum se crveniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ko da me nije bilo 2 tjedna
da nebi bilo zabune sa ovom temom
otvaram ju uz predhodnu konzultaciju sa adminom
a ujedno se zahvaljujem pojednim clanovima foruma
necu navodit zasto
oni sami znaju zbog cega
a sad idem pogledat kaj sam propustil zanimljivo
Re: J07@ fun klub!!!
narafski da si nedostajao ali iz straha od izolacije (klaustrofobican sam) nisam nista javno pitao nego vato poruke 
ps: (fala Bogu na editu) sad opet znam tko je skrivecki na forumu
ps: (fala Bogu na editu) sad opet znam tko je skrivecki na forumu
po cinu narednik, neka vas ne zavara ovo ispod nicka
Re: J07@ fun klub!!!
zaboravih napomenut
ko se ovdje javi automatski je clan fan kluba
cekam samo da mi se predsjednik kluba pojavi
ko se ovdje javi automatski je clan fan kluba
cekam samo da mi se predsjednik kluba pojavi
- stari-nakovanj
- Desetnik

- Posts: 333
- Joined: 06 Jul 2008, 17:48
- Location: Zagreb
- Contact:
- blackpowder
- Nadnarednik

- Posts: 529
- Joined: 16 Oct 2008, 16:07
Re: J07@ fun klub!!!
gdje si kad te nigdje nema? 
KRIMINALIZACIJOM LEGALNIH POSJEDNIKA ORUŽJA - ORUŽJE ĆE POSJEDOVATI SAMO KRIMINALCI!
ZNAŠ LI OVO PROČITATI - ZAHVALI TO SVOJOJ UČITELJICI!
ČITAŠ LI OVO NA LATINICI - ZAHVALI DRAGOVOLJCIMA!
ZNAŠ LI OVO PROČITATI - ZAHVALI TO SVOJOJ UČITELJICI!
ČITAŠ LI OVO NA LATINICI - ZAHVALI DRAGOVOLJCIMA!
Re: J07@ fun klub!!!
Sretno se vratio, sada bar imaš što čitati neko vrijeme 
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: J07@ fun klub!!!
fala decki
dobor0 dosli u klub
a citat
a nekaj sam cito dok sam bil bananko
samo kaj nisam mogel vidit slike (koje su to fore, a i nisam vidjel neke podforume, stvarno zajeban taj ban
)
BP ima li kaj nova po onom tvom pitanju
jel se rjesava kaj
mozes na PM odgovorit
dobor0 dosli u klub
a citat
a nekaj sam cito dok sam bil bananko
samo kaj nisam mogel vidit slike (koje su to fore, a i nisam vidjel neke podforume, stvarno zajeban taj ban
BP ima li kaj nova po onom tvom pitanju
jel se rjesava kaj
mozes na PM odgovorit
- Knife_maniac
- Satnik

- Posts: 1504
- Joined: 07 Apr 2008, 20:06
- Location: istocna Hrvatska
Re: J07@ fun klub!!!
Kazu da je sve do jutra u przunu bijak.horvat wrote:Vratio se Joz@, a di je bio!?
Darac Steel Production - http://s912.photobucket.com/albums/ac32 ... %20radovi/
http://www.facebook.com/darac.steel
http://www.facebook.com/darac.steel
- Knife_maniac
- Satnik

- Posts: 1504
- Joined: 07 Apr 2008, 20:06
- Location: istocna Hrvatska
Re: J07@ fun klub!!!
Buwahahahahah
Po cemu sam ja predsjednik ?
Ok ti si mi sef...to postujem

Po cemu sam ja predsjednik ?
Ok ti si mi sef...to postujem
Darac Steel Production - http://s912.photobucket.com/albums/ac32 ... %20radovi/
http://www.facebook.com/darac.steel
http://www.facebook.com/darac.steel
- Original_G
- Cinker - bojna

- Posts: 1772
- Joined: 04 Apr 2008, 19:52
- Location: Čakovec
Re: J07@ fun klub!!!
pa ti si pocasni i dozivotni predsjednik ovog fan klubaKnife_maniac wrote:Buwahahahahah
Po cemu sam ja predsjednik ?
Ok ti si mi sef...to postujem![]()
![]()
a ja ti nisam sef
ti si glavni
samo kaj djelimo prikupljenu clanarinu
evo dolaze topliji dani i bacam se na poselOriginal_G wrote:bok Jožanismo nikad završili ono za mene
ahalegion.poljak66 wrote:Juhahaj, vratio se sin razmetni!!!
hvala za potporuzmenk wrote:ja se javljan samo iz potpore...
meni jozina zajebancija odgovara
al ja se ne zajebavam
ja sam ozbiljan
dobor ponekad sam i neozbiljan
- Knife_maniac
- Satnik

- Posts: 1504
- Joined: 07 Apr 2008, 20:06
- Location: istocna Hrvatska
Re: J07@ fun klub!!!
A da se kandidiras za predsjednika na sljedecim izborima ??
Vidis koliko imas sljedbenika

Vidis koliko imas sljedbenika
Darac Steel Production - http://s912.photobucket.com/albums/ac32 ... %20radovi/
http://www.facebook.com/darac.steel
http://www.facebook.com/darac.steel
Re: J07@ fun klub!!!
pa jebemu ti si dozivotni predsjednik
niko se nemre kandidirat dok si ziv
da nisam obecal da vise necu prijavljivat nepocudne postove
prijavil bi te da krsis parvilo foruma o slikama u potpisu
niko se nemre kandidirat dok si ziv
da nisam obecal da vise necu prijavljivat nepocudne postove
prijavil bi te da krsis parvilo foruma o slikama u potpisu
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


