J07@ fun klub!!!

Opća rasprava koja može i ne mora biti vezana uz oružje - biti će moderirana po potrebi u slučaju vrijeđanja drugih članova ili otvorenih svađa i prepiranja. POLITIKU IZBJEGAVATI.
User avatar
J07@
Banned
Posts: 639
Joined: 16 Oct 2008, 17:44
Location: VG-ZG

J07@ fun klub!!!

Post by J07@ » 26 Feb 2009, 12:26

jel me neko trazio :?:
il jos bolje
dal sam kome nedostajao :A16:

ajme dodem a ono forum se crveniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ko da me nije bilo 2 tjedna :(

da nebi bilo zabune sa ovom temom
otvaram ju uz predhodnu konzultaciju sa adminom

a ujedno se zahvaljujem pojednim clanovima foruma
necu navodit zasto
oni sami znaju zbog cega

a sad idem pogledat kaj sam propustil zanimljivo :A18:

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Re: J07@ fun klub!!!

Post by k.horvat » 26 Feb 2009, 12:30

Vratio se Joz@, a di je bio!? :mrgreen:

User avatar
J07@
Banned
Posts: 639
Joined: 16 Oct 2008, 17:44
Location: VG-ZG

Re: J07@ fun klub!!!

Post by J07@ » 26 Feb 2009, 12:37

u vidim tebi drago kaj sam se vratil :D
sram te bilo :A19:

User avatar
rubinho
Skupnik
Skupnik
Posts: 243
Joined: 03 Oct 2008, 11:25
Location: jug

Re: J07@ fun klub!!!

Post by rubinho » 26 Feb 2009, 12:51

narafski da si nedostajao ali iz straha od izolacije (klaustrofobican sam) nisam nista javno pitao nego vato poruke :A29:









ps: (fala Bogu na editu) sad opet znam tko je skrivecki na forumu
po cinu narednik, neka vas ne zavara ovo ispod nicka

User avatar
J07@
Banned
Posts: 639
Joined: 16 Oct 2008, 17:44
Location: VG-ZG

Re: J07@ fun klub!!!

Post by J07@ » 26 Feb 2009, 13:03

zaboravih napomenut
ko se ovdje javi automatski je clan fan kluba :lol: :roll:

cekam samo da mi se predsjednik kluba pojavi :lol:

User avatar
stari-nakovanj
Desetnik
Desetnik
Posts: 333
Joined: 06 Jul 2008, 17:48
Location: Zagreb
Contact:

Re: J07@ fun klub!!!

Post by stari-nakovanj » 26 Feb 2009, 13:08

pa ti si predsjednik kluba :mrgreen:

User avatar
J07@
Banned
Posts: 639
Joined: 16 Oct 2008, 17:44
Location: VG-ZG

Re: J07@ fun klub!!!

Post by J07@ » 26 Feb 2009, 13:11

a ne nisam
pa nemogu bit sam sebi predsjednik

p.s. dobro dosel u klub :lol:

User avatar
blackpowder
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 529
Joined: 16 Oct 2008, 16:07

Re: J07@ fun klub!!!

Post by blackpowder » 26 Feb 2009, 14:33

gdje si kad te nigdje nema? :A28:
KRIMINALIZACIJOM LEGALNIH POSJEDNIKA ORUŽJA - ORUŽJE ĆE POSJEDOVATI SAMO KRIMINALCI!
ZNAŠ LI OVO PROČITATI - ZAHVALI TO SVOJOJ UČITELJICI!
ČITAŠ LI OVO NA LATINICI - ZAHVALI DRAGOVOLJCIMA!

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: J07@ fun klub!!!

Post by nobile157 » 26 Feb 2009, 14:35

Sretno se vratio, sada bar imaš što čitati neko vrijeme :mrgreen:
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
J07@
Banned
Posts: 639
Joined: 16 Oct 2008, 17:44
Location: VG-ZG

Re: J07@ fun klub!!!

Post by J07@ » 26 Feb 2009, 14:40

fala decki :A25:
dobor0 dosli u klub :D

a citat
a nekaj sam cito dok sam bil bananko
samo kaj nisam mogel vidit slike (koje su to fore, a i nisam vidjel neke podforume, stvarno zajeban taj ban :roll: )


BP ima li kaj nova po onom tvom pitanju
jel se rjesava kaj :?:
mozes na PM odgovorit :A25:

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: J07@ fun klub!!!

Post by Knife_maniac » 26 Feb 2009, 14:52

k.horvat wrote:Vratio se Joz@, a di je bio!? :mrgreen:
Kazu da je sve do jutra u przunu bija :A18:

User avatar
J07@
Banned
Posts: 639
Joined: 16 Oct 2008, 17:44
Location: VG-ZG

Re: J07@ fun klub!!!

Post by J07@ » 26 Feb 2009, 14:56

o evo nam i predsjednika fan kluba :D
dobro doso predsjednice :A25:

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: J07@ fun klub!!!

Post by Knife_maniac » 26 Feb 2009, 15:01

Buwahahahahah
Po cemu sam ja predsjednik ?
Ok ti si mi sef...to postujem :A18: :A18: :A18:

User avatar
Original_G
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1772
Joined: 04 Apr 2008, 19:52
Location: Čakovec

Re: J07@ fun klub!!!

Post by Original_G » 26 Feb 2009, 15:10

bok Joža :A25: nismo nikad završili ono za mene :?:
武士道

Ognjem i mačem.

User avatar
Legion66
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 501
Joined: 17 Nov 2008, 10:32
Location: KC

Re: J07@ fun klub!!!

Post by Legion66 » 26 Feb 2009, 16:11

Juhahaj, vratio se sin razmetni!!!
KO SE MAČA LAČA; LAKUKARAČA!!!!

User avatar
zmenk
Skupnik
Skupnik
Posts: 287
Joined: 05 Apr 2008, 19:57
Location: .::Dalmatia::.

Re: J07@ fun klub!!!

Post by zmenk » 26 Feb 2009, 16:51

ja se javljan samo iz potpore...

meni jozina zajebancija odgovara
..jebo EU..

Ako napravis pitu od govna - to je opet govno a ne pita!

zene su krive

User avatar
J07@
Banned
Posts: 639
Joined: 16 Oct 2008, 17:44
Location: VG-ZG

Re: J07@ fun klub!!!

Post by J07@ » 26 Feb 2009, 17:30

Knife_maniac wrote:Buwahahahahah
Po cemu sam ja predsjednik ?
Ok ti si mi sef...to postujem :A18: :A18: :A18:
pa ti si pocasni i dozivotni predsjednik ovog fan kluba
a ja ti nisam sef
ti si glavni :A25:
samo kaj djelimo prikupljenu clanarinu 8-)
Original_G wrote:bok Joža :A25: nismo nikad završili ono za mene :?:
evo dolaze topliji dani i bacam se na posel :A25:
legion.poljak66 wrote:Juhahaj, vratio se sin razmetni!!!
aha :D
zmenk wrote:ja se javljan samo iz potpore...

meni jozina zajebancija odgovara
hvala za potporu :A25:

al ja se ne zajebavam
ja sam ozbiljan :roll:
dobor ponekad sam i neozbiljan :D

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: J07@ fun klub!!!

Post by Knife_maniac » 26 Feb 2009, 17:54

A da se kandidiras za predsjednika na sljedecim izborima ??
Vidis koliko imas sljedbenika :A18: :A18: :A18:

User avatar
J07@
Banned
Posts: 639
Joined: 16 Oct 2008, 17:44
Location: VG-ZG

Re: J07@ fun klub!!!

Post by J07@ » 26 Feb 2009, 17:56

pa jebemu ti si dozivotni predsjednik
niko se nemre kandidirat dok si ziv

da nisam obecal da vise necu prijavljivat nepocudne postove
prijavil bi te da krsis parvilo foruma o slikama u potpisu :A19:

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Re: J07@ fun klub!!!

Post by k.horvat » 26 Feb 2009, 18:15

Jozu za preCjednika! :A28:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests