MP 153 - umotvorina za divlje svinje

Lovačke priče, iskustva, doživljaji, lovački psi, fotografije...
Post Reply
User avatar
mve
Pozornik
Pozornik
Posts: 47
Joined: 19 Jul 2010, 15:41

MP 153 - umotvorina za divlje svinje

Post by mve » 25 Jan 2011, 11:56

Ponukan nedostatkom para, složio sam si jednu umotvorinu na svoju ruskinju MP 153, zanima me mišljenje.
Kao što se vidi na slikama stvar drži vodu i radi dobru grupu.
IMG00100-20110115-1447.jpg

User avatar
mve
Pozornik
Pozornik
Posts: 47
Joined: 19 Jul 2010, 15:41

Re: MP 153 - umotvorina za divlje svinje

Post by mve » 25 Jan 2011, 11:57

I još
Attachments
IMG00102-20110115-1448.jpg

User avatar
mve
Pozornik
Pozornik
Posts: 47
Joined: 19 Jul 2010, 15:41

Re: MP 153 - umotvorina za divlje svinje

Post by mve » 25 Jan 2011, 11:58

I grupa sa Fiochi brenneke na 40m...
Attachments
IMG00103-20110115-1449.jpg

fricky
Desetnik
Desetnik
Posts: 372
Joined: 24 Aug 2008, 17:30

Re: MP 153 - umotvorina za divlje svinje

Post by fricky » 28 Jan 2011, 15:42

ovo je montaza na sinu, daleko ti je od oka , imas orginalnu montazu puno bolja stvar
http://img220.imageshack.us/i/963677bb6.jpg/ , potrazi na e-bay-u njije skupo!!

Inace odlicna puska guta sve zivo bez zastoja, samo preteska brate za nosati cjeli dan sa tim drvenim stockom, plasticna vec laksa, i probaj sa potkalibar patronama preciznost i dalekometnost se drasticno povecavaju, mozes solidno gađati na 100m- skoro kao i karabin i eto ti za sicu snipera :D

User avatar
mve
Pozornik
Pozornik
Posts: 47
Joined: 19 Jul 2010, 15:41

Re: MP 153 - umotvorina za divlje svinje

Post by mve » 31 Jan 2011, 10:21

Sve znam. Malo je daleko od oka ali se da gađati i to jako dobro. Za nosač znam ali nemaju plaćanje youtubeom i nemaju dostavu za RH. Podkalibre sam pucao Sauvestreove ali sam radi cijene dotičnih prešao na kugle.
Moram uzeti B&P sa gualandi kuglom. Kugla je malo lakša i brža od Brenneke kugle pa mislim da će biti OK do na 60m. Dalje nebi pucao iz glatke cijevi pa što god bilo u njoj. Originalni nosač ću si svakako uzeti a za sad i ovo radi..
A za težinu se slažem ali ni ja nisam mali (100kg žive vage ) pa je podnošljivo, a za ptice ću si nabaviti nekakvu bokericu cal 16. Ova bude samo "svinjarka".

Hvala kolega..

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: MP 153 - umotvorina za divlje svinje

Post by Mike_Torello » 31 Jan 2011, 13:47

Mislis placanje paypalom a ne youtubeom? =) eheh
ti pronađi što želiš kupiti pa ćemo smisliti nesto, nije problem...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
mve
Pozornik
Pozornik
Posts: 47
Joined: 19 Jul 2010, 15:41

Re: MP 153 - umotvorina za divlje svinje

Post by mve » 02 Feb 2011, 16:20

Da Pay pallom, tipfeler. Mislim da sam nanjušio nešto pa ću probati ali ak ne uspije onda se javim. Puno hvala

User avatar
mve
Pozornik
Pozornik
Posts: 47
Joined: 19 Jul 2010, 15:41

Re: MP 153 - umotvorina za divlje svinje

Post by mve » 24 Feb 2011, 16:23

Hvala na preporuci kolege, nosač je stigao, original iz USA po cijeni od 265kn na kućnu adresu. Sad sve moram prepakirati i vidjeti kak se ponaša. Slike slijede,

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest