MP 153 - umotvorina za divlje svinje
MP 153 - umotvorina za divlje svinje
Ponukan nedostatkom para, složio sam si jednu umotvorinu na svoju ruskinju MP 153, zanima me mišljenje.
Kao što se vidi na slikama stvar drži vodu i radi dobru grupu.
Kao što se vidi na slikama stvar drži vodu i radi dobru grupu.
Re: MP 153 - umotvorina za divlje svinje
ovo je montaza na sinu, daleko ti je od oka , imas orginalnu montazu puno bolja stvar
http://img220.imageshack.us/i/963677bb6.jpg/ , potrazi na e-bay-u njije skupo!!
Inace odlicna puska guta sve zivo bez zastoja, samo preteska brate za nosati cjeli dan sa tim drvenim stockom, plasticna vec laksa, i probaj sa potkalibar patronama preciznost i dalekometnost se drasticno povecavaju, mozes solidno gađati na 100m- skoro kao i karabin i eto ti za sicu snipera
http://img220.imageshack.us/i/963677bb6.jpg/ , potrazi na e-bay-u njije skupo!!
Inace odlicna puska guta sve zivo bez zastoja, samo preteska brate za nosati cjeli dan sa tim drvenim stockom, plasticna vec laksa, i probaj sa potkalibar patronama preciznost i dalekometnost se drasticno povecavaju, mozes solidno gađati na 100m- skoro kao i karabin i eto ti za sicu snipera
Re: MP 153 - umotvorina za divlje svinje
Sve znam. Malo je daleko od oka ali se da gađati i to jako dobro. Za nosač znam ali nemaju plaćanje youtubeom i nemaju dostavu za RH. Podkalibre sam pucao Sauvestreove ali sam radi cijene dotičnih prešao na kugle.
Moram uzeti B&P sa gualandi kuglom. Kugla je malo lakša i brža od Brenneke kugle pa mislim da će biti OK do na 60m. Dalje nebi pucao iz glatke cijevi pa što god bilo u njoj. Originalni nosač ću si svakako uzeti a za sad i ovo radi..
A za težinu se slažem ali ni ja nisam mali (100kg žive vage ) pa je podnošljivo, a za ptice ću si nabaviti nekakvu bokericu cal 16. Ova bude samo "svinjarka".
Hvala kolega..
Moram uzeti B&P sa gualandi kuglom. Kugla je malo lakša i brža od Brenneke kugle pa mislim da će biti OK do na 60m. Dalje nebi pucao iz glatke cijevi pa što god bilo u njoj. Originalni nosač ću si svakako uzeti a za sad i ovo radi..
A za težinu se slažem ali ni ja nisam mali (100kg žive vage ) pa je podnošljivo, a za ptice ću si nabaviti nekakvu bokericu cal 16. Ova bude samo "svinjarka".
Hvala kolega..
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: MP 153 - umotvorina za divlje svinje
Mislis placanje paypalom a ne youtubeom? =) eheh
ti pronađi što želiš kupiti pa ćemo smisliti nesto, nije problem...
ti pronađi što želiš kupiti pa ćemo smisliti nesto, nije problem...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: MP 153 - umotvorina za divlje svinje
Da Pay pallom, tipfeler. Mislim da sam nanjušio nešto pa ću probati ali ak ne uspije onda se javim. Puno hvala
Re: MP 153 - umotvorina za divlje svinje
Hvala na preporuci kolege, nosač je stigao, original iz USA po cijeni od 265kn na kućnu adresu. Sad sve moram prepakirati i vidjeti kak se ponaša. Slike slijede,
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


