RADNA AKCIJA OBOJ 2011

Datumi okupljanja, neprofitne udruge vezane uz oružje, itd...
Post Reply
User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

RADNA AKCIJA OBOJ 2011

Post by zdebat » 18 Apr 2011, 15:33

Pozivam sve zainteresirane koji su voljni svojim dobrovoljnim radom i/ili donacijom materijala pomoći u popravku krova i zida pucaone na Oboju. Budući da me više ljudi u zadnje vrijeme propitivalo o stanju objekta (i o razlogu radi čega je to tako - kao da sam ja za to zadužen :A14: ) Mislim da je došlo vrijeme da se krene u akciju. Danas sam razgovarao sa službujućim osobama koji su imali pozitivnu reakciju na ideju da se objekt sačuva od daljnjeg propadanja. Dakako, nakon uspješno obavljenog posla pretpostavljam da bilo zgodno upriličiti nekakvo "iće i piće, tj. prekomjernu upotrebu bešteka".

Dakle forumaši, eto prilike da sa riječi prijeđemo na djela a usput napravimo jedno malo okupljanje nakon toga.

User avatar
Tomy
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 988
Joined: 25 Jul 2009, 21:22
Location: Zagreb

Re: RADNA AKCIJA OBOJ 2011

Post by Tomy » 18 Apr 2011, 16:55

A kad?

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: RADNA AKCIJA OBOJ 2011

Post by zdebat » 18 Apr 2011, 17:58

Iza Uskrsa definitivno. Sada da vidimo tko je zainteresiran, pa da vidimo što i kako dalje.

User avatar
Tomy
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 988
Joined: 25 Jul 2009, 21:22
Location: Zagreb

Re: RADNA AKCIJA OBOJ 2011

Post by Tomy » 18 Apr 2011, 19:22

Imaš glas za. :A25:

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: RADNA AKCIJA OBOJ 2011

Post by oštrostrijelac » 18 Apr 2011, 22:05

Bilježim se za još dobrovoljnog rada, ukoliko mi termin bude odgovarao, odnosno ako se bude dogovaralo za tjedan prije 1. maja.
Oštri

User avatar
brankec
Desetnik
Desetnik
Posts: 307
Joined: 11 Oct 2010, 20:18

Re: RADNA AKCIJA OBOJ 2011

Post by brankec » 18 Apr 2011, 22:21

Upisujte me bilo koji dan osim 30 travnja - djeca - sv. potvrda.

Pozz. :A25:
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: RADNA AKCIJA OBOJ 2011

Post by zdebat » 20 Apr 2011, 18:25

@ original g;
imaš li kakvih salonitki i reci imaš li kakav savjet kako na starom krovu napraviti izmjenu ploče.
Moramo pričekati da odgovorne osobe otvore prostoriju koja je kritična, ako ne onda pajser tehnika, pa da vidimo curi li još negdje.

User avatar
Original_G
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1772
Joined: 04 Apr 2008, 19:52
Location: Čakovec

RADNA AKCIJA OBOJ 2011

Post by Original_G » 20 Apr 2011, 18:56

Imam na lageru nešto skinutih sa zgrada, izmjena nije teška sve je na serafe, ali ako nije isti "val" onda ne paše.
武士道

Ognjem i mačem.

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: RADNA AKCIJA OBOJ 2011

Post by zdebat » 21 Apr 2011, 17:36

Dobio sam informaciju da je ploča sa 7 i pol valova. Možeš li pogledati imaš li takve?

User avatar
Original_G
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1772
Joined: 04 Apr 2008, 19:52
Location: Čakovec

RADNA AKCIJA OBOJ 2011

Post by Original_G » 22 Apr 2011, 09:59

Do srijede sam u Istri ali bum provjeril.
武士道

Ognjem i mačem.

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: RADNA AKCIJA OBOJ 2011

Post by zdebat » 05 May 2011, 22:32

Jesi provjerio?

User avatar
Original_G
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1772
Joined: 04 Apr 2008, 19:52
Location: Čakovec

RADNA AKCIJA OBOJ 2011

Post by Original_G » 06 May 2011, 08:42

Javim još danas, budem otisel na skladište.
武士道

Ognjem i mačem.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest