RADNA AKCIJA OBOJ 2011
RADNA AKCIJA OBOJ 2011
Pozivam sve zainteresirane koji su voljni svojim dobrovoljnim radom i/ili donacijom materijala pomoći u popravku krova i zida pucaone na Oboju. Budući da me više ljudi u zadnje vrijeme propitivalo o stanju objekta (i o razlogu radi čega je to tako - kao da sam ja za to zadužen
) Mislim da je došlo vrijeme da se krene u akciju. Danas sam razgovarao sa službujućim osobama koji su imali pozitivnu reakciju na ideju da se objekt sačuva od daljnjeg propadanja. Dakako, nakon uspješno obavljenog posla pretpostavljam da bilo zgodno upriličiti nekakvo "iće i piće, tj. prekomjernu upotrebu bešteka".
Dakle forumaši, eto prilike da sa riječi prijeđemo na djela a usput napravimo jedno malo okupljanje nakon toga.
Dakle forumaši, eto prilike da sa riječi prijeđemo na djela a usput napravimo jedno malo okupljanje nakon toga.
Re: RADNA AKCIJA OBOJ 2011
Iza Uskrsa definitivno. Sada da vidimo tko je zainteresiran, pa da vidimo što i kako dalje.
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: RADNA AKCIJA OBOJ 2011
Bilježim se za još dobrovoljnog rada, ukoliko mi termin bude odgovarao, odnosno ako se bude dogovaralo za tjedan prije 1. maja.
Oštri
Re: RADNA AKCIJA OBOJ 2011
Upisujte me bilo koji dan osim 30 travnja - djeca - sv. potvrda.
Pozz.
Pozz.
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!
Re: RADNA AKCIJA OBOJ 2011
@ original g;
imaš li kakvih salonitki i reci imaš li kakav savjet kako na starom krovu napraviti izmjenu ploče.
Moramo pričekati da odgovorne osobe otvore prostoriju koja je kritična, ako ne onda pajser tehnika, pa da vidimo curi li još negdje.
imaš li kakvih salonitki i reci imaš li kakav savjet kako na starom krovu napraviti izmjenu ploče.
Moramo pričekati da odgovorne osobe otvore prostoriju koja je kritična, ako ne onda pajser tehnika, pa da vidimo curi li još negdje.
- Original_G
- Cinker - bojna

- Posts: 1772
- Joined: 04 Apr 2008, 19:52
- Location: Čakovec
RADNA AKCIJA OBOJ 2011
Imam na lageru nešto skinutih sa zgrada, izmjena nije teška sve je na serafe, ali ako nije isti "val" onda ne paše.
武士道
Ognjem i mačem.
Ognjem i mačem.
Re: RADNA AKCIJA OBOJ 2011
Dobio sam informaciju da je ploča sa 7 i pol valova. Možeš li pogledati imaš li takve?
- Original_G
- Cinker - bojna

- Posts: 1772
- Joined: 04 Apr 2008, 19:52
- Location: Čakovec
- Original_G
- Cinker - bojna

- Posts: 1772
- Joined: 04 Apr 2008, 19:52
- Location: Čakovec
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


