12. DRULOV CUP (ljetni)
Moderator: Original_G
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
12. DRULOV CUP (ljetni)
Za ljubitelje Drulova dvoručno na Oboju
http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... p_2011.pdf
Vidimo se,
ja budem ipak jednoručno
http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... p_2011.pdf
Vidimo se,
ja budem ipak jednoručno
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: 12. DRULOV CUP (ljetni)
Baš me zanima koliko bude nastupa.
Na proljetnom nas je bilooo
Da li bude postaljen novi rekord Drulov kupova
Na proljetnom nas je bilooo
Da li bude postaljen novi rekord Drulov kupova
Oštri
Re: 12. DRULOV CUP (ljetni)
Rezultati:
http://www.sszg.hr/images/stories/Rezul ... 110619.pdf
Čestitke mojim kolegama iz kluba, ide na bolje!

http://www.sszg.hr/images/stories/Rezul ... 110619.pdf
Čestitke mojim kolegama iz kluba, ide na bolje!
Re: 12. DRULOV CUP (ljetni)
Čestitam najboljim
nadam se da vidimo na jesenskom Drulov cupu.
nadam se da vidimo na jesenskom Drulov cupu.
Tko leti i puca vrijedi !
Re: 12. DRULOV CUP (ljetni)
Čestitke pobjedniku, svim takmičarima i organizatoru na još jednom uspjehu!
Posebne čestitke kolegama iz kluba na dobrim rezultatima kojima su jako razveselili našeg trenera!
Nadam se da se bude zdravlje popravilo, pa vam se bum mogel pridružiti na jesenskom kupu.
Čestitam.
Posebne čestitke kolegama iz kluba na dobrim rezultatima kojima su jako razveselili našeg trenera!
Nadam se da se bude zdravlje popravilo, pa vam se bum mogel pridružiti na jesenskom kupu.
Čestitam.
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!
Re: 12. DRULOV CUP (ljetni)
Hvala na čestitkama i želim brz oporavak.
Dodatna zanimljivost je da smo kolega Oštri i moja malenkost pucali jednoručno dok je većina natjecatelja (svi koje sam ja vidio iako moram priznati da sam gledao samo prve tri grupe) pucala dvoručno.
Dodatna zanimljivost je da smo kolega Oštri i moja malenkost pucali jednoručno dok je većina natjecatelja (svi koje sam ja vidio iako moram priznati da sam gledao samo prve tri grupe) pucala dvoručno.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests




