12. DRULOV CUP (ljetni)

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

Post Reply
User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

12. DRULOV CUP (ljetni)

Post by oštrostrijelac » 25 May 2011, 19:46

Za ljubitelje Drulova dvoručno na Oboju :mrgreen:

http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... p_2011.pdf

Vidimo se,
ja budem ipak jednoručno :idea:
Oštri

Spinnaker
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 964
Joined: 26 Jun 2010, 16:51
Location: Sesvete

Re: 12. DRULOV CUP (ljetni)

Post by Spinnaker » 27 May 2011, 00:34

vidimo se

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: 12. DRULOV CUP (ljetni)

Post by oštrostrijelac » 17 Jun 2011, 22:15

Baš me zanima koliko bude nastupa. :?: :?: :?:
Na proljetnom nas je bilooo :A25:
Da li bude postaljen novi rekord Drulov kupova :idea:
Oštri

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: 12. DRULOV CUP (ljetni)

Post by zdebat » 20 Jun 2011, 15:35

Rezultati:

http://www.sszg.hr/images/stories/Rezul ... 110619.pdf

Čestitke mojim kolegama iz kluba, ide na bolje!
:A28: :A28: :A28:

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: 12. DRULOV CUP (ljetni)

Post by sperac » 20 Jun 2011, 20:39

Čestitam najboljim :A28:
nadam se da vidimo na jesenskom Drulov cupu.
Tko leti i puca vrijedi !

User avatar
brankec
Desetnik
Desetnik
Posts: 307
Joined: 11 Oct 2010, 20:18

Re: 12. DRULOV CUP (ljetni)

Post by brankec » 21 Jun 2011, 21:46

Čestitke pobjedniku, svim takmičarima i organizatoru na još jednom uspjehu!

Posebne čestitke kolegama iz kluba na dobrim rezultatima kojima su jako razveselili našeg trenera!

Nadam se da se bude zdravlje popravilo, pa vam se bum mogel pridružiti na jesenskom kupu.

Čestitam. :A29:
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: 12. DRULOV CUP (ljetni)

Post by zdebat » 21 Jun 2011, 23:29

Brankec, držimo ti fige; :A25: :A25: :A25:

User avatar
shuro
Narednik
Narednik
Posts: 405
Joined: 14 Aug 2008, 12:38
Location: Zagreb
Contact:

Re: 12. DRULOV CUP (ljetni)

Post by shuro » 21 Jun 2011, 23:33

Hvala na čestitkama i želim brz oporavak.

Dodatna zanimljivost je da smo kolega Oštri i moja malenkost pucali jednoručno dok je većina natjecatelja (svi koje sam ja vidio iako moram priznati da sam gledao samo prve tri grupe) pucala dvoručno.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests