TURNIR U RIJECI-Turnir u čast Dana državnosti
Moderator: Original_G
TURNIR U RIJECI-Turnir u čast Dana državnosti
Poštovani strijelci da li netko ima više saznanja vezano za "Turnir u čast Dana državnosti " koji bi se trebao održati 25. lipnja 2011. - Strelište "Vladimir Gortan",RIJEKA- Drenova
Početak turnira,discipline koje če se pucati,i sl.
Početak turnira,discipline koje če se pucati,i sl.
Tko leti i puca vrijedi !
Re: TURNIR U RIJECI-Turnir u čast Dana državnosti
Evo linka na kojem se nalazi pozivnica za navedeni turnir.
http://www.streljacki-savez-pgz.hr/2011 ... drz_rh.pdf
Vidimo se u Rijeci
http://www.streljacki-savez-pgz.hr/2011 ... drz_rh.pdf
Vidimo se u Rijeci
Tko leti i puca vrijedi !
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: TURNIR U RIJECI-Turnir u čast Dana državnosti
Na žalost se ne vidimo
Tekma u nedjelju biti će vjerojatno zanimljiva.
Uspješne nastupe kolegama i kolegicama sa ovog foruma želim.
Tekma u nedjelju biti će vjerojatno zanimljiva.
Uspješne nastupe kolegama i kolegicama sa ovog foruma želim.
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: TURNIR U RIJECI-Turnir u čast Dana državnosti
U ime mog sina i moje osobno čestitam pobjednicima i kolegama iz kluba na uspješnim rezultatima te svim takmičarima!
Mi vas slijedimo!

Mi vas slijedimo!
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


