TURNIR U RIJECI-Turnir u čast Dana državnosti

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

Post Reply
sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

TURNIR U RIJECI-Turnir u čast Dana državnosti

Post by sperac » 15 Jun 2011, 13:14

Poštovani strijelci da li netko ima više saznanja vezano za "Turnir u čast Dana državnosti " koji bi se trebao održati 25. lipnja 2011. - Strelište "Vladimir Gortan",RIJEKA- Drenova :?:

Početak turnira,discipline koje če se pucati,i sl. :?:
Tko leti i puca vrijedi !

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: TURNIR U RIJECI-Turnir u čast Dana državnosti

Post by sperac » 17 Jun 2011, 17:39

Evo linka na kojem se nalazi pozivnica za navedeni turnir.
http://www.streljacki-savez-pgz.hr/2011 ... drz_rh.pdf

Vidimo se u Rijeci :A27:
Tko leti i puca vrijedi !

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: TURNIR U RIJECI-Turnir u čast Dana državnosti

Post by oštrostrijelac » 20 Jun 2011, 17:09

Na žalost se ne vidimo :A00:
Tekma u nedjelju biti će vjerojatno zanimljiva. :idea:
Uspješne nastupe kolegama i kolegicama sa ovog foruma želim. :A25:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: TURNIR U RIJECI-Turnir u čast Dana državnosti

Post by oštrostrijelac » 04 Jul 2011, 12:18

Oštri

User avatar
brankec
Desetnik
Desetnik
Posts: 307
Joined: 11 Oct 2010, 20:18

Re: TURNIR U RIJECI-Turnir u čast Dana državnosti

Post by brankec » 05 Jul 2011, 07:17

U ime mog sina i moje osobno čestitam pobjednicima i kolegama iz kluba na uspješnim rezultatima te svim takmičarima!

Mi vas slijedimo!

:A28: :A29:
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest