prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

Post Reply
Šicamu
Pozornik
Pozornik
Posts: 34
Joined: 14 Apr 2010, 14:59
Location: Samobor

prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.

Post by Šicamu » 31 Aug 2011, 13:39

streljački savez Zagreba organizira prvenstvo Zgb-a u gađanju puškom VK 7,9mm, PAP,
pištoljem i revolverom 10+10 i 15+15 hitaca. natjecanje će se održati u subotu i nedjelju
( 10. i 11. rujna 2011.god.) na streljani Vrapčanski potok.

poziv u prilogu, pa ko voli nek izvoli :A27:
pz_vk_pap2011.pdf
(110.19 KiB) Downloaded 45 times
mudar čovjek zna sve. snalažljiv čovjek zna svakoga.

User avatar
Original_G
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1772
Joined: 04 Apr 2008, 19:52
Location: Čakovec

prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.

Post by Original_G » 31 Aug 2011, 15:22

Otvoreno?
武士道

Ognjem i mačem.

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.

Post by oštrostrijelac » 31 Aug 2011, 18:55

Oni koji još nisu počeli sa pripremama neka se zamisle, pošto su još samo 3 termina za trening na potočiću.
Hmm, možda nekima niti ne treba trening prije natjecanja, več im je dovoljno otpucati 10-ak metaka probe :A00:
Pouzdano znam da se neki pripremaju na drugim strelištima po lijepoj našoj, te da im potočić bude samo usputna stanica do Drenove.
Oni koji misle na PH, a nisu još bili na Drenovi, imaju priliku strelište upoznati u subotu 3. rujna, kada je tamo natjecanje u pogađanju iz tanđare.
Vidimo se.
:A25:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.

Post by oštrostrijelac » 05 Sep 2011, 13:30

Samo su još treninzi u utorak i četvrtak preostali pred prvenstvo Zagreba, a koje je ovaj vikend na Vrapčanskom potoku.
Prekjučer sam u Rijeci probao najnoviju laboraciju i mislim da je jaako dobra, pa s nestrpljenjem očekujem PGZ i PH.
Budemo videli dal je to na Drenovi bila samo početnička sreća :mrgreen:
Ako nije tako, onda imam dobar metak za M48A iz kojeg pucam, te bih mogao biti konkurentan na predstojeća tri ovosezonska natjecanja.
Da li netko zna koliki je državni rekord u vojničkoj pušci :?:
Pozdraf.
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.

Post by oštrostrijelac » 05 Sep 2011, 13:43

Vidi,vidi.

http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le3839.pdf

Treba pogoditi 13 centara i 7 devetki da bi se postavio novi DR.
Sve to treba napraviti na PH, inače ništa od DR.
Na PGZ se valja približiti toj čarobnoj brojčici. :idea:
Cilj je postavljen.

Muš :!:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.

Post by oštrostrijelac » 10 Sep 2011, 17:15

Horor.

Sve je bilo dobro jedno vrijeme , a onda :A00:
10 probnih hitaca sam fino opalio završivši sa 9,9 na 2 sata i debekim centrom na 10 sati.
Prvi meč metak 8 u podne, potom muš, 10 na 9...., a što je na kraju bilo 93 kruga u prvoj seriji.
Kad mi je več tako dobro išlo, rekoh idemo dalje.
6; 5; 7; 4; 7; 8; 9.... = 68 ili ukupno 161 krug :A35:
Do PH se valja oporaviti od šoka.
Sutra idem vidjeti kaj bum napravil iz papovke :A25:
Attachments
php8CFzxFAM.jpg
phppBBr6vAM2.jpg
Oštri

User avatar
Original_G
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1772
Joined: 04 Apr 2008, 19:52
Location: Čakovec

prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.

Post by Original_G » 11 Sep 2011, 10:05

A kaj je bilo, s drugom serijom? Vruća cijev? Kondens (ipak je bila sparina do boli), streljivo? Strijelac?
武士道

Ognjem i mačem.

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.

Post by oštrostrijelac » 11 Sep 2011, 14:07

Samo nebo zna ....
Nadam se da mi se nebude više dogodilo.

Danas se je pucal PAP 7,62mm
Proba mi je djelovala katastrofalno, ali pošto su zadanja 2 metka bila OK uđoh u meč.
Pucao sam više rekreativno i opušteno, bez zapisivanja pogodaka.
Prva mi je serija djelovala loše.
Pošto me je rukavica žuljala i trnuo mi je mali prst požurih sa drugom serijom.
Uspijeh pogoditi 3 lijepa muša i još ponešto, te na brzinu zbrojih -12.
Odoh sa linije malo na zrak 10-ak minuta, dok i ostatak strelaca nije otpucao.
U probi brzog dijela pogodih nisku sedmicu i 4 pogodka u bijelo desno od niskih do visokih.
Prvih 5 hitaca u 15 sekundi nije bilo tako loše, samo jedan pogodak lijevo gore.
U drugih 5 hitaca brzog dijela 2 su pogodka završila u šesticama gore.
Preciza je na kraju bila 82 + 88 = 170 krugova, a brzi dio 81 ili ukupno 251 krug.
Sve je to na kraju bilo dovoljno za osvajanje naslova prvaka Zagreba :!:
:A28: ja :mrgreen:
Oštri

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.

Post by zdebat » 11 Sep 2011, 14:28

Čestitam.
Zaboravio si napomenuti da je ostatak natjecatelja debelo iskusniji i bolje potkovaniji u treninzima, naoružanju i streljivu.
Pregazio ih debitant, dobra fora.

Vidim da te moja jučerašnja špotancija šutnula u pravom smijeru. :roll:

User avatar
brankec
Desetnik
Desetnik
Posts: 307
Joined: 11 Oct 2010, 20:18

Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.

Post by brankec » 11 Sep 2011, 14:46

Najiskrenije čestitke kolegi Oštrom!

:A28: :A28:
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!

User avatar
shuro
Narednik
Narednik
Posts: 405
Joined: 14 Aug 2008, 12:38
Location: Zagreb
Contact:

Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.

Post by shuro » 12 Sep 2011, 10:56

Opa, čestitam, čestitam !!! :A28: :A28: :A28:

Ako debitanti tako razvaljuju, trebao sam i ja doći. Možda bih pobrao pleh za tanđaru. :A03: :A03: :A03: (naravno da nisam ni blizu, ali malo šale nikad ne škodi)

User avatar
istra champion
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 2161
Joined: 03 Aug 2009, 08:23
Location: južna ISTRA

Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.

Post by istra champion » 12 Sep 2011, 15:19

Bilten u prilogu!
čestitke pobjednicima, a najviše prvaku u pištoljskim i revolverskim disciplinama-jedini koji je napravio rezultate :A28: , ostali trebaju još malo vježbati :A18:
Attachments
hssfile4354.pdf
(152.77 KiB) Downloaded 89 times
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.

Post by oštrostrijelac » 12 Sep 2011, 18:01

I s moje strane čestitke svim strelcima i strelici na ostvarenim rezultatima :A25:

Hvala lijepo na čestitkama. :A35:

Toplo se nadam da budem na državnom pogađao bolje, a plasmani da budu isti :mrgreen:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.

Post by oštrostrijelac » 13 Sep 2011, 19:31

Evo i meta sa prvenstva Zagreba:
Attachments
P9130215-600x600.jpg
P9130216-600x600.jpg
P9130217-700x700.jpg
Oštri

Šicamu
Pozornik
Pozornik
Posts: 34
Joined: 14 Apr 2010, 14:59
Location: Samobor

Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.

Post by Šicamu » 18 Sep 2011, 20:40

sa malim zakašnjenjem, najiskrenije čestitke kolegi forumašu Oštrom
na sjajnom rezultatu :A28: :A28:

pozdraf prek Save z Sanobora,
šicamu 8-)
mudar čovjek zna sve. snalažljiv čovjek zna svakoga.

User avatar
siniša
Desetnik
Desetnik
Posts: 308
Joined: 07 Aug 2009, 17:41
Location: Stari Grabovac

Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.

Post by siniša » 19 Sep 2011, 22:40

Čestitke i od mene sa kašnjenjem :) :A28:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest