prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Moderator: Original_G
prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
streljački savez Zagreba organizira prvenstvo Zgb-a u gađanju puškom VK 7,9mm, PAP,
pištoljem i revolverom 10+10 i 15+15 hitaca. natjecanje će se održati u subotu i nedjelju
( 10. i 11. rujna 2011.god.) na streljani Vrapčanski potok.
poziv u prilogu, pa ko voli nek izvoli
pištoljem i revolverom 10+10 i 15+15 hitaca. natjecanje će se održati u subotu i nedjelju
( 10. i 11. rujna 2011.god.) na streljani Vrapčanski potok.
poziv u prilogu, pa ko voli nek izvoli
mudar čovjek zna sve. snalažljiv čovjek zna svakoga.
- Original_G
- Cinker - bojna

- Posts: 1772
- Joined: 04 Apr 2008, 19:52
- Location: Čakovec
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Oni koji još nisu počeli sa pripremama neka se zamisle, pošto su još samo 3 termina za trening na potočiću.
Hmm, možda nekima niti ne treba trening prije natjecanja, več im je dovoljno otpucati 10-ak metaka probe
Pouzdano znam da se neki pripremaju na drugim strelištima po lijepoj našoj, te da im potočić bude samo usputna stanica do Drenove.
Oni koji misle na PH, a nisu još bili na Drenovi, imaju priliku strelište upoznati u subotu 3. rujna, kada je tamo natjecanje u pogađanju iz tanđare.
Vidimo se.

Hmm, možda nekima niti ne treba trening prije natjecanja, več im je dovoljno otpucati 10-ak metaka probe
Pouzdano znam da se neki pripremaju na drugim strelištima po lijepoj našoj, te da im potočić bude samo usputna stanica do Drenove.
Oni koji misle na PH, a nisu još bili na Drenovi, imaju priliku strelište upoznati u subotu 3. rujna, kada je tamo natjecanje u pogađanju iz tanđare.
Vidimo se.
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Samo su još treninzi u utorak i četvrtak preostali pred prvenstvo Zagreba, a koje je ovaj vikend na Vrapčanskom potoku.
Prekjučer sam u Rijeci probao najnoviju laboraciju i mislim da je jaako dobra, pa s nestrpljenjem očekujem PGZ i PH.
Budemo videli dal je to na Drenovi bila samo početnička sreća
Ako nije tako, onda imam dobar metak za M48A iz kojeg pucam, te bih mogao biti konkurentan na predstojeća tri ovosezonska natjecanja.
Da li netko zna koliki je državni rekord u vojničkoj pušci
Pozdraf.
Prekjučer sam u Rijeci probao najnoviju laboraciju i mislim da je jaako dobra, pa s nestrpljenjem očekujem PGZ i PH.
Budemo videli dal je to na Drenovi bila samo početnička sreća
Ako nije tako, onda imam dobar metak za M48A iz kojeg pucam, te bih mogao biti konkurentan na predstojeća tri ovosezonska natjecanja.
Da li netko zna koliki je državni rekord u vojničkoj pušci
Pozdraf.
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Vidi,vidi.
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le3839.pdf
Treba pogoditi 13 centara i 7 devetki da bi se postavio novi DR.
Sve to treba napraviti na PH, inače ništa od DR.
Na PGZ se valja približiti toj čarobnoj brojčici.
Cilj je postavljen.
Muš
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le3839.pdf
Treba pogoditi 13 centara i 7 devetki da bi se postavio novi DR.
Sve to treba napraviti na PH, inače ništa od DR.
Na PGZ se valja približiti toj čarobnoj brojčici.
Cilj je postavljen.
Muš
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Horor.
Sve je bilo dobro jedno vrijeme , a onda
10 probnih hitaca sam fino opalio završivši sa 9,9 na 2 sata i debekim centrom na 10 sati.
Prvi meč metak 8 u podne, potom muš, 10 na 9...., a što je na kraju bilo 93 kruga u prvoj seriji.
Kad mi je več tako dobro išlo, rekoh idemo dalje.
6; 5; 7; 4; 7; 8; 9.... = 68 ili ukupno 161 krug
Do PH se valja oporaviti od šoka.
Sutra idem vidjeti kaj bum napravil iz papovke
Sve je bilo dobro jedno vrijeme , a onda
10 probnih hitaca sam fino opalio završivši sa 9,9 na 2 sata i debekim centrom na 10 sati.
Prvi meč metak 8 u podne, potom muš, 10 na 9...., a što je na kraju bilo 93 kruga u prvoj seriji.
Kad mi je več tako dobro išlo, rekoh idemo dalje.
6; 5; 7; 4; 7; 8; 9.... = 68 ili ukupno 161 krug
Do PH se valja oporaviti od šoka.
Sutra idem vidjeti kaj bum napravil iz papovke
Oštri
- Original_G
- Cinker - bojna

- Posts: 1772
- Joined: 04 Apr 2008, 19:52
- Location: Čakovec
prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
A kaj je bilo, s drugom serijom? Vruća cijev? Kondens (ipak je bila sparina do boli), streljivo? Strijelac?
武士道
Ognjem i mačem.
Ognjem i mačem.
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Samo nebo zna ....
Nadam se da mi se nebude više dogodilo.
Danas se je pucal PAP 7,62mm
Proba mi je djelovala katastrofalno, ali pošto su zadanja 2 metka bila OK uđoh u meč.
Pucao sam više rekreativno i opušteno, bez zapisivanja pogodaka.
Prva mi je serija djelovala loše.
Pošto me je rukavica žuljala i trnuo mi je mali prst požurih sa drugom serijom.
Uspijeh pogoditi 3 lijepa muša i još ponešto, te na brzinu zbrojih -12.
Odoh sa linije malo na zrak 10-ak minuta, dok i ostatak strelaca nije otpucao.
U probi brzog dijela pogodih nisku sedmicu i 4 pogodka u bijelo desno od niskih do visokih.
Prvih 5 hitaca u 15 sekundi nije bilo tako loše, samo jedan pogodak lijevo gore.
U drugih 5 hitaca brzog dijela 2 su pogodka završila u šesticama gore.
Preciza je na kraju bila 82 + 88 = 170 krugova, a brzi dio 81 ili ukupno 251 krug.
Sve je to na kraju bilo dovoljno za osvajanje naslova prvaka Zagreba
ja 
Nadam se da mi se nebude više dogodilo.
Danas se je pucal PAP 7,62mm
Proba mi je djelovala katastrofalno, ali pošto su zadanja 2 metka bila OK uđoh u meč.
Pucao sam više rekreativno i opušteno, bez zapisivanja pogodaka.
Prva mi je serija djelovala loše.
Pošto me je rukavica žuljala i trnuo mi je mali prst požurih sa drugom serijom.
Uspijeh pogoditi 3 lijepa muša i još ponešto, te na brzinu zbrojih -12.
Odoh sa linije malo na zrak 10-ak minuta, dok i ostatak strelaca nije otpucao.
U probi brzog dijela pogodih nisku sedmicu i 4 pogodka u bijelo desno od niskih do visokih.
Prvih 5 hitaca u 15 sekundi nije bilo tako loše, samo jedan pogodak lijevo gore.
U drugih 5 hitaca brzog dijela 2 su pogodka završila u šesticama gore.
Preciza je na kraju bila 82 + 88 = 170 krugova, a brzi dio 81 ili ukupno 251 krug.
Sve je to na kraju bilo dovoljno za osvajanje naslova prvaka Zagreba
Oštri
Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Čestitam.
Zaboravio si napomenuti da je ostatak natjecatelja debelo iskusniji i bolje potkovaniji u treninzima, naoružanju i streljivu.
Pregazio ih debitant, dobra fora.
Vidim da te moja jučerašnja špotancija šutnula u pravom smijeru.
Zaboravio si napomenuti da je ostatak natjecatelja debelo iskusniji i bolje potkovaniji u treninzima, naoružanju i streljivu.
Pregazio ih debitant, dobra fora.
Vidim da te moja jučerašnja špotancija šutnula u pravom smijeru.
Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Najiskrenije čestitke kolegi Oštrom!

Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!
Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Opa, čestitam, čestitam !!!
Ako debitanti tako razvaljuju, trebao sam i ja doći. Možda bih pobrao pleh za tanđaru.
(naravno da nisam ni blizu, ali malo šale nikad ne škodi)
Ako debitanti tako razvaljuju, trebao sam i ja doći. Možda bih pobrao pleh za tanđaru.
- istra champion
- Cinker - bojna

- Posts: 2161
- Joined: 03 Aug 2009, 08:23
- Location: južna ISTRA
Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
Bilten u prilogu!
čestitke pobjednicima, a najviše prvaku u pištoljskim i revolverskim disciplinama-jedini koji je napravio rezultate
, ostali trebaju još malo vježbati 
čestitke pobjednicima, a najviše prvaku u pištoljskim i revolverskim disciplinama-jedini koji je napravio rezultate
- Attachments
-
- hssfile4354.pdf
- (152.77 KiB) Downloaded 89 times
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
I s moje strane čestitke svim strelcima i strelici na ostvarenim rezultatima
Hvala lijepo na čestitkama.
Toplo se nadam da budem na državnom pogađao bolje, a plasmani da budu isti
Hvala lijepo na čestitkama.
Toplo se nadam da budem na državnom pogađao bolje, a plasmani da budu isti
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: prvenstvo Zagreba, 10. i 11.09.2011.
sa malim zakašnjenjem, najiskrenije čestitke kolegi forumašu Oštrom
na sjajnom rezultatu
pozdraf prek Save z Sanobora,
šicamu
na sjajnom rezultatu
pozdraf prek Save z Sanobora,
šicamu
mudar čovjek zna sve. snalažljiv čovjek zna svakoga.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest



