MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV
Moderator: Original_G
Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV
Kao fan Makarova nisam znao da se i ovakvo nešto održava
...
Mogli bi nabacit koju sliku poslje natjecanja.
Mogli bi nabacit koju sliku poslje natjecanja.
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV
Punoljetni fanovi uz investiciju od 70 kunića mogu opaliti 25 hitaca iz aparatića koje osigurava organizator, te vidjeti kakve su im mogučnosti u odnosu na ostale.
Manje iskusni mogu bez grama srama zatražiti i dobiti savjet ili pomoč iskusnijih kolega.
Bitno je slušati suca i pridržavati se jednostavnih pravila sigurnosti i užitak i uspjeh su zagarantirani.
Vidimo se na Makarišiju, pomalo sam se zaželio i kratke cijevi i kratke udaljenosti.
Puno je veči gušt doživjeti sve izbliza, nego gledati fotke.
Manje iskusni mogu bez grama srama zatražiti i dobiti savjet ili pomoč iskusnijih kolega.
Bitno je slušati suca i pridržavati se jednostavnih pravila sigurnosti i užitak i uspjeh su zagarantirani.
Vidimo se na Makarišiju, pomalo sam se zaželio i kratke cijevi i kratke udaljenosti.
Puno je veči gušt doživjeti sve izbliza, nego gledati fotke.
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV
Ipak nisam otišao na Makarishy.
Zov prirode je bio jači, pa sam nakon propuštena dva lova danas ipak učestvovao u trečem ovosezonskom.
Kolege koji su bili danas na potočiću nešto su šutljivi
Zov prirode je bio jači, pa sam nakon propuštena dva lova danas ipak učestvovao u trečem ovosezonskom.
Kolege koji su bili danas na potočiću nešto su šutljivi
Oštri
Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV
toliko smo se smrzli da još drhtimo...tamo je ko u cuckarnicioštrostrijelac wrote:Ipak nisam otišao na Makarishy.![]()
Zov prirode je bio jači, pa sam nakon propuštena dva lova danas ipak učestvovao u trečem ovosezonskom.
Kolege koji su bili danas na potočiću nešto su šutljivi
Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV
Iskusni kažu da je temperatura na vrapčaku na pola od one između zagreba i sljemena. Osobno sam se smrznuo usred ljeta na CISM-i 1999 god. Kada ideš gore, moraš se obući bolje nego za sljeme jer se ne krećeš toliko.
Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV
Na prvom Makarishyju kojem sam prisustvovao sam naučio da se treba DOBRO utopliti kad se ide na Vrapčak.
Toliko sam drhtao da je bilo čudo da sam uopće pogodio metu
Nažalost u nedjelju sam ipak morao odustati, ali slijedeće natjecanje definitivno ne propuštam.
Toliko sam drhtao da je bilo čudo da sam uopće pogodio metu
Nažalost u nedjelju sam ipak morao odustati, ali slijedeće natjecanje definitivno ne propuštam.
Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV
Ja sam pucao ko baba, u probnoj seriji sam napravio 20% vise krugova nego u match seriji sa duplo vise metaka.
U ponovljenoj seriji sam nakupio 60krugova uz jednu jedinicu i jedan promasaj
U ponovljenoj seriji sam nakupio 60krugova uz jednu jedinicu i jedan promasaj
Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV
Pozdrav,
daje se na znanje da je postavljen novi rekord Makarishy kupa ( 95 krugova ).
rezultat je ostvaren u seriji za ponavljanje, tjekom koje se vrijeme u više navrata mjenjalo (sunčano-oblačno), al to nije predstavljalo problem vrhunskom strijelcu i sportašu koji se zove ...?
Čestitam kolegi
daje se na znanje da je postavljen novi rekord Makarishy kupa ( 95 krugova ).
rezultat je ostvaren u seriji za ponavljanje, tjekom koje se vrijeme u više navrata mjenjalo (sunčano-oblačno), al to nije predstavljalo problem vrhunskom strijelcu i sportašu koji se zove ...?
Čestitam kolegi
Tko leti i puca vrijedi !
Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV
S onakvom vrstom oružja, u onakvim već opisanim smrznutim uvjetima, 95 krugova može napraviti samo VRHUNSKI strijelac!!
Čestitam!!
Čestitam!! 
Čestitam!!
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!
Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV
budući se rezultati nisu pojavili prilažem iste kao i odgovor na prethodno postavljeno pitanje iz prethodnog posta
- Attachments
-
- IMG_0600.rar
- Ekipni rezultati
- (2.03 MiB) Downloaded 53 times
-
- IMG_0601.rar
- Pojedinačni rezultati
- (1.73 MiB) Downloaded 42 times
-
- IMG_0602.rar
- Slika najuspješnijih ekipa
- (1.46 MiB) Downloaded 29 times
-
- IMG_0627.rar
- Tko je postavio novi rekord ( Mr. 95 )
- (1.38 MiB) Downloaded 31 times
Tko leti i puca vrijedi !
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV
Ipak mu iz kratke ide bolje nego iz duge, a i 12 puta je meta bliže
Ilija koji puta zna iznenaditi i sam sebe, a kamoli ostale.
Svaka čast
Čestitke i ostatku hrabrih kratkocijevaca
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest





