MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

Post Reply
User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Post by zdebat » 30 Sep 2011, 22:28


User avatar
Deki
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 122
Joined: 28 Dec 2010, 22:34

Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Post by Deki » 01 Oct 2011, 11:39

Kao fan Makarova nisam znao da se i ovakvo nešto održava :) ...
Mogli bi nabacit koju sliku poslje natjecanja.

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Post by oštrostrijelac » 04 Oct 2011, 21:54

Punoljetni fanovi uz investiciju od 70 kunića mogu opaliti 25 hitaca iz aparatića koje osigurava organizator, te vidjeti kakve su im mogučnosti u odnosu na ostale.
Manje iskusni mogu bez grama srama zatražiti i dobiti savjet ili pomoč iskusnijih kolega.
Bitno je slušati suca i pridržavati se jednostavnih pravila sigurnosti i užitak i uspjeh su zagarantirani.
Vidimo se na Makarišiju, pomalo sam se zaželio i kratke cijevi i kratke udaljenosti. :mrgreen:
Puno je veči gušt doživjeti sve izbliza, nego gledati fotke. :idea:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Post by oštrostrijelac » 09 Oct 2011, 21:48

Ipak nisam otišao na Makarishy. :A22:
Zov prirode je bio jači, pa sam nakon propuštena dva lova danas ipak učestvovao u trečem ovosezonskom.
Kolege koji su bili danas na potočiću nešto su šutljivi :A14:
Oštri

Spinnaker
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 964
Joined: 26 Jun 2010, 16:51
Location: Sesvete

Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Post by Spinnaker » 09 Oct 2011, 22:42

oštrostrijelac wrote:Ipak nisam otišao na Makarishy. :A22:
Zov prirode je bio jači, pa sam nakon propuštena dva lova danas ipak učestvovao u trečem ovosezonskom.
Kolege koji su bili danas na potočiću nešto su šutljivi :A14:
toliko smo se smrzli da još drhtimo...tamo je ko u cuckarnici

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Post by zdebat » 09 Oct 2011, 22:48

Iskusni kažu da je temperatura na vrapčaku na pola od one između zagreba i sljemena. Osobno sam se smrznuo usred ljeta na CISM-i 1999 god. Kada ideš gore, moraš se obući bolje nego za sljeme jer se ne krećeš toliko.

User avatar
shuro
Narednik
Narednik
Posts: 405
Joined: 14 Aug 2008, 12:38
Location: Zagreb
Contact:

Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Post by shuro » 10 Oct 2011, 11:03

Na prvom Makarishyju kojem sam prisustvovao sam naučio da se treba DOBRO utopliti kad se ide na Vrapčak.
Toliko sam drhtao da je bilo čudo da sam uopće pogodio metu :A03:

Nažalost u nedjelju sam ipak morao odustati, ali slijedeće natjecanje definitivno ne propuštam.

Spinnaker
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 964
Joined: 26 Jun 2010, 16:51
Location: Sesvete

Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Post by Spinnaker » 10 Oct 2011, 16:18

Ja sam pucao ko baba, u probnoj seriji sam napravio 20% vise krugova nego u match seriji sa duplo vise metaka.
U ponovljenoj seriji sam nakupio 60krugova uz jednu jedinicu i jedan promasaj

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Post by sperac » 11 Oct 2011, 10:13

Pozdrav,
daje se na znanje da je postavljen novi rekord Makarishy kupa ( 95 krugova ).
rezultat je ostvaren u seriji za ponavljanje, tjekom koje se vrijeme u više navrata mjenjalo (sunčano-oblačno), al to nije predstavljalo problem vrhunskom strijelcu i sportašu koji se zove ...? :lol:

Čestitam kolegi :A28:
Tko leti i puca vrijedi !

User avatar
brankec
Desetnik
Desetnik
Posts: 307
Joined: 11 Oct 2010, 20:18

Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Post by brankec » 11 Oct 2011, 17:30

S onakvom vrstom oružja, u onakvim već opisanim smrznutim uvjetima, 95 krugova može napraviti samo VRHUNSKI strijelac!!

Čestitam!! :A28: Čestitam!! :A28:
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Post by sperac » 12 Oct 2011, 18:06

budući se rezultati nisu pojavili prilažem iste kao i odgovor na prethodno postavljeno pitanje iz prethodnog posta
Attachments
IMG_0600.rar
Ekipni rezultati
(2.03 MiB) Downloaded 53 times
IMG_0601.rar
Pojedinačni rezultati
(1.73 MiB) Downloaded 42 times
IMG_0602.rar
Slika najuspješnijih ekipa
(1.46 MiB) Downloaded 29 times
IMG_0627.rar
Tko je postavio novi rekord ( Mr. 95 )
(1.38 MiB) Downloaded 31 times
Tko leti i puca vrijedi !

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Post by oštrostrijelac » 12 Oct 2011, 18:36

:A28:
Ipak mu iz kratke ide bolje nego iz duge, a i 12 puta je meta bliže :mrgreen:
Ilija koji puta zna iznenaditi i sam sebe, a kamoli ostale.
Svaka čast :A25:
Čestitke i ostatku hrabrih kratkocijevaca :A28:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: MAKARISHY KUP 09.10. 2011. POZIV

Post by oštrostrijelac » 13 Oct 2011, 15:03

Oštri

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest