3. JAMES BOND CUP
Moderator: Original_G
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
3. JAMES BOND CUP
Na Oboju za 3 tjedna bude održano 3. po redu natjecanje u MK kombinaciji
http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... p_2011.pdf
Za univerzalce
http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... p_2011.pdf
Za univerzalce
Oštri
Re: 3. JAMES BOND CUP
Oštri ima velike šanse da se okiti medaljom
Nadam se da ču mu pomrsiti planove
Sportski pozdrav
Nadam se da ču mu pomrsiti planove
Sportski pozdrav
Tko leti i puca vrijedi !
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: 3. JAMES BOND CUP
Sve više kratkocijevaca počelo je pucati ležečki iz dugih cijevi, tako da konkurencija na predstoječem natjecanju na Oboju 13. studenoga bude vrlo, vrlo jaka
Vidimo se
Vidimo se
Oštri
Re: 3. JAMES BOND CUP
Imam jedno pitanje što se tiče ovog gađanja..
Dali sudionik gađanja mora biti član nekog streljačkog kluba ili može pristupiti natjecanju osoba koja ima dozvolu za oružje,konkretno djelatna vojna ili policijska osoba???
Pozdrav...
Dali sudionik gađanja mora biti član nekog streljačkog kluba ili može pristupiti natjecanju osoba koja ima dozvolu za oružje,konkretno djelatna vojna ili policijska osoba???
Pozdrav...
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: 3. JAMES BOND CUP
Članstvo u streljačkom klubu nije uvijet, ali osposobljenost za rukovanje vatrenim oružjem je.
Za vojnike, policajce i lovce stoga nema nikakvih zapreka da učestvuju u natjecanju.
Na svim ovakvim i sličnim turnirima je obično tako, natjecanja iz kalendara Hrvatskog streljačkog saveza su drugi par rukava.
Za ta natjecanja je potrebno biti registriran za neki od klubova, te imati zdravstveno uvjerenje ne starije od 6 mjeseci.
Bok.
Za vojnike, policajce i lovce stoga nema nikakvih zapreka da učestvuju u natjecanju.
Na svim ovakvim i sličnim turnirima je obično tako, natjecanja iz kalendara Hrvatskog streljačkog saveza su drugi par rukava.
Za ta natjecanja je potrebno biti registriran za neki od klubova, te imati zdravstveno uvjerenje ne starije od 6 mjeseci.
Bok.
Oštri
Re: 3. JAMES BOND CUP
Dakle knjižica streljačkog kluba, zdravstvena potvrda ne starija od 6mj. i NATJECATELJSKI KARTON. (ovo ide moje iz kluba da mi se pravovremeno jave za nove kartone za iduću godinu - međunarodne i nacionalne...)
Re: 3. JAMES BOND CUP
Ok,hvala ti tak sam i mislil ali nisam bil siguran....oštrostrijelac wrote:Članstvo u streljačkom klubu nije uvijet, ali osposobljenost za rukovanje vatrenim oružjem je.
Za vojnike, policajce i lovce stoga nema nikakvih zapreka da učestvuju u natjecanju.
Na svim ovakvim i sličnim turnirima je obično tako, natjecanja iz kalendara Hrvatskog streljačkog saveza su drugi par rukava.
Za ta natjecanja je potrebno biti registriran za neki od klubova, te imati zdravstveno uvjerenje ne starije od 6 mjeseci.
Bok.
Pozz..
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: 3. JAMES BOND CUP
Pa i pucanje u lovu je jedna vrsta pripreme.
Jedino ako te nije uspavalo previše veprića na ražnju, zalijanog sa malo više pirovačkog Dingaća i poslije toga dvije - tri kremšnite da trener nezna!!
Jedino ako te nije uspavalo previše veprića na ražnju, zalijanog sa malo više pirovačkog Dingaća i poslije toga dvije - tri kremšnite da trener nezna!!
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!
Re: 3. JAMES BOND CUP
Glumata oštri, ko fol jadan nije spreman (a na zraku trenira ko divlji)
Sprema nam opet neko iznenađenje (medalja?)
Sprema nam opet neko iznenađenje (medalja?)
Re: 3. JAMES BOND CUP
Ako bude medalja - onda budu i prave kremšnite - bolje nego Samoborske!!
Naprijed Oštri!!
Naprijed Oštri!!
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: 3. JAMES BOND CUP
Na kraju je i bila medalja, ali drvena 
A evo i uradaka, jednoručno i ležečki:
A evo i uradaka, jednoručno i ležečki:
Oštri
Re: 3. JAMES BOND CUP
Medalja!
Bilo je i za očekivati. Zaslužil je kremšnite. Malo ti budemo morali pomoći oko njih!
Čestitam Oštri!!
Ujedno čestitke svim ostalim medaljašima i natjecateljima ovogodišnjeg kupa!!
Bilo je i za očekivati. Zaslužil je kremšnite. Malo ti budemo morali pomoći oko njih!
Čestitam Oštri!!
Ujedno čestitke svim ostalim medaljašima i natjecateljima ovogodišnjeg kupa!!
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!
Re: 3. JAMES BOND CUP
Oštri, nisi nas razočarao
Kako su ostali prošli? Ja sam opet u poslu i nacrtima, valjda ću jednog dana i ja doći opušteno i pravit vam društvo na liniji i grahu.
Predlažem da se napravi turnir na -5 C. "SUPER FRIZING KUP" (da ne čekamo do proljeća)
Re: 3. JAMES BOND CUP
FREEZING CUP!!!
Može pod uvjetom da bu dupla porcija graha!

Može pod uvjetom da bu dupla porcija graha!
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!
Re: 3. JAMES BOND CUP
Eto onda i mojih. Žuti kružići na prvoj meti su 5 komada probe za kuburu. Pardon za Drulova, zamijenio sam ih jer sam poslije svakog hitca morao šipkom u cijev
Za pušku imam drugu priču.
Sve mi se čini da sam već postao strijelac. Za svaki loš rezultat već imam detaljno razrađenu priču o svim utjecajima koji su me, spriječili da otpucam sve desetke
U prvoj seriji puške je 12 rupa, a u drugoj samo 8 rupa. I za to imam objašnjenje i ispriku
Grupe nisu loše, ali bi mogle biti i bolje. Smještaj grupa je druga priča...
Za pušku imam drugu priču.
Sve mi se čini da sam već postao strijelac. Za svaki loš rezultat već imam detaljno razrađenu priču o svim utjecajima koji su me, spriječili da otpucam sve desetke
U prvoj seriji puške je 12 rupa, a u drugoj samo 8 rupa. I za to imam objašnjenje i ispriku
Grupe nisu loše, ali bi mogle biti i bolje. Smještaj grupa je druga priča...
- Attachments
-
- Pištolj
- 2011.11.13. 3. James Bond Kup #1w.jpg (24.33 KiB) Viewed 732 times
-
- Prva serija - puška
- 2011.11.13. 3. James Bond Kup #3w.jpg (44.3 KiB) Viewed 732 times
-
- Druga serija - puška
- 2011.11.13. 3. James Bond Kup #4w.jpg (35.46 KiB) Viewed 732 times
Re: 3. JAMES BOND CUP
Pa probat ćemo dogovoriti nešto i za u grah malo ozbiljnije od klobasa ako kakvi lovci imaju kakvu ideju (neću imenovati, samo ću ga pogledati dok se sam ne prepozna...)brankec wrote:FREEZING CUP!!!
Može pod uvjetom da bu dupla porcija graha!
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: 3. JAMES BOND CUP
Evo i biltena
http://www.sszg.hr/images/stories/Rezul ... p_2011.pdf
svima koji su nastupili, te naravno i savršenoj organizaciji na svjetskom nivou 
http://www.sszg.hr/images/stories/Rezul ... p_2011.pdf
Oštri
Re: 3. JAMES BOND CUP
Hvala legi OŠTROM na biltenu i čestitke na medalji . . . 
If guns kill, then spoons make people fat . . .
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest





