3. JAMES BOND CUP

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

3. JAMES BOND CUP

Post by oštrostrijelac » 23 Oct 2011, 18:45

Na Oboju za 3 tjedna bude održano 3. po redu natjecanje u MK kombinaciji

http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... p_2011.pdf

Za univerzalce :mrgreen:
Oštri

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by sperac » 24 Oct 2011, 13:38

Oštri ima velike šanse da se okiti medaljom
Nadam se da ču mu pomrsiti planove 8-)

Sportski pozdrav ;)
Tko leti i puca vrijedi !

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by oštrostrijelac » 24 Oct 2011, 15:28

Sve više kratkocijevaca počelo je pucati ležečki iz dugih cijevi, tako da konkurencija na predstoječem natjecanju na Oboju 13. studenoga bude vrlo, vrlo jaka :!:
Vidimo se :A25:
Oštri

User avatar
dragec11
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 168
Joined: 16 Oct 2010, 12:15
Location: Prigorje

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by dragec11 » 24 Oct 2011, 20:28

Imam jedno pitanje što se tiče ovog gađanja..
Dali sudionik gađanja mora biti član nekog streljačkog kluba ili može pristupiti natjecanju osoba koja ima dozvolu za oružje,konkretno djelatna vojna ili policijska osoba???
Pozdrav...

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by oštrostrijelac » 24 Oct 2011, 21:52

Članstvo u streljačkom klubu nije uvijet, ali osposobljenost za rukovanje vatrenim oružjem je.
Za vojnike, policajce i lovce stoga nema nikakvih zapreka da učestvuju u natjecanju.
Na svim ovakvim i sličnim turnirima je obično tako, natjecanja iz kalendara Hrvatskog streljačkog saveza su drugi par rukava.
Za ta natjecanja je potrebno biti registriran za neki od klubova, te imati zdravstveno uvjerenje ne starije od 6 mjeseci.
Bok.
Oštri

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by zdebat » 24 Oct 2011, 22:04

Dakle knjižica streljačkog kluba, zdravstvena potvrda ne starija od 6mj. i NATJECATELJSKI KARTON. (ovo ide moje iz kluba da mi se pravovremeno jave za nove kartone za iduću godinu - međunarodne i nacionalne...)

User avatar
dragec11
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 168
Joined: 16 Oct 2010, 12:15
Location: Prigorje

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by dragec11 » 25 Oct 2011, 17:47

oštrostrijelac wrote:Članstvo u streljačkom klubu nije uvijet, ali osposobljenost za rukovanje vatrenim oružjem je.
Za vojnike, policajce i lovce stoga nema nikakvih zapreka da učestvuju u natjecanju.
Na svim ovakvim i sličnim turnirima je obično tako, natjecanja iz kalendara Hrvatskog streljačkog saveza su drugi par rukava.
Za ta natjecanja je potrebno biti registriran za neki od klubova, te imati zdravstveno uvjerenje ne starije od 6 mjeseci.
Bok.
Ok,hvala ti tak sam i mislil ali nisam bil siguran....
Pozz..

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by oštrostrijelac » 10 Nov 2011, 23:46

Ja bum izgleda na Oboj došel totalno nepripremljen :A00:
Oštri

User avatar
brankec
Desetnik
Desetnik
Posts: 307
Joined: 11 Oct 2010, 20:18

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by brankec » 11 Nov 2011, 22:48

Pa i pucanje u lovu je jedna vrsta pripreme.

Jedino ako te nije uspavalo previše veprića na ražnju, zalijanog sa malo više pirovačkog Dingaća i poslije toga dvije - tri kremšnite da trener nezna!! :A03:
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by zdebat » 11 Nov 2011, 23:39

Glumata oštri, ko fol jadan nije spreman (a na zraku trenira ko divlji)
Sprema nam opet neko iznenađenje (medalja?)

User avatar
brankec
Desetnik
Desetnik
Posts: 307
Joined: 11 Oct 2010, 20:18

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by brankec » 12 Nov 2011, 01:47

Ako bude medalja - onda budu i prave kremšnite - bolje nego Samoborske!!

Naprijed Oštri!! :A27:
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by oštrostrijelac » 13 Nov 2011, 16:56

P13-11-11_15.40.JPG
Na kraju je i bila medalja, ali drvena :mrgreen:
A evo i uradaka, jednoručno i ležečki:
Attachments
20 hitaca iz Drulova =177
20 hitaca iz Drulova =177
I serija  =81
I serija =81
II serija  =76
II serija =76
Oštri

User avatar
brankec
Desetnik
Desetnik
Posts: 307
Joined: 11 Oct 2010, 20:18

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by brankec » 13 Nov 2011, 19:35

Medalja!

Bilo je i za očekivati. Zaslužil je kremšnite. Malo ti budemo morali pomoći oko njih!

Čestitam Oštri!! :A28: :A28:

Ujedno čestitke svim ostalim medaljašima i natjecateljima ovogodišnjeg kupa!!
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by zdebat » 13 Nov 2011, 19:49

:A28: :A28: :A28:
Oštri, nisi nas razočarao
:A28: :A28: :A28:
Kako su ostali prošli? Ja sam opet u poslu i nacrtima, valjda ću jednog dana i ja doći opušteno i pravit vam društvo na liniji i grahu.

Predlažem da se napravi turnir na -5 C. "SUPER FRIZING KUP" (da ne čekamo do proljeća)

User avatar
brankec
Desetnik
Desetnik
Posts: 307
Joined: 11 Oct 2010, 20:18

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by brankec » 13 Nov 2011, 20:15

FREEZING CUP!!!

Može pod uvjetom da bu dupla porcija graha!

:A29:
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!

User avatar
shuro
Narednik
Narednik
Posts: 405
Joined: 14 Aug 2008, 12:38
Location: Zagreb
Contact:

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by shuro » 13 Nov 2011, 20:38

Eto onda i mojih. Žuti kružići na prvoj meti su 5 komada probe za kuburu. Pardon za Drulova, zamijenio sam ih jer sam poslije svakog hitca morao šipkom u cijev :A03:

Za pušku imam drugu priču.

Sve mi se čini da sam već postao strijelac. Za svaki loš rezultat već imam detaljno razrađenu priču o svim utjecajima koji su me, spriječili da otpucam sve desetke :A20:

U prvoj seriji puške je 12 rupa, a u drugoj samo 8 rupa. I za to imam objašnjenje i ispriku :oops:

Grupe nisu loše, ali bi mogle biti i bolje. Smještaj grupa je druga priča...
Attachments
Pištolj
Pištolj
2011.11.13. 3. James Bond Kup #1w.jpg (24.33 KiB) Viewed 733 times
Proba - puška
Proba - puška
Prva serija - puška
Prva serija - puška
2011.11.13. 3. James Bond Kup #3w.jpg (44.3 KiB) Viewed 733 times
Druga serija - puška
Druga serija - puška
2011.11.13. 3. James Bond Kup #4w.jpg (35.46 KiB) Viewed 733 times

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by zdebat » 13 Nov 2011, 22:16

brankec wrote:FREEZING CUP!!!

Može pod uvjetom da bu dupla porcija graha!

:A29:
Pa probat ćemo dogovoriti nešto i za u grah malo ozbiljnije od klobasa ako kakvi lovci imaju kakvu ideju (neću imenovati, samo ću ga pogledati dok se sam ne prepozna...)

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by oštrostrijelac » 15 Nov 2011, 13:27

Evo i biltena :A25:

http://www.sszg.hr/images/stories/Rezul ... p_2011.pdf

:A28: svima koji su nastupili, te naravno i savršenoj organizaciji na svjetskom nivou :A28:
Oštri

User avatar
Tsunamy
Pozornik
Pozornik
Posts: 40
Joined: 19 Jun 2010, 22:25
Location: Zagreb

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by Tsunamy » 17 Nov 2011, 22:18

Hvala legi OŠTROM na biltenu i čestitke na medalji . . . :A28:
If guns kill, then spoons make people fat . . .

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: 3. JAMES BOND CUP

Post by oštrostrijelac » 21 Oct 2012, 22:34

Oštri

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest