"naprava" za skupljanje čahura
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
"naprava" za skupljanje čahura
http://www.catchyourbrass.com/
vec sam imao neku slicnu ideju za kratko oruzje =)
vec sam imao neku slicnu ideju za kratko oruzje =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: "naprava" za skupljanje čahura
Imaš i univerzalniji sakupljač čahura
ili ti se ne da čistit za sobom 
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: "naprava" za skupljanje čahura
nije problem pocistiti, ali kad stojis i pucas pored kolege a tvoje cahure obojici padaju pod noge, mozes se ozljediti a i ostecujes cahure... a znas i sam da se streljana nebi trebala cistiti na suho, jeli tako? =) Druga stvar su streljane koje imaju uvjezbane hvatace sekundarnih sirovina =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: "naprava" za skupljanje čahura
Meni nikako da izađe iz glave fotografija iz yugo knjige "svi pištolji i revolveri sveta" colta 1911 s nekakvim doslovno kavezom i opaskom "da ne bi čahure probušile platno aviona iz 1. svjetskog rata dok se puca s pištoljem" (valjda na drugog pilota???)
Re: "naprava" za skupljanje čahura
Ovaj internet je stvarno blagoslov :
http://www.aviationancestry.com/Compone ... 1917-1.jpg
Ovo je isto interesantno i u istoj kategoriji, colt s spremnikom od navodno 30 metaka valjda sastavljenim od 3 normalna, isto za pilotske obračune, obviously
http://farm5.static.flickr.com/4050/453 ... 77387d.jpg
http://www.aviationancestry.com/Compone ... 1917-1.jpg
Ovo je isto interesantno i u istoj kategoriji, colt s spremnikom od navodno 30 metaka valjda sastavljenim od 3 normalna, isto za pilotske obračune, obviously
http://farm5.static.flickr.com/4050/453 ... 77387d.jpg
- Original_G
- Cinker - bojna

- Posts: 1772
- Joined: 04 Apr 2008, 19:52
- Location: Čakovec
"naprava" za skupljanje čahura
Padobranac se nesmije gadjati ali po PS-u pise da 2.5 visine ispod treba nišaniti 
武士道
Ognjem i mačem.
Ognjem i mačem.
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: "naprava" za skupljanje čahura
Padobranac se nesmije gađati osim ako nije prvi otvorio vatru.
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: "naprava" za skupljanje čahura
Posjedujem sakupljč čahura koji se montira na puškomitraljez MG-34 dakako sa donje strane.Sakupljač je platneni.
Re: "naprava" za skupljanje čahura
radio sam sa skupljačem čahura u bvp m80a...doduše za pušku m70 ab2..ali po konstrukciji taj skupljač se može koristit na svim puškama kalašnjikov konstrukcije...znam da neki lovci imaju pod lovačko oružje registrirane snajpere sa tom konstrukcijom...pa eto....tko voli nek izvoli, vjerujem da se može nać sakupljač iz bvp-a pošto ih je bilo za vrijeme domovinskog rata
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest




