Forum na temu Zracnog Oruzja

Mijenjaj, kupuj, prodaj... a nabolje poklanjaj :-D
Locked
User avatar
Necto
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 139
Joined: 06 Aug 2008, 22:15
Location: Šibenik

Forum na temu Zracnog Oruzja

Post by Necto » 03 Oct 2008, 18:11

Neznam kakvo je pravilo u vezi reklamiranja drugih foruma ali evo ja cu staviti pa ako nije prikladno vi izbrisite :A25:

Znaci otvoren je prvi Hrvatski forum na temu Zracno Oruzje i svi koji imaju interesa za isto su vise nego dobrodosli :A13:

Adresa je, http://www.airguns-hr.com/forum/

Eto ga ... Pozdrav


btw. nemojte mi pliz zamjeriti sta nepisem tu na forumu, jer trenutno nemam niti dozvolu za vatreno oruzje niti oruzje ikakvo a i znanje o istome mi je nikakvo :mrgreen: ... tako da zasad samo citam i upijam :A19:

:A25:

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Re: Forum na temu Zracnog Oruzja

Post by k.horvat » 03 Oct 2008, 18:32

Svaka obavijest je dobro dosla.
Inace, ovdje takodjer pisu i ljudi koji nemaju nikakvo oruzje.
I grickalica za nokte moze biti opasna u pravim rukama! :mrgreen:

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Forum na temu Zracnog Oruzja

Post by Mike_Torello » 03 Oct 2008, 18:39

Necto wrote:btw. nemojte mi pliz zamjeriti sta nepisem tu na forumu, jer trenutno nemam niti dozvolu za vatreno oruzje niti oruzje ikakvo a i znanje o istome mi je nikakvo :mrgreen: ... tako da zasad samo citam i upijam :A19: :A25:
mozes pisati o zracnom oruzju, ako pohodis taj forum tamo sigurno imas nesto za reci
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
Necto
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 139
Joined: 06 Aug 2008, 22:15
Location: Šibenik

Re: Forum na temu Zracnog Oruzja

Post by Necto » 03 Oct 2008, 18:55

Eto obecajem da hocu :mrgreen: casna pionirska
Attachments
pionir.gif
pionir.gif (337 Bytes) Viewed 12990 times

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Re: Forum na temu Zracnog Oruzja

Post by k.horvat » 03 Oct 2008, 18:58

Ako lazem ne volim T...

ZAKLJUCANO!!!

PREMJESTENO S FORUMA ZRACNO...

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest