Turnir sv. Duje 2012. Stobreč

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

Post Reply
User avatar
redboy
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 104
Joined: 26 Jun 2009, 15:13
Location: dalmacija

Turnir sv. Duje 2012. Stobreč

Post by redboy » 06 May 2012, 21:52

U ime organizatora turnira zahvaljujem se svima što su se odazvali pozivu i uveličali ovaj prvi turnir u povodu sv.Duje i nadamo se da će postati tradicionalan.
Uživajte!
http://www.youtube.com/watch?v=_UdSuoeugaA

ćuturica
Skupnik
Skupnik
Posts: 273
Joined: 19 Mar 2011, 19:58
Location: Split/Zagreb

Re: Turnir sv. Duje 2012. Stobreč

Post by ćuturica » 06 May 2012, 22:23

čestitke od mene :D
zna li iko di u splitu ili okolici ima streljana uređena za VK pušku
isto tako me zanima mogu li ja ode u stobreč doci sa tuđim pištoljem jer ja nemam ništa za streljaštvo, naravno posjedujen dozvolu za držanje i nošenje drugog oružja

User avatar
Lars
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 158
Joined: 18 Dec 2008, 22:56
Location: Split-Zagreb

Re: Turnir sv. Duje 2012. Stobreč

Post by Lars » 07 May 2012, 01:04

Čestitamo!

User avatar
Lars
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 158
Joined: 18 Dec 2008, 22:56
Location: Split-Zagreb

Re: Turnir sv. Duje 2012. Stobreč

Post by Lars » 18 May 2012, 00:06

zna li iko di u splitu ili okolici ima streljana uređena za VK pušku
isto tako me zanima mogu li ja ode u stobreč doci sa tuđim pištoljem jer ja nemam ništa za streljaštvo, naravno posjedujen dozvolu za držanje i nošenje drugog oružja
Ako misliš na VK karabin, onda sportske streljane nema.
U Stobreč sa tuđim ne možeš doći ako nemaš nikakvu dozvolu za pištolj, ali možeš pucati
sa klubskim pištoljem.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests