Ovaj weekend - Grobnik

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

Post Reply
User avatar
lex-lutor
Brigadir
Brigadir
Posts: 3828
Joined: 27 Aug 2011, 23:32
Location: Srednja Istra

Ovaj weekend - Grobnik

Post by lex-lutor » 23 May 2012, 12:53

BAs malo gledam u kalendar i vidim da je ovaj vikend na Kovacevu zakazana pucacina za Kahles Kup....Taman smo se dogovorili kada i kako ali rekoh idem malo provjeriti detalje....na stranici pise da kotizacija iznosi 187 Kn i svi sretni... No nakon detaljnijeg informiranja preko E-maila dolazimo do sitnog detalja..." 187 Kuna je SVAKA DISCIPLINA" a ima ih ukupno 4.. Dvije se pucaju u Subotu a dvije u Nedjleju.... Mislim da je to previse i nerealno za HR okvire, jer ako nam susjedi naplacuju 25-30 Eura za 5-disciplina ,(u cijenu je ukljucena i klopa), onda bi neka logicna cijena bila 200-250 Kn za ta dva dana kod nas. Vjerovatno cemo pucati samo jednu disciplinu o onu razliku tj. samo dio nje uloziti kod Bujana na mladu janjetiju i lukec.... Tko jos planira dolazak ???
Nemoguće je Nemoguće

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Ovaj weekend - Grobnik

Post by Mike_Torello » 23 May 2012, 14:26

Ja sam planirao dolazak (turisticki) ali moram na svadbu u subotu... :A00:
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
hacklordsniper
Desetnik
Desetnik
Posts: 301
Joined: 16 Jan 2012, 16:58
Location: Koprivnica
Contact:

Re: Ovaj weekend - Grobnik

Post by hacklordsniper » 23 May 2012, 15:19

lex-lutor wrote:Tko jos planira dolazak ???
Ja odustao. Što se tiče kotizacije slažem se da je preskupa ukoliko se ide na sve 4 discipline
Shoot
Eat
Sleep
Repeat!

Huntercro
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 117
Joined: 20 May 2009, 10:10

Re: Ovaj weekend - Grobnik

Post by Huntercro » 23 May 2012, 19:28

ja ću pucat lovački dio ostalo me ne zanima

da je kotizacija velika je, ali je i nagrada dalekozor za srnjaka, optika za muflona, a za hard core mislim neka kahlesova tactical

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Ovaj weekend - Grobnik

Post by Mike_Torello » 23 May 2012, 21:45

Odprilike takve nagrade su bile i na proslom Sniper Kupu pa je kotizacija po disciplini bila 70kn... mala optika, dalekozor i velika optika
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
lex-lutor
Brigadir
Brigadir
Posts: 3828
Joined: 27 Aug 2011, 23:32
Location: Srednja Istra

Re: Ovaj weekend - Grobnik

Post by lex-lutor » 24 May 2012, 00:02

Nisam nigdje nasao satnicu dogadjanja...da li mi je nesto promaklo ili ne pise na onim papirima sto su na webu? Siguran sam da ce mnogi odustati radi cijene ili ce pucati samo jednu disciplinu...trocalana ekipa bi trebala iskesirati 3000 Kn za pucanje na sve 4 discipline ako zeli i ekipnu konkurenciju......uz sve to jos postoji i velika mogucnost kise za Nedjelju tako da ce dozivljaj biti potpun...
Nemoguće je Nemoguće

User avatar
hacklordsniper
Desetnik
Desetnik
Posts: 301
Joined: 16 Jan 2012, 16:58
Location: Koprivnica
Contact:

Re: Ovaj weekend - Grobnik

Post by hacklordsniper » 24 May 2012, 08:48

lex-lutor wrote:Nisam nigdje nasao satnicu dogadjanja...da li mi je nesto promaklo ili ne pise na onim papirima sto su na webu.
Ne, nema nigdje
Shoot
Eat
Sleep
Repeat!

User avatar
sin
Skupnik
Skupnik
Posts: 255
Joined: 29 Dec 2010, 11:07
Location: Brodsko-posavska županija

Re: Ovaj weekend - Grobnik

Post by sin » 24 May 2012, 09:26

Nisam planirao ići, ali 187,00 Kn je too much. Čuvam se za Sniper kup.
Srce kucaj, puško pucaj...
Guns control means shooting a tight group!

User avatar
lex-lutor
Brigadir
Brigadir
Posts: 3828
Joined: 27 Aug 2011, 23:32
Location: Srednja Istra

Re: Ovaj weekend - Grobnik

Post by lex-lutor » 26 May 2012, 23:53

Bili danas ujutro malo pogledati a ono nista, Bura dere kao luda i sve je prebaceno za sutra, tako da ako bude srece sve 4-discipline pucaju se sutra.... Zateceni broj potencijalnih takmicara je bio oko 20-tak, no kazu da su mnogi otisli cim su culi za odgodu. Vidjet cemo sto ce biti sutra na sceni.....
Nemoguće je Nemoguće

User avatar
istra champion
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 2161
Joined: 03 Aug 2009, 08:23
Location: južna ISTRA

Re: Ovaj weekend - Grobnik

Post by istra champion » 30 May 2012, 14:18

Da li se pucalo u nedjelju ili :?:
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana

User avatar
Wagner
Desetnik
Desetnik
Posts: 353
Joined: 31 Mar 2010, 16:18

Re: Ovaj weekend - Grobnik

Post by Wagner » 30 May 2012, 22:02

Pocalo se samo u nedjelju jer u subotu je vjetar bio prejak. Odradile su se sve četiri discipline sa finalima a rezultati će biti na web stranicama, dorađuju se.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest