Ovaj weekend - Grobnik
Moderator: Original_G
Ovaj weekend - Grobnik
BAs malo gledam u kalendar i vidim da je ovaj vikend na Kovacevu zakazana pucacina za Kahles Kup....Taman smo se dogovorili kada i kako ali rekoh idem malo provjeriti detalje....na stranici pise da kotizacija iznosi 187 Kn i svi sretni... No nakon detaljnijeg informiranja preko E-maila dolazimo do sitnog detalja..." 187 Kuna je SVAKA DISCIPLINA" a ima ih ukupno 4.. Dvije se pucaju u Subotu a dvije u Nedjleju.... Mislim da je to previse i nerealno za HR okvire, jer ako nam susjedi naplacuju 25-30 Eura za 5-disciplina ,(u cijenu je ukljucena i klopa), onda bi neka logicna cijena bila 200-250 Kn za ta dva dana kod nas. Vjerovatno cemo pucati samo jednu disciplinu o onu razliku tj. samo dio nje uloziti kod Bujana na mladu janjetiju i lukec.... Tko jos planira dolazak ???
Nemoguće je Nemoguće
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Ovaj weekend - Grobnik
Ja sam planirao dolazak (turisticki) ali moram na svadbu u subotu... 
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
- hacklordsniper
- Desetnik

- Posts: 301
- Joined: 16 Jan 2012, 16:58
- Location: Koprivnica
- Contact:
Re: Ovaj weekend - Grobnik
Ja odustao. Što se tiče kotizacije slažem se da je preskupa ukoliko se ide na sve 4 disciplinelex-lutor wrote:Tko jos planira dolazak ???
Shoot
Eat
Sleep
Repeat!
Eat
Sleep
Repeat!
Re: Ovaj weekend - Grobnik
ja ću pucat lovački dio ostalo me ne zanima
da je kotizacija velika je, ali je i nagrada dalekozor za srnjaka, optika za muflona, a za hard core mislim neka kahlesova tactical
da je kotizacija velika je, ali je i nagrada dalekozor za srnjaka, optika za muflona, a za hard core mislim neka kahlesova tactical
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Ovaj weekend - Grobnik
Odprilike takve nagrade su bile i na proslom Sniper Kupu pa je kotizacija po disciplini bila 70kn... mala optika, dalekozor i velika optika
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: Ovaj weekend - Grobnik
Nisam nigdje nasao satnicu dogadjanja...da li mi je nesto promaklo ili ne pise na onim papirima sto su na webu? Siguran sam da ce mnogi odustati radi cijene ili ce pucati samo jednu disciplinu...trocalana ekipa bi trebala iskesirati 3000 Kn za pucanje na sve 4 discipline ako zeli i ekipnu konkurenciju......uz sve to jos postoji i velika mogucnost kise za Nedjelju tako da ce dozivljaj biti potpun...
Nemoguće je Nemoguće
- hacklordsniper
- Desetnik

- Posts: 301
- Joined: 16 Jan 2012, 16:58
- Location: Koprivnica
- Contact:
Re: Ovaj weekend - Grobnik
Ne, nema nigdjelex-lutor wrote:Nisam nigdje nasao satnicu dogadjanja...da li mi je nesto promaklo ili ne pise na onim papirima sto su na webu.
Shoot
Eat
Sleep
Repeat!
Eat
Sleep
Repeat!
Re: Ovaj weekend - Grobnik
Nisam planirao ići, ali 187,00 Kn je too much. Čuvam se za Sniper kup.
Srce kucaj, puško pucaj...
Guns control means shooting a tight group!
Guns control means shooting a tight group!
Re: Ovaj weekend - Grobnik
Bili danas ujutro malo pogledati a ono nista, Bura dere kao luda i sve je prebaceno za sutra, tako da ako bude srece sve 4-discipline pucaju se sutra.... Zateceni broj potencijalnih takmicara je bio oko 20-tak, no kazu da su mnogi otisli cim su culi za odgodu. Vidjet cemo sto ce biti sutra na sceni.....
Nemoguće je Nemoguće
- istra champion
- Cinker - bojna

- Posts: 2161
- Joined: 03 Aug 2009, 08:23
- Location: južna ISTRA
Re: Ovaj weekend - Grobnik
Da li se pucalo u nedjelju ili 
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
Re: Ovaj weekend - Grobnik
Pocalo se samo u nedjelju jer u subotu je vjetar bio prejak. Odradile su se sve četiri discipline sa finalima a rezultati će biti na web stranicama, dorađuju se.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests



