3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje

Post by canon11 » 15 May 2012, 11:08

Pozivamo Vas na 3. EXTREME Metak u organizaciji SK Metak. Natjecanje će se održati 09. lipnja 2012 godine u 9h na streljani Pampas u Osijeku. Pucaju se discipline VK pištolj 50+50 i VK revlver 50+50 prema pravilmiku natjecanja (pravilnik možete vidjeti na www.metak.hr). Natjecanje je pojedinačno i ekipno. Sastav ekipa je slobodnog izbora od tri strijelca. Kotizacija za natjecanje je 70 kuna za jedno oružje, 120 kuna za dva oružja i 30 kuna za ekipe. Nakon natjecanja pobjednicima će biti dodjeljene nagrade i ručak za sve sudionike.

Prijave za natjecanje se šalju na mail adresu kluba sk.metak@net.hr sa popunjenim obrascem najkasnije do 7. lipnja 2012. godine. Dan prije natjecanja ćemo objaviti startnu listu na našem webu. Uskoro možete očekivati i još podataka vezano za 3. Extreme koji će biti objavljeni na stranici kluba www.metak.hr.

Sportski pozdrav

User avatar
risbo
Skupnik
Skupnik
Posts: 254
Joined: 20 Sep 2009, 21:17
Location: Osijek

Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje

Post by risbo » 02 Jun 2012, 21:47

Evo dobre prilike za trositi stare zalihe metaka :A27:


Nadam se da kolega Lucciano i Canon11 su naostrili maceve jer ako dolazi kolega pele borit ce se za 3. i 4. mjesto odma poslje kolege pele-a i mene :D

User avatar
Lucciano
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 93
Joined: 18 Oct 2009, 12:17
Location: Osijek
Contact:

Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje

Post by Lucciano » 02 Jun 2012, 21:57

Ocekujem jos jedan trijumf nad sig hammerli pistoljima. :D
Luka Kuduz, republički majstor strijelac
Streljački klub "Metak" Osijek
Streljana "Pampas"
Šandora Petefija bb
31000 Osijek

dopredsjednik

User avatar
istra champion
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 2161
Joined: 03 Aug 2009, 08:23
Location: južna ISTRA

Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje

Post by istra champion » 03 Jun 2012, 10:33

Trijumf kao i na zadnjem natjecanju :mrgreen: :A03:
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje

Post by canon11 » 03 Jun 2012, 11:39

Poštovani kolege strijelci, pozivamo Vas da se putem prijavnice i e-maila prijavite na natjecanje EXTREME 2012. Prijave se primaju do petka navecer kada ćemo objaviti startnu listu.
Attachments
IMG618.jpg
Last edited by Mike_Torello on 03 Jun 2012, 12:17, edited 1 time in total.
Reason: Smanjena velicina i tezina privitaka

User avatar
risbo
Skupnik
Skupnik
Posts: 254
Joined: 20 Sep 2009, 21:17
Location: Osijek

Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje

Post by risbo » 03 Jun 2012, 14:45

kolega Canon11 izgleda ne pada na provokacije :D dosta je sluzben u svojim izjavama izgleda da je psihicka priprema vec pocela :A27:

Osijecki strijelci bas se nemogu pripremati fizicki na streljani jer je nasa streljana pod okupacijom sajma :A29:
Takod da nam svima ostaje psihicka priprema ali zato u cetvrtak kad se otvori mislim da necemo imati mjesta na vatrenoj liniji za fizicku pripremu! a do tada pufer u cijev i okidanje na prazno :A27:

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje

Post by canon11 » 07 Jun 2012, 13:41

Evo fotkice plaketa za pištolj i revolver te medalje :) slikano mobitelom pa je lošija fotka :) Hvala svima koji su se do sada prijavili! Osim puno pucanja ocekuje nas i odlican roštilj te pivo u potocima (to je uracunato u kotizaciju) i naravno druženje. :A29: Prijave su još otovrene do petka navcer :)

sportski pozdrav svima
Attachments
IMG628.jpg
IMG632.jpg
Last edited by Mike_Torello on 07 Jun 2012, 18:25, edited 1 time in total.
Reason: velicina priloga smanjena sa 1,2MB na 162KB

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje

Post by Mike_Torello » 07 Jun 2012, 18:14

Zbilja nije potrebno sliku medalja postati u dimenzijama 2048x1530 pixela i 657kb...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje

Post by sperac » 07 Jun 2012, 18:23

Na plaketu je trebalo staviti slike Sig-Hammerli P240 :D
Navodno je nepobjedljiv :?:
Tko leti i puca vrijedi !

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje

Post by canon11 » 07 Jun 2012, 18:47

Mike_Torello wrote:Zbilja nije potrebno sliku medalja postati u dimenzijama 2048x1530 pixela i 657kb...
Zao mi je sto je tako velika ali direkt sa mobitela sam ju stavio :)) Druge cemo smanjiti, ako ih bude :)

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje

Post by canon11 » 07 Jun 2012, 18:49

sperac wrote:Na plaketu je trebalo staviti slike Sig-Hammerli P240 :D
Navodno je nepobjedljiv :?:
Tako je, to je greska u tisku! :D A vidio sam da sa druge strane plakate piše tvoje ime, ali za nagodinu :D :D

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje

Post by Mike_Torello » 07 Jun 2012, 20:00

canon11 wrote:Zao mi je sto je tako velika ali direkt sa mobitela sam ju stavio :)) Druge cemo smanjiti, ako ih bude :)
imao sam vremena pa sam ih sam smanjio, al' daj ubuduce malo obrati paznju =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje

Post by sperac » 09 Jun 2012, 23:04

canon11 wrote:
sperac wrote:Na plaketu je trebalo staviti slike Sig-Hammerli P240 :D
Navodno je nepobjedljiv :?:
Tako je, to je greska u tisku! :D A vidio sam da sa druge strane plakate piše tvoje ime, ali za nagodinu :D :D
Nadam se da se vidimo i dogodine :D
Turnir je bio odličan, hvala domaćinima i veselim se 4. EXTRIMU !!
Tko leti i puca vrijedi !

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje

Post by sperac » 10 Jun 2012, 09:33

Rezultati 3. EXTREME METAK

Za sve one koji redovito prate ovaj forum i željno očekuju rezultate EXTREMA, EKSKLUZIVNO za vas :
Attachments
REZ PISTOLJ 1.jpg
REZ PISTOLJ 2.jpg
REZ PISTOLJ 3.jpg
rezultati od Borisa B. nisu uneseni
rezultati od Borisa B. nisu uneseni
REVOLVER EKIPNO.jpg
Tko leti i puca vrijedi !

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje

Post by sperac » 10 Jun 2012, 09:56

Zajednička fotografija

p.s. više slika na facebook stranici : Streljački klub "Grič-7" Vukovar :)
Attachments
zajednicka fotka.jpg
Tko leti i puca vrijedi !

User avatar
risbo
Skupnik
Skupnik
Posts: 254
Joined: 20 Sep 2009, 21:17
Location: Osijek

Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje

Post by risbo » 10 Jun 2012, 11:45

Cestitke kolegi spercu vidim da je nestrpljiv s rezultatima :D kolega canon11 nije stigao od posla staviti jos rezultate ali bit ce danas popodne i slike i rezultati!
Evo u ime kluba Metak zahvaljujem se svim natjecateljima na sudjelovanju i nadam se da je bilo sve u redu. :D

I na kraju sta reci TS odnio pobjedu nad Sig-Hammerli porodicom :A28:

User avatar
istra champion
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 2161
Joined: 03 Aug 2009, 08:23
Location: južna ISTRA

Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje

Post by istra champion » 10 Jun 2012, 13:56

Čestitke osvajačima medalja :A25:

Za malo više od 3 mj.na istom terenu, TS-ovi neće biti niti u top 10, a do tada neka uživaju :A27: :A26:
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana

User avatar
Original_G
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1772
Joined: 04 Apr 2008, 19:52
Location: Čakovec

Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje

Post by Original_G » 10 Jun 2012, 14:00

Odlična tekma i klopa :)

Čestitke organizatorima :A28:
武士道

Ognjem i mačem.

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje

Post by canon11 » 10 Jun 2012, 14:08

U ime SK Metka zahvaljujemo se svim sudionicima i gostima koji su sudjelovali na našem natjecanju. Posebna zahvala svim članovima našeg omiljenog foruma koji su došli pucati a i bilo nas je :) Nadamo se kako ste zadovoljni ostvarenim rezultatima i boravkom na našoj streljani. Trudili smo se biti dobri domacini i nadamo se kako se vidimo na 4. Extremu 2013. Na stranici www.metak.hr smo objavili rezultate i fotogaleriju.
Sportski pozdrav

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje

Post by canon11 » 10 Jun 2012, 14:34

istra champion wrote:Čestitke osvajačima medalja :A25:

Za malo više od 3 mj.na istom terenu, TS-ovi neće biti niti u top 10, a do tada neka uživaju :A27: :A26:
:A28: :A28: :A28:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest