3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje
Moderator: Original_G
3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje
Pozivamo Vas na 3. EXTREME Metak u organizaciji SK Metak. Natjecanje će se održati 09. lipnja 2012 godine u 9h na streljani Pampas u Osijeku. Pucaju se discipline VK pištolj 50+50 i VK revlver 50+50 prema pravilmiku natjecanja (pravilnik možete vidjeti na www.metak.hr). Natjecanje je pojedinačno i ekipno. Sastav ekipa je slobodnog izbora od tri strijelca. Kotizacija za natjecanje je 70 kuna za jedno oružje, 120 kuna za dva oružja i 30 kuna za ekipe. Nakon natjecanja pobjednicima će biti dodjeljene nagrade i ručak za sve sudionike.
Prijave za natjecanje se šalju na mail adresu kluba sk.metak@net.hr sa popunjenim obrascem najkasnije do 7. lipnja 2012. godine. Dan prije natjecanja ćemo objaviti startnu listu na našem webu. Uskoro možete očekivati i još podataka vezano za 3. Extreme koji će biti objavljeni na stranici kluba www.metak.hr.
Sportski pozdrav
Prijave za natjecanje se šalju na mail adresu kluba sk.metak@net.hr sa popunjenim obrascem najkasnije do 7. lipnja 2012. godine. Dan prije natjecanja ćemo objaviti startnu listu na našem webu. Uskoro možete očekivati i još podataka vezano za 3. Extreme koji će biti objavljeni na stranici kluba www.metak.hr.
Sportski pozdrav
https://SecretPrivat.com - Miso Lexii Ana Vavx Evelynn Courtney Oryna Virgin - No Selfie - Anonymous Sex Dating - Live Video Dating
Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje
Evo dobre prilike za trositi stare zalihe metaka
Nadam se da kolega Lucciano i Canon11 su naostrili maceve jer ako dolazi kolega pele borit ce se za 3. i 4. mjesto odma poslje kolege pele-a i mene
Nadam se da kolega Lucciano i Canon11 su naostrili maceve jer ako dolazi kolega pele borit ce se za 3. i 4. mjesto odma poslje kolege pele-a i mene
Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje
Ocekujem jos jedan trijumf nad sig hammerli pistoljima. 
Luka Kuduz, republički majstor strijelac
Streljački klub "Metak" Osijek
Streljana "Pampas"
Šandora Petefija bb
31000 Osijek
dopredsjednik
Streljački klub "Metak" Osijek
Streljana "Pampas"
Šandora Petefija bb
31000 Osijek
dopredsjednik
- istra champion
- Cinker - bojna

- Posts: 2161
- Joined: 03 Aug 2009, 08:23
- Location: južna ISTRA
Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje
Trijumf kao i na zadnjem natjecanju

SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje
Poštovani kolege strijelci, pozivamo Vas da se putem prijavnice i e-maila prijavite na natjecanje EXTREME 2012. Prijave se primaju do petka navecer kada ćemo objaviti startnu listu.
Last edited by Mike_Torello on 03 Jun 2012, 12:17, edited 1 time in total.
Reason: Smanjena velicina i tezina privitaka
Reason: Smanjena velicina i tezina privitaka
https://SecretPrivat.com - Miso Lexii Ana Vavx Evelynn Courtney Oryna Virgin - No Selfie - Anonymous Sex Dating - Live Video Dating
Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje
kolega Canon11 izgleda ne pada na provokacije
dosta je sluzben u svojim izjavama izgleda da je psihicka priprema vec pocela
Osijecki strijelci bas se nemogu pripremati fizicki na streljani jer je nasa streljana pod okupacijom sajma
Takod da nam svima ostaje psihicka priprema ali zato u cetvrtak kad se otvori mislim da necemo imati mjesta na vatrenoj liniji za fizicku pripremu! a do tada pufer u cijev i okidanje na prazno
Osijecki strijelci bas se nemogu pripremati fizicki na streljani jer je nasa streljana pod okupacijom sajma
Takod da nam svima ostaje psihicka priprema ali zato u cetvrtak kad se otvori mislim da necemo imati mjesta na vatrenoj liniji za fizicku pripremu! a do tada pufer u cijev i okidanje na prazno
Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje
Evo fotkice plaketa za pištolj i revolver te medalje
slikano mobitelom pa je lošija fotka
Hvala svima koji su se do sada prijavili! Osim puno pucanja ocekuje nas i odlican roštilj te pivo u potocima (to je uracunato u kotizaciju) i naravno druženje.
Prijave su još otovrene do petka navcer 
sportski pozdrav svima
sportski pozdrav svima
Last edited by Mike_Torello on 07 Jun 2012, 18:25, edited 1 time in total.
Reason: velicina priloga smanjena sa 1,2MB na 162KB
Reason: velicina priloga smanjena sa 1,2MB na 162KB
https://SecretPrivat.com - Miso Lexii Ana Vavx Evelynn Courtney Oryna Virgin - No Selfie - Anonymous Sex Dating - Live Video Dating
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje
Zbilja nije potrebno sliku medalja postati u dimenzijama 2048x1530 pixela i 657kb...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje
Na plaketu je trebalo staviti slike Sig-Hammerli P240
Navodno je nepobjedljiv
Navodno je nepobjedljiv
Tko leti i puca vrijedi !
Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje
Zao mi je sto je tako velika ali direkt sa mobitela sam ju stavioMike_Torello wrote:Zbilja nije potrebno sliku medalja postati u dimenzijama 2048x1530 pixela i 657kb...
https://SecretPrivat.com - Miso Lexii Ana Vavx Evelynn Courtney Oryna Virgin - No Selfie - Anonymous Sex Dating - Live Video Dating
Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje
Tako je, to je greska u tisku!sperac wrote:Na plaketu je trebalo staviti slike Sig-Hammerli P240![]()
Navodno je nepobjedljiv
https://SecretPrivat.com - Miso Lexii Ana Vavx Evelynn Courtney Oryna Virgin - No Selfie - Anonymous Sex Dating - Live Video Dating
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje
imao sam vremena pa sam ih sam smanjio, al' daj ubuduce malo obrati paznju =)canon11 wrote:Zao mi je sto je tako velika ali direkt sa mobitela sam ju stavio) Druge cemo smanjiti, ako ih bude
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje
Nadam se da se vidimo i dogodinecanon11 wrote:Tako je, to je greska u tisku!sperac wrote:Na plaketu je trebalo staviti slike Sig-Hammerli P240![]()
Navodno je nepobjedljivA vidio sam da sa druge strane plakate piše tvoje ime, ali za nagodinu
![]()
Turnir je bio odličan, hvala domaćinima i veselim se 4. EXTRIMU !!
Tko leti i puca vrijedi !
Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje
Rezultati 3. EXTREME METAK
Za sve one koji redovito prate ovaj forum i željno očekuju rezultate EXTREMA, EKSKLUZIVNO za vas :
Za sve one koji redovito prate ovaj forum i željno očekuju rezultate EXTREMA, EKSKLUZIVNO za vas :
Tko leti i puca vrijedi !
Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje
Zajednička fotografija
p.s. više slika na facebook stranici : Streljački klub "Grič-7" Vukovar
p.s. više slika na facebook stranici : Streljački klub "Grič-7" Vukovar
Tko leti i puca vrijedi !
Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje
Cestitke kolegi spercu vidim da je nestrpljiv s rezultatima
kolega canon11 nije stigao od posla staviti jos rezultate ali bit ce danas popodne i slike i rezultati!
Evo u ime kluba Metak zahvaljujem se svim natjecateljima na sudjelovanju i nadam se da je bilo sve u redu.
I na kraju sta reci TS odnio pobjedu nad Sig-Hammerli porodicom
Evo u ime kluba Metak zahvaljujem se svim natjecateljima na sudjelovanju i nadam se da je bilo sve u redu.
I na kraju sta reci TS odnio pobjedu nad Sig-Hammerli porodicom
- istra champion
- Cinker - bojna

- Posts: 2161
- Joined: 03 Aug 2009, 08:23
- Location: južna ISTRA
Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje
Čestitke osvajačima medalja
Za malo više od 3 mj.na istom terenu, TS-ovi neće biti niti u top 10, a do tada neka uživaju

Za malo više od 3 mj.na istom terenu, TS-ovi neće biti niti u top 10, a do tada neka uživaju
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
- Original_G
- Cinker - bojna

- Posts: 1772
- Joined: 04 Apr 2008, 19:52
- Location: Čakovec
Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje
Odlična tekma i klopa 
Čestitke organizatorima
Čestitke organizatorima
武士道
Ognjem i mačem.
Ognjem i mačem.
Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje
U ime SK Metka zahvaljujemo se svim sudionicima i gostima koji su sudjelovali na našem natjecanju. Posebna zahvala svim članovima našeg omiljenog foruma koji su došli pucati a i bilo nas je
Nadamo se kako ste zadovoljni ostvarenim rezultatima i boravkom na našoj streljani. Trudili smo se biti dobri domacini i nadamo se kako se vidimo na 4. Extremu 2013. Na stranici www.metak.hr smo objavili rezultate i fotogaleriju.
Sportski pozdrav
Sportski pozdrav
https://SecretPrivat.com - Miso Lexii Ana Vavx Evelynn Courtney Oryna Virgin - No Selfie - Anonymous Sex Dating - Live Video Dating
Re: 3. Extreme Metak 2012 - poziv na natjecanje
istra champion wrote:Čestitke osvajačima medalja![]()
Za malo više od 3 mj.na istom terenu, TS-ovi neće biti niti u top 10, a do tada neka uživaju![]()
https://SecretPrivat.com - Miso Lexii Ana Vavx Evelynn Courtney Oryna Virgin - No Selfie - Anonymous Sex Dating - Live Video Dating
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


