TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

User avatar
istra champion
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 2161
Joined: 03 Aug 2009, 08:23
Location: južna ISTRA

Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost

Post by istra champion » 18 Jun 2012, 07:03

lex-lutor wrote:
istra champion wrote:Stavi WC zrno u čahuru .357 magnum i rješio si problem :mrgreen:
Covjek bi te mogao ozbiljno shvatiti....a tko ce onda skupljati djelove bubnja i cijevi naokolo ??
Mislio sam, da ga nitko neće zajeb. ako u čahuri .357 mag. ima zrno wc (naravno sa odgovarajućom dozom baruta za takvo zrno) jer onda to više nije magnum punjenje i nije zabranjeno.
lex-lutor wrote:A sve zavisi na sto je Istra-C mislio, punjenje za streljastvo ili staviti wc na full mag. punjenje posto covjek voli snagu....znas da je on zajebant...
Ne volim ti ja snagu (kao ti), precizan metak sa malim trzajem :A18: .
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana

User avatar
lex-lutor
Brigadir
Brigadir
Posts: 3828
Joined: 27 Aug 2011, 23:32
Location: Srednja Istra

Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost

Post by lex-lutor » 18 Jun 2012, 09:39

Hahahahah...

Ma nisam mislio na tebe.....
:A03: :A03: :A03:
Nemoguće je Nemoguće

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost

Post by sperac » 18 Jun 2012, 11:40

istra champion wrote:Poziv u prilogu!
Prva nagrada pištolj :A02:
Baš me zanima koji Njegošev istomišljenik bude osvojio taj pištolj :roll: :mrgreen: :A03: :A13: :A18:
Sve više je istomišljenika Njegoša-čitaj sportskih strijelaca. 8-)
Ostali trebaju otpucati ono što mu oružje pruža :lol:
Veselim se natjecanju u KA :A28:

p.s. kako si ju uspio nagovoriti :?:
nadam se da dolaziš i u RI dan poslije ;)
Tko leti i puca vrijedi !

User avatar
istra champion
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 2161
Joined: 03 Aug 2009, 08:23
Location: južna ISTRA

Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost

Post by istra champion » 18 Jun 2012, 11:43

Ako prođeš normu :mrgreen: , vidimo se tek u Osijeku :A00: :A02: .
Sretno svima :A19:
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost

Post by sperac » 18 Jun 2012, 14:03

istra champion wrote:Ako prođeš normu :mrgreen: , vidimo se tek u Osijeku :A00: :A02: .
Sretno svima :A19:
Vidimo se u Osijeku ;) Ja sam tamo doma
Tko leti i puca vrijedi !

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost

Post by sperac » 24 Jun 2012, 20:25

Današnji turnir u KA je završio.
Kao i prošle godine bilo je raspucavanje za prvo mjesto.
U prvoj grupi kolega Cindrić otpucao je 281 krug. U drugoj grupi se do zadnjeg metka u brzoj pucnjavi lega Sudar borio da nadmaši 281 krug ( bilo mu je potrebno 45 krugova ) al zadnji metak otpucao je u 8 i sa 44 kruga je postigao 281 krug. Do Sudara je pucao kolega Milovac i otpucao je 279 krugova. Zanimljivo je bilo pratiti Sudara i Milovca jer je Sudar nakon precize imao prednost od 9 krugova (144-135) da bi se to smanjilo na "samo" 2 kruga (137-144).!

Kao što sam napisao raspucavalo se za prvo mjesto.
Nakon probe od 5 metak bolje je otpucao Sudar! Nakon toga opet je odlučivao zadnji metak. Nakon 4 metka Sudar je bio u prednosti. Zadnji metak u 6 sa otpucanih "mršavih" 41 krug je za 1 krug bilo lošije od Cindricevih "mršavih" 42 kruga.
Nakon otpucananog zadnjeg metka Cindrić čestita na pobjedi Sudaru ne znajući da je za krug bolji.!
Prava tekla koju je bilo užitak pratiti.

U veteranskoj konkurenciji uvjerljivo je prvo mjesto osvojio Željko Anđelić sa 275 krugova.Drugo mjesto osvojio je Samueli-Kačić sa 270 krugova.
Za 3. mjesto raspucavalo su 3 strijelca! Nakon probe u prvom raspucavanju otpao je Zekić dok su sa istim br. Krugova u raspucavanju ostali kolege Radočaj i Šuša. U drugom raspucavanju otpucao su opet isti broj krugova (44).
Nakon 3. raspucavanja bio je bolji Radočaj te zasluženo osvojio 3. mjesto u kategoriji Veterana.
Buduči je kolega Radočaj pucao do mene te sam pratio kako je pucao mogu reci da je njegov rezultat mogao biti puno bolji.
Naime njegov hammerli P280 u prvoj brzoj paljbi nakon prvog muša imao je opravdan zastoj. Nakon toga je puno sa 4 metka i pucao u isti metu.?! U zadnjoj seriji nakon prvog otpucanog metka opet zastoj! Nakon čega je već odustao od pucanja! Na "nečiji" poticaj ubacio je metak i otpucao preostala 3 metka. Ukupno 123 kruga u brzoj bilo je ovaj put dovoljno da kroz raspucavanje osvoji 3 mjesto u kategoriji Veterani.

Bilo je tu još dosta zanimljivih događanja al nešto moram ostaviti i za sebe ;)

Čestitam osvajačima medalja i pohara kao i kolegi Cindriću na osvojenom puštolju hrvatske proizvodnje.
Tko leti i puca vrijedi !

User avatar
Tsunamy
Pozornik
Pozornik
Posts: 40
Joined: 19 Jun 2010, 22:25
Location: Zagreb

Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost

Post by Tsunamy » 24 Jun 2012, 20:31

Čestitke LEGAMA!!!
If guns kill, then spoons make people fat . . .

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost

Post by sperac » 24 Jun 2012, 20:54

IMG_2379 OBRA2.jpg
IMG_2379 OBRA2.jpg (50.15 KiB) Viewed 245 times
Tko leti i puca vrijedi !

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost

Post by sperac » 24 Jun 2012, 21:07

:A29:
Attachments
DRUGA GRUPA
DRUGA GRUPA
TRECA GRUPA
TRECA GRUPA
CETVRTA GRUPA
CETVRTA GRUPA
Tko leti i puca vrijedi !

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost

Post by sperac » 24 Jun 2012, 21:46

8-)
Tsunamy wrote:Čestitke LEGAMA!!!
Tko leti i puca vrijedi !

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost

Post by canon11 » 25 Jun 2012, 15:11

Čestitke osvajacima medalja :A28: vidim da ce drzavno biti zanimljivo :A27:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest