TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost
Moderator: Original_G
- istra champion
- Cinker - bojna

- Posts: 2161
- Joined: 03 Aug 2009, 08:23
- Location: južna ISTRA
Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost
Mislio sam, da ga nitko neće zajeb. ako u čahuri .357 mag. ima zrno wc (naravno sa odgovarajućom dozom baruta za takvo zrno) jer onda to više nije magnum punjenje i nije zabranjeno.lex-lutor wrote:Covjek bi te mogao ozbiljno shvatiti....a tko ce onda skupljati djelove bubnja i cijevi naokolo ??istra champion wrote:Stavi WC zrno u čahuru .357 magnum i rješio si problem
Ne volim ti ja snagu (kao ti), precizan metak sa malim trzajemlex-lutor wrote:A sve zavisi na sto je Istra-C mislio, punjenje za streljastvo ili staviti wc na full mag. punjenje posto covjek voli snagu....znas da je on zajebant...
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost
Hahahahah...
Ma nisam mislio na tebe.....

Ma nisam mislio na tebe.....
Nemoguće je Nemoguće
Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost
Sve više je istomišljenika Njegoša-čitaj sportskih strijelaca.istra champion wrote:Poziv u prilogu!
Prva nagrada pištolj![]()
Baš me zanima koji Njegošev istomišljenik bude osvojio taj pištolj![]()
![]()
![]()
![]()
Ostali trebaju otpucati ono što mu oružje pruža
Veselim se natjecanju u KA
p.s. kako si ju uspio nagovoriti
nadam se da dolaziš i u RI dan poslije
Tko leti i puca vrijedi !
- istra champion
- Cinker - bojna

- Posts: 2161
- Joined: 03 Aug 2009, 08:23
- Location: južna ISTRA
Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost
Ako prođeš normu
, vidimo se tek u Osijeku
.
Sretno svima
Sretno svima
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost
Vidimo se u Osijekuistra champion wrote:Ako prođeš normu, vidimo se tek u Osijeku
![]()
.
Sretno svima
Tko leti i puca vrijedi !
Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost
Današnji turnir u KA je završio.
Kao i prošle godine bilo je raspucavanje za prvo mjesto.
U prvoj grupi kolega Cindrić otpucao je 281 krug. U drugoj grupi se do zadnjeg metka u brzoj pucnjavi lega Sudar borio da nadmaši 281 krug ( bilo mu je potrebno 45 krugova ) al zadnji metak otpucao je u 8 i sa 44 kruga je postigao 281 krug. Do Sudara je pucao kolega Milovac i otpucao je 279 krugova. Zanimljivo je bilo pratiti Sudara i Milovca jer je Sudar nakon precize imao prednost od 9 krugova (144-135) da bi se to smanjilo na "samo" 2 kruga (137-144).!
Kao što sam napisao raspucavalo se za prvo mjesto.
Nakon probe od 5 metak bolje je otpucao Sudar! Nakon toga opet je odlučivao zadnji metak. Nakon 4 metka Sudar je bio u prednosti. Zadnji metak u 6 sa otpucanih "mršavih" 41 krug je za 1 krug bilo lošije od Cindricevih "mršavih" 42 kruga.
Nakon otpucananog zadnjeg metka Cindrić čestita na pobjedi Sudaru ne znajući da je za krug bolji.!
Prava tekla koju je bilo užitak pratiti.
U veteranskoj konkurenciji uvjerljivo je prvo mjesto osvojio Željko Anđelić sa 275 krugova.Drugo mjesto osvojio je Samueli-Kačić sa 270 krugova.
Za 3. mjesto raspucavalo su 3 strijelca! Nakon probe u prvom raspucavanju otpao je Zekić dok su sa istim br. Krugova u raspucavanju ostali kolege Radočaj i Šuša. U drugom raspucavanju otpucao su opet isti broj krugova (44).
Nakon 3. raspucavanja bio je bolji Radočaj te zasluženo osvojio 3. mjesto u kategoriji Veterana.
Buduči je kolega Radočaj pucao do mene te sam pratio kako je pucao mogu reci da je njegov rezultat mogao biti puno bolji.
Naime njegov hammerli P280 u prvoj brzoj paljbi nakon prvog muša imao je opravdan zastoj. Nakon toga je puno sa 4 metka i pucao u isti metu.?! U zadnjoj seriji nakon prvog otpucanog metka opet zastoj! Nakon čega je već odustao od pucanja! Na "nečiji" poticaj ubacio je metak i otpucao preostala 3 metka. Ukupno 123 kruga u brzoj bilo je ovaj put dovoljno da kroz raspucavanje osvoji 3 mjesto u kategoriji Veterani.
Bilo je tu još dosta zanimljivih događanja al nešto moram ostaviti i za sebe
Čestitam osvajačima medalja i pohara kao i kolegi Cindriću na osvojenom puštolju hrvatske proizvodnje.
Kao i prošle godine bilo je raspucavanje za prvo mjesto.
U prvoj grupi kolega Cindrić otpucao je 281 krug. U drugoj grupi se do zadnjeg metka u brzoj pucnjavi lega Sudar borio da nadmaši 281 krug ( bilo mu je potrebno 45 krugova ) al zadnji metak otpucao je u 8 i sa 44 kruga je postigao 281 krug. Do Sudara je pucao kolega Milovac i otpucao je 279 krugova. Zanimljivo je bilo pratiti Sudara i Milovca jer je Sudar nakon precize imao prednost od 9 krugova (144-135) da bi se to smanjilo na "samo" 2 kruga (137-144).!
Kao što sam napisao raspucavalo se za prvo mjesto.
Nakon probe od 5 metak bolje je otpucao Sudar! Nakon toga opet je odlučivao zadnji metak. Nakon 4 metka Sudar je bio u prednosti. Zadnji metak u 6 sa otpucanih "mršavih" 41 krug je za 1 krug bilo lošije od Cindricevih "mršavih" 42 kruga.
Nakon otpucananog zadnjeg metka Cindrić čestita na pobjedi Sudaru ne znajući da je za krug bolji.!
Prava tekla koju je bilo užitak pratiti.
U veteranskoj konkurenciji uvjerljivo je prvo mjesto osvojio Željko Anđelić sa 275 krugova.Drugo mjesto osvojio je Samueli-Kačić sa 270 krugova.
Za 3. mjesto raspucavalo su 3 strijelca! Nakon probe u prvom raspucavanju otpao je Zekić dok su sa istim br. Krugova u raspucavanju ostali kolege Radočaj i Šuša. U drugom raspucavanju otpucao su opet isti broj krugova (44).
Nakon 3. raspucavanja bio je bolji Radočaj te zasluženo osvojio 3. mjesto u kategoriji Veterana.
Buduči je kolega Radočaj pucao do mene te sam pratio kako je pucao mogu reci da je njegov rezultat mogao biti puno bolji.
Naime njegov hammerli P280 u prvoj brzoj paljbi nakon prvog muša imao je opravdan zastoj. Nakon toga je puno sa 4 metka i pucao u isti metu.?! U zadnjoj seriji nakon prvog otpucanog metka opet zastoj! Nakon čega je već odustao od pucanja! Na "nečiji" poticaj ubacio je metak i otpucao preostala 3 metka. Ukupno 123 kruga u brzoj bilo je ovaj put dovoljno da kroz raspucavanje osvoji 3 mjesto u kategoriji Veterani.
Bilo je tu još dosta zanimljivih događanja al nešto moram ostaviti i za sebe
Čestitam osvajačima medalja i pohara kao i kolegi Cindriću na osvojenom puštolju hrvatske proizvodnje.
Tko leti i puca vrijedi !
Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost
Čestitke LEGAMA!!!
If guns kill, then spoons make people fat . . .
Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost
Tsunamy wrote:Čestitke LEGAMA!!!
Tko leti i puca vrijedi !
Re: TURNIR U KARLOVCU-Natjecanje povodom Dana Državnost
Čestitke osvajacima medalja
vidim da ce drzavno biti zanimljivo 
https://SecretPrivat.com - Miso Lexii Ana Vavx Evelynn Courtney Oryna Virgin - No Selfie - Anonymous Sex Dating - Live Video Dating
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest



