XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?
Moderator: Original_G
XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?
Poštovani strijelci,
molim Vas ako netko ima informaciju kad se organizita XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA, a ujedno i Otvoreno prvenstvo Karlovačke županije .
Unaprijed zahvaljujem
molim Vas ako netko ima informaciju kad se organizita XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA, a ujedno i Otvoreno prvenstvo Karlovačke županije .
Unaprijed zahvaljujem
Tko leti i puca vrijedi !
- istra champion
- Cinker - bojna

- Posts: 2161
- Joined: 03 Aug 2009, 08:23
- Location: južna ISTRA
Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?
Poziv u prilogu!
- Attachments
-
- ot karlovac.pdf
- (37.1 KiB) Downloaded 77 times
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?
Vidimo se.
Iza 20. startaju pripreme za ovaj turnir u Karlovcu, a tjedan dana kasnije je 3. Lav Maričić i THJ na Drenovi, pa onda ...
Duge su cijevi prioritet, a ni kratke ne treba zapostaviti
Iza 20. startaju pripreme za ovaj turnir u Karlovcu, a tjedan dana kasnije je 3. Lav Maričić i THJ na Drenovi, pa onda ...
Duge su cijevi prioritet, a ni kratke ne treba zapostaviti
Oštri
Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?
To te ja pitam 
Tko leti i puca vrijedi !
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?
Sretoh maloprije jednog djelatnika AS Vrapčanski potok, pa me iznenađeno priupita:
Pa gdi si ti, na streljani se puca sve u 16, a tebe ni?
Nis imal cajta pospominati se i ziznati ko to sve trenira, al ja ozbiljnije počinjem tek od 28.
Pa gdi si ti, na streljani se puca sve u 16, a tebe ni?
Nis imal cajta pospominati se i ziznati ko to sve trenira, al ja ozbiljnije počinjem tek od 28.
Oštri
Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?
Na Vrapcaku pucaju "veliki dečki" koji imaju vremena, bilo da su penzici ili privatnici
Ja nažalost nisam jedan od njih (ili se varam)!??
Uzeo sam godišnji odmor i došao u moj OS. Nema do Pampasa! Uvijeti odlični, a počinju i natjecanja ovaj vikend tako sa će biti zanimljivo.
Sportski pozdrav
p.s. Svugdje je lijepo al doma je najlijepše !
Ja nažalost nisam jedan od njih (ili se varam)!??
Uzeo sam godišnji odmor i došao u moj OS. Nema do Pampasa! Uvijeti odlični, a počinju i natjecanja ovaj vikend tako sa će biti zanimljivo.
Sportski pozdrav
p.s. Svugdje je lijepo al doma je najlijepše !
Tko leti i puca vrijedi !
Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?
Vidimo se sutra u KA
...ohladite Karlovačko jer sam već ožednio
...ohladite Karlovačko jer sam već ožednio
Tko leti i puca vrijedi !
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?
Ja sam se ipak opredijelio samo za PAP u nedjelju
Kratkocijevcima želim uspješne nastupe na sutrašnjem natjecanju
Kratkocijevcima želim uspješne nastupe na sutrašnjem natjecanju
Oštri
Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?
I ovo je svešilo
Čestitke svima koji su se natjecali a posebno boljima od mene
, što nije bio problem
p.s. Nisu pripremili dovoljno Karlovačkih proizvoda
Čestitke svima koji su se natjecali a posebno boljima od mene
p.s. Nisu pripremili dovoljno Karlovačkih proizvoda
Tko leti i puca vrijedi !
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?
Jučer sam po prvi puta pucao na Jamadolu.
Streljana je jaako lijepa, može se pucati i na 500 i 550 metara.
Jedini je nedostatak nepostojanje rovova, pa je za promjenu meta potrebno šetkati po vatrenoj liniji, a to trajeee.
U probi pogodih 9-ku na pola 7, 2 centra i 2 muša, te rekoh - to je to.
Nakon paauze za promjenu meta slijedi 20 hitaca u jednu metu, a što rezultira sa mršavih 172.
Proba u brzoj je rezultirala sa 40 krugova, ali to se ne broji.
Prva serija 38 krugova, te onda na početku 2. slijedi umfal, puknuo mi je remnik.
Druga je tada rezultirala sa samo 27 krugova, iliti ukupno podosta razočaravajučih 237 krugova
Ipak, na kraju jedan lijep dan prepun novih iskustava.
Jedina primjedba je pomalo neobičan način dodjele glavne nagrade, koju nije osvojio pobjednik, nego najbolji strijelac iz najudaljenijeg grada.
Glavna je nagrada bio pištolj HS2000, a dobio ga je trečeplasirani.
Nadam se uspješnijem nastupu na ovom turniru slijedeče godine, te večem odazivu strelaca i strelica i dodjeli glavne nagrade pobjedniku.
Oštri
Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?
Ne budi ispred svoga vremena.....treba jos malo pocekati da se izmisli
WEB
PC
E-mail
FAx
i ostala pomagala .......
Ne volim biti zlocest, ali ako svaki streljacki savez Zupanije u HR NEMA SVOJ web onda mislim da je sve receno..............
WEB
PC
FAx
i ostala pomagala .......
Ne volim biti zlocest, ali ako svaki streljacki savez Zupanije u HR NEMA SVOJ web onda mislim da je sve receno..............
Nemoguće je Nemoguće
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?
pozdraf Oštri,
čestitke na plasmanu, obzirom da tu ima određen broj dugocijevaca koji već niz godina nastupaju ili
su nastupali kao djelatnici HV-a na prvenstvu OS-a, pa imaju neku konstantu...ali se baš ne pojavljuju često na streljačkim turnirima ( vjerojatno zbog prirode posla). ne znam kak si ti zadovoljan svojim plasmanom ?? uvijek može biti bolje, ali ako čovjek još i uživa u svemu tome...
sreći nema kraja
.
pozdraf i naj se bedirat..
Šicamu
čestitke na plasmanu, obzirom da tu ima određen broj dugocijevaca koji već niz godina nastupaju ili
su nastupali kao djelatnici HV-a na prvenstvu OS-a, pa imaju neku konstantu...ali se baš ne pojavljuju često na streljačkim turnirima ( vjerojatno zbog prirode posla). ne znam kak si ti zadovoljan svojim plasmanom ?? uvijek može biti bolje, ali ako čovjek još i uživa u svemu tome...
sreći nema kraja
pozdraf i naj se bedirat..
Šicamu
mudar čovjek zna sve. snalažljiv čovjek zna svakoga.
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?
Problemčić je zapravo jedino u tome kaj sam imal peh ili sreću da mi se raspadne remnik.
237 je rezultat za 3 kruga ispod norme za plasman na PH, a sa 8 krugova više pogođenih na PH stičeš titilu "majstor strelac".
Kaj je bilo - bilo je, treba se pripremiti za prvenstvo Zagreba i opaliti 240 i više krugova, kako bi se moglo koncem mjeseca na PH u Rijeku.
Bilo bi lijepo obraniti titulu prvaka Zagreba u PAP-ofki za 2011., ali o tom - po tom.
237 je rezultat za 3 kruga ispod norme za plasman na PH, a sa 8 krugova više pogođenih na PH stičeš titilu "majstor strelac".
Kaj je bilo - bilo je, treba se pripremiti za prvenstvo Zagreba i opaliti 240 i više krugova, kako bi se moglo koncem mjeseca na PH u Rijeku.
Bilo bi lijepo obraniti titulu prvaka Zagreba u PAP-ofki za 2011., ali o tom - po tom.
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?
Valjda budu Karlofčani nastavili tradiciju, te i ove godine organizirali ovaj memorijal
Vidimo se na dugocijevnom dijelu.
Vidimo se na dugocijevnom dijelu.
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?
Lijepo, lijepo, topnici kreču u VK akciju.
Bilo bude zanimljivo vidjeti kakve budu nagrade i kakav bude ovogodišnji ključ
Ipak, vjerojatno, velika večina dolazi na Jamadol radi gušta.
Za 10-ak dana (valjda) počinju treninzi na potočiću, da se baš ne dojde nepripremljen na tekmu.
Meni je VK kratko pomalo sporedno, cima me jedino da je PH na potočiću, pa bi bilo dobro napraviti normu za nastup na istom.
I među kratkocijevcima imam podosta prijatelja s kojima bi bilo lijepo otpucati državno.
Proganja me zamisao da karakas pucam jednoručno sa drškama za dvoručno, pa bude to ipak prije PGZ potrebno provjeriti.
Bilo bude zanimljivo vidjeti kakve budu nagrade i kakav bude ovogodišnji ključ
Ipak, vjerojatno, velika večina dolazi na Jamadol radi gušta.
Za 10-ak dana (valjda) počinju treninzi na potočiću, da se baš ne dojde nepripremljen na tekmu.
Meni je VK kratko pomalo sporedno, cima me jedino da je PH na potočiću, pa bi bilo dobro napraviti normu za nastup na istom.
I među kratkocijevcima imam podosta prijatelja s kojima bi bilo lijepo otpucati državno.
Proganja me zamisao da karakas pucam jednoručno sa drškama za dvoručno, pa bude to ipak prije PGZ potrebno provjeriti.
Oštri
Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?
Vrijeme je za VK. Oprema je tu - uz malo iznenađenje.
Rekreacija i gušt su u prvom planu!
Rekreacija i gušt su u prvom planu!
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest




