XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?

Post by sperac » 09 Aug 2012, 18:54

Poštovani strijelci,
molim Vas ako netko ima informaciju kad se organizita XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA, a ujedno i Otvoreno prvenstvo Karlovačke županije .

Unaprijed zahvaljujem
Tko leti i puca vrijedi !

User avatar
istra champion
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 2161
Joined: 03 Aug 2009, 08:23
Location: južna ISTRA

Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?

Post by istra champion » 09 Aug 2012, 19:09

Poziv u prilogu!
Attachments
ot karlovac.pdf
(37.1 KiB) Downloaded 77 times
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?

Post by oštrostrijelac » 09 Aug 2012, 20:00

Vidimo se.
Iza 20. startaju pripreme za ovaj turnir u Karlovcu, a tjedan dana kasnije je 3. Lav Maričić i THJ na Drenovi, pa onda ...
Duge su cijevi prioritet, a ni kratke ne treba zapostaviti :A25:
Oštri

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?

Post by sperac » 10 Aug 2012, 15:21

To te ja pitam :D
Tko leti i puca vrijedi !

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?

Post by oštrostrijelac » 10 Aug 2012, 16:36

Sretoh maloprije jednog djelatnika AS Vrapčanski potok, pa me iznenađeno priupita:
Pa gdi si ti, na streljani se puca sve u 16, a tebe ni?

Nis imal cajta pospominati se i ziznati ko to sve trenira, al ja ozbiljnije počinjem tek od 28. :A00:
Oštri

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?

Post by sperac » 12 Aug 2012, 22:39

Na Vrapcaku pucaju "veliki dečki" koji imaju vremena, bilo da su penzici ili privatnici ;)
Ja nažalost nisam jedan od njih (ili se varam)!??
Uzeo sam godišnji odmor i došao u moj OS. Nema do Pampasa! Uvijeti odlični, a počinju i natjecanja ovaj vikend tako sa će biti zanimljivo.

Sportski pozdrav

p.s. Svugdje je lijepo al doma je najlijepše !
Tko leti i puca vrijedi !

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?

Post by sperac » 24 Aug 2012, 20:05

Vidimo se sutra u KA :)
...ohladite Karlovačko jer sam već ožednio 8-)
Tko leti i puca vrijedi !

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?

Post by oštrostrijelac » 24 Aug 2012, 20:12

Ja sam se ipak opredijelio samo za PAP u nedjelju :A00: :A25:

Kratkocijevcima želim uspješne nastupe na sutrašnjem natjecanju :A25:
Oštri

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?

Post by sperac » 25 Aug 2012, 16:10

I ovo je svešilo :)
Čestitke svima koji su se natjecali a posebno boljima od mene :D :A28: , što nije bio problem :lol:
p.s. Nisu pripremili dovoljno Karlovačkih proizvoda :roll:
Tko leti i puca vrijedi !

User avatar
Wagner
Desetnik
Desetnik
Posts: 353
Joined: 31 Mar 2010, 16:18

Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?

Post by Wagner » 27 Aug 2012, 09:02

Ima li itko bilten? :A00:

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?

Post by oštrostrijelac » 27 Aug 2012, 20:21

:mrgreen: Strpljen - spašen, generacijo :mrgreen:

Jučer sam po prvi puta pucao na Jamadolu.
Streljana je jaako lijepa, može se pucati i na 500 i 550 metara.
Jedini je nedostatak nepostojanje rovova, pa je za promjenu meta potrebno šetkati po vatrenoj liniji, a to trajeee.

U probi pogodih 9-ku na pola 7, 2 centra i 2 muša, te rekoh - to je to.
Nakon paauze za promjenu meta slijedi 20 hitaca u jednu metu, a što rezultira sa mršavih 172.
Proba u brzoj je rezultirala sa 40 krugova, ali to se ne broji.
Prva serija 38 krugova, te onda na početku 2. slijedi umfal, puknuo mi je remnik.
Druga je tada rezultirala sa samo 27 krugova, iliti ukupno podosta razočaravajučih 237 krugova :A00:

Ipak, na kraju jedan lijep dan prepun novih iskustava.
Jedina primjedba je pomalo neobičan način dodjele glavne nagrade, koju nije osvojio pobjednik, nego najbolji strijelac iz najudaljenijeg grada.
Glavna je nagrada bio pištolj HS2000, a dobio ga je trečeplasirani.

Nadam se uspješnijem nastupu na ovom turniru slijedeče godine, te večem odazivu strelaca i strelica i dodjeli glavne nagrade pobjedniku.
Oštri

User avatar
Wagner
Desetnik
Desetnik
Posts: 353
Joined: 31 Mar 2010, 16:18

Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?

Post by Wagner » 28 Aug 2012, 13:04

Ima li biltena uopće..... :A00:

User avatar
lex-lutor
Brigadir
Brigadir
Posts: 3828
Joined: 27 Aug 2011, 23:32
Location: Srednja Istra

Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?

Post by lex-lutor » 28 Aug 2012, 13:30

Ne budi ispred svoga vremena.....treba jos malo pocekati da se izmisli

WEB
PC
E-mail
FAx

i ostala pomagala .......

Ne volim biti zlocest, ali ako svaki streljacki savez Zupanije u HR NEMA SVOJ web onda mislim da je sve receno.............. :A35:
Nemoguće je Nemoguće


Šicamu
Pozornik
Pozornik
Posts: 34
Joined: 14 Apr 2010, 14:59
Location: Samobor

Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?

Post by Šicamu » 31 Aug 2012, 14:31

pozdraf Oštri,
čestitke na plasmanu, obzirom da tu ima određen broj dugocijevaca koji već niz godina nastupaju ili
su nastupali kao djelatnici HV-a na prvenstvu OS-a, pa imaju neku konstantu...ali se baš ne pojavljuju često na streljačkim turnirima ( vjerojatno zbog prirode posla). ne znam kak si ti zadovoljan svojim plasmanom ?? uvijek može biti bolje, ali ako čovjek još i uživa u svemu tome...
sreći nema kraja 8-) .
pozdraf i naj se bedirat..
Šicamu :A16:
mudar čovjek zna sve. snalažljiv čovjek zna svakoga.

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?

Post by oštrostrijelac » 03 Sep 2012, 16:42

Problemčić je zapravo jedino u tome kaj sam imal peh ili sreću da mi se raspadne remnik.
237 je rezultat za 3 kruga ispod norme za plasman na PH, a sa 8 krugova više pogođenih na PH stičeš titilu "majstor strelac".
Kaj je bilo - bilo je, treba se pripremiti za prvenstvo Zagreba i opaliti 240 i više krugova, kako bi se moglo koncem mjeseca na PH u Rijeku.
Bilo bi lijepo obraniti titulu prvaka Zagreba u PAP-ofki za 2011., ali o tom - po tom. :A25:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?

Post by oštrostrijelac » 06 Aug 2013, 18:06

Valjda budu Karlofčani nastavili tradiciju, te i ove godine organizirali ovaj memorijal :idea:
Vidimo se na dugocijevnom dijelu.
Oštri

BHB
Pozornik
Pozornik
Posts: 45
Joined: 03 Dec 2011, 23:42

Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?

Post by BHB » 06 Aug 2013, 18:18

Vidimo se na obadva dijela!! :A27: :A27:

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?

Post by oštrostrijelac » 06 Aug 2013, 19:26

Lijepo, lijepo, topnici kreču u VK akciju. :A25:
Bilo bude zanimljivo vidjeti kakve budu nagrade i kakav bude ovogodišnji ključ :idea: :shock:
Ipak, vjerojatno, velika večina dolazi na Jamadol radi gušta.
Za 10-ak dana (valjda) počinju treninzi na potočiću, da se baš ne dojde nepripremljen na tekmu.
Meni je VK kratko pomalo sporedno, cima me jedino da je PH na potočiću, pa bi bilo dobro napraviti normu za nastup na istom.
I među kratkocijevcima imam podosta prijatelja s kojima bi bilo lijepo otpucati državno.
Proganja me zamisao da karakas pucam jednoručno sa drškama za dvoručno, pa bude to ipak prije PGZ potrebno provjeriti.
Oštri

BHB
Pozornik
Pozornik
Posts: 45
Joined: 03 Dec 2011, 23:42

Re: XVI MEMORIJALNI TURNIR ˝VLADIMIR ŠOŠTARIĆ – ČABA ; KADA?

Post by BHB » 06 Aug 2013, 21:53

Vrijeme je za VK. Oprema je tu - uz malo iznenađenje. :D

Rekreacija i gušt su u prvom planu! :A25:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest