SNIPER KUP 2017

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

Post Reply
User avatar
Wagner
Desetnik
Desetnik
Posts: 353
Joined: 31 Mar 2010, 16:18

SNIPER KUP 2017

Post by Wagner » 26 May 2017, 08:33

"SNIPER KUP 2017" će se ove godine održati nešto ranije nego proteklih osam godina. Razlog je uglavnom nemogućnost MORH-a da pruža potporu u dane kada se obilježava obljetnica VRO Oluja, obzirom da širom zemlje imaju obveze. Na njihovu sugestiju pomaknuli smo termin i sada je određeno da bude 25. lipnja 2017. dakle na "Dan državnosti RH". Natjecanje će se održati u nedjelju i za razliku od prethodnih godina neće biti lovačkog programa budući da se od prošle godine taj program odvija na streljani na Drenovi u organizaciji Lovačkog i Streljačkog saveza. (Predviđeno je ove godine sredinom srpnja).
Raspis se nalazi na linku. Molimo strijelce da se prijavljuju na e-mail ili telefon koji je u raspisu kako bi mogli složiti kvalitetan raspored.
Attachments
Sniper kup-2017.pdf
(98.1 KiB) Downloaded 100 times

User avatar
jolly
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 7776
Joined: 26 Feb 2012, 13:10
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

Re: SNIPER KUP 2017

Post by jolly » 27 May 2017, 06:28

Kome se salju prijave za Lovacki program natjecanja u tri discipline na Drenovi, i kad je datum natjecanja?
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”

User avatar
Wagner
Desetnik
Desetnik
Posts: 353
Joined: 31 Mar 2010, 16:18

Re: SNIPER KUP 2017

Post by Wagner » 05 Jun 2017, 13:34

Lovački program će tek biti objavljen. Dakle još nema prijava.

User avatar
lex-lutor
Brigadir
Brigadir
Posts: 3828
Joined: 27 Aug 2011, 23:32
Location: Srednja Istra

Re: SNIPER KUP 2017

Post by lex-lutor » 13 Jun 2017, 17:34

A di je nestalo 750 metara - poperi ?

Daj malo da se zabavljamo, ionako su tamo instalirani, steta je da se ne koriste !!!
Nemoguće je Nemoguće

User avatar
Wagner
Desetnik
Desetnik
Posts: 353
Joined: 31 Mar 2010, 16:18

Re: SNIPER KUP 2017

Post by Wagner » 19 Jun 2017, 11:45

Pozdrav svima, danas je još dan za prijavu natjecatelja za "Sniper kup 2017". Obzirom da ove godine radimo preliminarni raspored po grupama i mjestima te po disciplinama, naknadne prijave ćo primati samo ako se uklapaju u raspored. Hvala na razumijevanju!

User avatar
Wagner
Desetnik
Desetnik
Posts: 353
Joined: 31 Mar 2010, 16:18

Re: SNIPER KUP 2017

Post by Wagner » 22 Jun 2017, 23:29

Stanje prijava, četvrtak 22.06.2017.
Attachments
Prijave Sniper kup 2017.pdf
(19.87 KiB) Downloaded 48 times

User avatar
lex-lutor
Brigadir
Brigadir
Posts: 3828
Joined: 27 Aug 2011, 23:32
Location: Srednja Istra

Re: SNIPER KUP 2017

Post by lex-lutor » 24 Jun 2017, 08:32

Dale wrote:YouTube/streljana dale
I sto sada sa tim ?

Nista o detljima streljane, samo SELFIE filmic tipa koji puca a ne zna zauzeti ni pravilan stav ?

Ili sam kao po obicaju nesto krivo shvatio ?
Nemoguće je Nemoguće

User avatar
dragec11
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 168
Joined: 16 Oct 2010, 12:15
Location: Prigorje

Re: SNIPER KUP 2017

Post by dragec11 » 24 Jun 2017, 11:55

Lex dobro si shvatio,neznamo dali je streljana u Crnoj Gori,Mađarskoj,Rusiji ili možda kod nas,dali je samo 25 metarska ili????

Spinnaker
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 964
Joined: 26 Jun 2010, 16:51
Location: Sesvete

Re: SNIPER KUP 2017

Post by Spinnaker » 24 Jun 2017, 19:08

najte se zamarat sa spamom.

User avatar
lex-lutor
Brigadir
Brigadir
Posts: 3828
Joined: 27 Aug 2011, 23:32
Location: Srednja Istra

Re: SNIPER KUP 2017

Post by lex-lutor » 25 Jun 2017, 21:01

Eto ..jos jedan prodje dan ! :A02:

Przilo nas przilo ali nismo se dali, ono malo mozga sto je jos radilo koristilo se za pokusaj korekcije vjetra koji ne postoji ni u knjigama ali je prakticki radio CUDA na putu od strijelca do mete.

Mislim da NITKO nije pukao preko 90 krugova na 300 / 600 metara.

Bili smo relativno brzo gotovi, proglasenje je bilo oko 15h, a cini mi se da nas je bilo oko 50-k koji smo pucketali na mete.

Organizacija se drasticno popravila, mada ima JOS prostora za poboljsanja ali traze angaziranje veceg broja osoblja, sto u danasnje vrijeme bas i ne ide samo od sebe.

Sto got rekli HCZ i ostali su se ipak potrudili da se natjecanje odrzi i kud li srece da ih ima VISE.

Pozitivno:

- PREDPRIJAVE na internetu i raspis po grupama - disciplinama
- Pucanje disciplina po redu-programu ( MK- nisam pratio pa ne znam )

Za doraditi ako je moguce:

- u pravilniku naglasiti ako organizator ne osigurava nikakve podloge za takmicare
- Malo vise prostora na streljackim mjestima ako je moguce
- OBAVEZNO uskladiti broj meta sa brojem streljackih pozicija i oznacavanje brojevima - ako je moguce

POD OBAVEZNO:

NA cijelu povrsinu nosaca mete na 600m staviti papirnatu podlogu velicine nosaca ( mislim na onaj dio gdje se stavlja meta ) u nekoj bijeloj ili krem boji radi lakseg pronalazenja prvih hitaca OKO METE, nakon svakog skupljanja meta rupice se poljepe i idemo dalje, nije neki trosak ali smatram da je za Kovacevo OBAVEZAN te u svakom slucaju predstavlja veliku pomoc strijelcima.

Meni je sve ovo bilo jako lako napisati a Rajko je vjerovatno dusu ispustio na Kovacevu u danima pripreme, tako da razumijem i njega jer svatko tko nesto slicnog organizira bude na pragu sloma zivaca tih dana.

BILO JE ZANIMLJIVO ...

:A25: :A25: :A25:
Nemoguće je Nemoguće

User avatar
Wagner
Desetnik
Desetnik
Posts: 353
Joined: 31 Mar 2010, 16:18

Re: SNIPER KUP 2017

Post by Wagner » 27 Jun 2017, 23:37

Bilten u prilogu. Ako je nešto pogrešno dojavite.
Primjedbe izrečene u postovima iznad u potpunosti se usvajaju, počeli smo malo disciplinirati strijelce, ranije prijave, pojašnjenja koliko ljudi puca istom puškom, raspored (barem preliminarni), uvest ćemo i dvostruke kotizacije za one koji kasne sa prijavama, idu i bež-bijela podloga na nosače meta, povećani broj mjesta (2018 ide trideset mjesta i na 300 i na 600 metara),...obilježit ćemo (akobogda) svečano i desetu obljetnicu uvođenja "long-range" disciplina u Hrvatsku.
Kotizacija će biti desetak kuna skuplja (moramo se izjednačit sa ostalima) ali će i standard biti viši.
Želimo da se na Grobniku pojavi i još poneki organizator, "Sniper-kup" će od sad ići za Dan državnosti, do jeseni je dugo razdoblje bez tekmi.....
Attachments
Bilten 2017.pdf
(208.47 KiB) Downloaded 102 times

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests