Anschutz 335
-
Highroller
- Skupnik

- Posts: 204
- Joined: 23 Dec 2009, 07:26
- Location: 22km NW od Pampasa
-
Highroller
- Skupnik

- Posts: 204
- Joined: 23 Dec 2009, 07:26
- Location: 22km NW od Pampasa
Re: Anschutz 335
Prodajem dvije, ova je 9,99/10
https://www.njuskalo.hr/zracno-oruzje/a ... s-24258020
https://www.njuskalo.hr/zracno-oruzje/a ... s-24258020
-
Highroller
- Skupnik

- Posts: 204
- Joined: 23 Dec 2009, 07:26
- Location: 22km NW od Pampasa
Re: Anschutz 335
Ma pitam samo, jer nisam znao! Dosta ih put vidim na njuskalu, a ne znam snagu? Ima li i 335 magnum ili samo 335?
BUM BUM...
-
Highroller
- Skupnik

- Posts: 204
- Joined: 23 Dec 2009, 07:26
- Location: 22km NW od Pampasa
Re: Anschutz 335
Obije puške koje prodajem su stariji model sa standardnim oprugama. Jeftinija je bila u sustavu natjecanja a skuplja stajala u ormaru i samo ponekad pucano sa njom( sve skupa možda 100 diabola). Ovakve puške su se nekad prodavale sa jačom oprugom i imale su naljepnicu na kundaku "Weitschuss". Imam i jednu sa oznakom Magnum ali ta nije na prodaju. Opruge u puškama su duljine 240-250mm i debljina žice 3mm, standardne. Mislim da imam i koju "magnum" oprugu, takva opruga u pušci vam pokida kućište okidanja, polomi kundak, savine cjev ako nema kočnice, rasturi vijke koji drže sistem.
Sretna nova godina!!!
Sretna nova godina!!!
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

