Anschutz 335

Mijenjaj, kupuj, prodaj... a nabolje poklanjaj :-D
Post Reply
Highroller
Skupnik
Skupnik
Posts: 204
Joined: 23 Dec 2009, 07:26
Location: 22km NW od Pampasa

Anschutz 335

Post by Highroller » 10 Dec 2017, 15:33


Highroller
Skupnik
Skupnik
Posts: 204
Joined: 23 Dec 2009, 07:26
Location: 22km NW od Pampasa

Re: Anschutz 335

Post by Highroller » 31 Dec 2017, 20:27


berbenn
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 712
Joined: 16 Feb 2015, 14:13
Been thanked: 1 time

Re: Anschutz 335

Post by berbenn » 31 Dec 2017, 22:08

Koja je izlazna brzina metka te puske?
BUM BUM...

Highroller
Skupnik
Skupnik
Posts: 204
Joined: 23 Dec 2009, 07:26
Location: 22km NW od Pampasa

Re: Anschutz 335

Post by Highroller » 31 Dec 2017, 22:44

Do 200m/sec D kategorija
Mogu izmjeriti idući tjedan ako vas zanima točno.

berbenn
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 712
Joined: 16 Feb 2015, 14:13
Been thanked: 1 time

Re: Anschutz 335

Post by berbenn » 31 Dec 2017, 23:04

Ma pitam samo, jer nisam znao! Dosta ih put vidim na njuskalu, a ne znam snagu? Ima li i 335 magnum ili samo 335?
BUM BUM...

Highroller
Skupnik
Skupnik
Posts: 204
Joined: 23 Dec 2009, 07:26
Location: 22km NW od Pampasa

Re: Anschutz 335

Post by Highroller » 01 Jan 2018, 00:18

Obije puške koje prodajem su stariji model sa standardnim oprugama. Jeftinija je bila u sustavu natjecanja a skuplja stajala u ormaru i samo ponekad pucano sa njom( sve skupa možda 100 diabola). Ovakve puške su se nekad prodavale sa jačom oprugom i imale su naljepnicu na kundaku "Weitschuss". Imam i jednu sa oznakom Magnum ali ta nije na prodaju. Opruge u puškama su duljine 240-250mm i debljina žice 3mm, standardne. Mislim da imam i koju "magnum" oprugu, takva opruga u pušci vam pokida kućište okidanja, polomi kundak, savine cjev ako nema kočnice, rasturi vijke koji drže sistem.

Sretna nova godina!!!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest