COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Fantastično,Izraelci razmišljaju uvesti neke mjere kakve su fašisti uvodili njima 30ih i 40ih g. prošloga stoljeća 
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Upravo to, ali ono što se 30-ih i 40-ih zvala Goebelština, danas se naziva sloboda medija i apsolutna istina. Ali sve je to “ teorija zavjere” zar ne...? Nažalost povijest je repetitivni ciklički slijed koji samo mijenja i instrumente i metode podčinjavanja. Nekad je to bila inkvizicija, rasni zakoni, prohibicija...nazovišto, a danas je to izopćavanje i izolacija ako ne ideš uz narativni mainstrem.
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Čak i za vrijeme Juge,kada nisam htio u SK , pustili su me na miru,nitko me nije preispitivao!
Ovi danas,ako samo pokušaš izraziti drugo mišljenje o bilo čemu , nikako ne praštaju,ne odustaju!
Odmah si ravnozemljaš,teoretičar zavjere, nisi domoljub,nisi Hrvat(?),ako kihneš si bioterorist.....
A Izraelci kako su krenuli,možda će ljude tetovirati na unutarnjoj strani podlaktice.....znaju oni kako to izgleda...
A i na rukave mogu stavljati znakove......CIJEPLJEN.....slično su već vidjeli....
Ovi danas,ako samo pokušaš izraziti drugo mišljenje o bilo čemu , nikako ne praštaju,ne odustaju!
Odmah si ravnozemljaš,teoretičar zavjere, nisi domoljub,nisi Hrvat(?),ako kihneš si bioterorist.....
A Izraelci kako su krenuli,možda će ljude tetovirati na unutarnjoj strani podlaktice.....znaju oni kako to izgleda...
A i na rukave mogu stavljati znakove......CIJEPLJEN.....slično su već vidjeli....
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Hrvatski soj Coronavirusa je ipak otkriven, samo što je Alemki neugodno to objavit 
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
a znak na rukavu bi, po WHO specifikaciji boja kartona za vakcinacije, triba bit žuti ?Mirok wrote: A i na rukave mogu stavljati znakove......CIJEPLJEN.....slično su već vidjeli....
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Zabrana je okupljanja više od 25 ljudi na sprovodima.
Na Mirogoju je angažirano 300 redara
,uvedene su posebne autobusne linije da se preveze čim veći broj ljudi
,plus jake snage MUPa sa psima
.....
A sve to za dopuštenih 25 ljudi...
Na Mirogoju je angažirano 300 redara
A sve to za dopuštenih 25 ljudi...
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Sve je to unaprid oprošteno, Božinović je javno reka da neće cjepidlačit.Mirok wrote:Zabrana je okupljanja više od 25 ljudi na sprovodima.
Na Mirogoju je angažirano 300 redara,uvedene su posebne autobusne linije da se preveze čim veći broj ljudi
,plus jake snage MUPa sa psima
.....
A sve to za dopuštenih 25 ljudi...
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Moramo podrzati kampanju ?
- Attachments
-
- NeCepiSe.jpg (43.42 KiB) Viewed 14714 times
Nemoguće je Nemoguće
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
I po stoti puta.......vjerodostojnost....???Hawk wrote:Sve je to unaprid oprošteno, Božinović je javno reka da neće cjepidlačit.Mirok wrote:Zabrana je okupljanja više od 25 ljudi na sprovodima.
Na Mirogoju je angažirano 300 redara,uvedene su posebne autobusne linije da se preveze čim veći broj ljudi
,plus jake snage MUPa sa psima
.....
A sve to za dopuštenih 25 ljudi...
Sutra će nam stožer ozbiljno poručiti da nema opuštanja....
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Ma znaš što se meni čini?lex-lutor wrote:Moramo podrzati kampanju ?
Neki od ovih što čekaju red na cijepljenje neće nikad doć na red, ali za nas antivaksere, iznaći će način pokušaće sve da nas cijepe.
Ne pitaj me kako će to izvest, jer neznan ni ja, al smisliće oni nešto, mi smo im na zubu.
U mainstream medijima ništa nije onako kako na prvi pogled izgleda.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Oružje ne ubija, ubija čovjek.
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Kladio bih se na to...... !Hawk wrote:............al smisliće oni nešto, mi smo im na zubu.
Nemoguće je Nemoguće
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Sta bi bio ovaj forum, da nema svoju sekciju teoreticara zavjere!? 
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
-
johnnyboyy1711
- Nadnarednik

- Posts: 539
- Joined: 05 Mar 2019, 18:16
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Treba sagledati sve strane po mojem mišljenju, inače smo ko zombiji.
Šteta samo da se je nazivu "teoretičar zavjere" dao taj jedan prizvuk, kao da su to totalni idioti. Poznam brojne kolege na fakultetu, u struci i ostalim mjestima koji ne puše ovo oko korone pola posto i otprilike su u pravu kad govore što iza ovog svega stoji.
Koliko je samo stvari kod nas na koje su ljudi ukazivali na kraju pokazano da su bili u pravu. Vani da ne govorim. Ali brzo se zaboravi da su to na početku sve bile "teorije zavjere".
Šteta samo da se je nazivu "teoretičar zavjere" dao taj jedan prizvuk, kao da su to totalni idioti. Poznam brojne kolege na fakultetu, u struci i ostalim mjestima koji ne puše ovo oko korone pola posto i otprilike su u pravu kad govore što iza ovog svega stoji.
Koliko je samo stvari kod nas na koje su ljudi ukazivali na kraju pokazano da su bili u pravu. Vani da ne govorim. Ali brzo se zaboravi da su to na početku sve bile "teorije zavjere".
"Things that are complex are not useful, things that are useful are simple." - Mikhail T. Kalashnikov
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Bio bi forum o oružjujolly wrote:Sta bi bio ovaj forum, da nema svoju sekciju teoreticara zavjere!?
I dalje misilim da je ova tema nepotrebna i ne pridonosi ničemu.
μολὼν λαβέ
- jolly
- Cinker - bojna

- Posts: 7776
- Joined: 26 Feb 2012, 13:10
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 17 times
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Lemi_O2 wrote:I dalje misilim da je ova tema nepotrebna i ne pridonosi ničemu.jolly wrote:Sta bi bio ovaj forum, da nema svoju sekciju teoreticara zavjere!?
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Da,interesantno je to da nitko od onih koji upotrebljavaju taj izraz ,ne odgovaraju na pitanje zašto te po njima dobre mjere ,ne poštuju upravo oni koji ih propisuju?johnnyboyy1711 wrote:Treba sagledati sve strane po mojem mišljenju, inače smo ko zombiji.
Šteta samo da se je nazivu "teoretičar zavjere" dao taj jedan prizvuk, kao da su to totalni idioti. Poznam brojne kolege na fakultetu, u struci i ostalim mjestima koji ne puše ovo oko korone pola posto i otprilike su u pravu kad govore što iza ovog svega stoji.
Koliko je samo stvari kod nas na koje su ljudi ukazivali na kraju pokazano da su bili u pravu. Vani da ne govorim. Ali brzo se zaboravi da su to na početku sve bile "teorije zavjere".
Te mjere vrijede za nas obične ljude,ali kada vladajućima odgovara pronalaze svakakve razloge i opravdanja zašto ih oni ne poštuju!
Ova Beroševa s.anja stvarno vrijeđaju zdrav razum!
I dobro si primijetio Johny,izraz teoretičar zavjere su počeli upotrebljavati kada ljude žele okarakterizirati idiotima.
Ti si mi potvrdio ono što se i meni od ranije činilo.
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Kad ti pojedinci kažu da si “teoretičar zavjere”, a sami vjeruju i podržavaju klošarski, lažljivi i nelegalni kvazi stožer, onda sigurno znaš da si u pravu i da ti je inicijalni špurijus o ovoj prevari bio ispravan.
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Upravo mi je to njihovo uporno i često bezobrazno nastojanje da ismijavaju sve druge koji drugačije misle,davalo jednu dodatnu dozu sigurnosti u vlastitom razmišljanju.frulica wrote:Kad ti pojedinci kažu da si “teoretičar zavjere”, a sami vjeruju i podržavaju klošarski, lažljivi i nelegalni kvazi stožer, onda sigurno znaš da si u pravu i da ti je inicijalni špurijus o ovoj prevari bio ispravan.
-
johnnyboyy1711
- Nadnarednik

- Posts: 539
- Joined: 05 Mar 2019, 18:16
Re: COVID19 - opasnost 21. stoljeća
Nešto čitam gledam stanje po Europi...
Čovjeka negdje u Europi naganjao policijski auto po parku jer je grlio prijatelje.
S druge strane se ljude u Pragu dopušta da hodaju samo 500 metara od kuće i to navečer.
Negdje se ne smije sjediti na gradskim klupama.
"Sve za vašu sigurnost"
Čovjeka negdje u Europi naganjao policijski auto po parku jer je grlio prijatelje.
S druge strane se ljude u Pragu dopušta da hodaju samo 500 metara od kuće i to navečer.
Negdje se ne smije sjediti na gradskim klupama.
"Sve za vašu sigurnost"
"Things that are complex are not useful, things that are useful are simple." - Mikhail T. Kalashnikov
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway
"This is the AK-47 assault rifle, the preferred weapon of your enemy, and it makes a very distinctive sound when fired at you, so remember it." - Tom Highway
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest




