Nova pila
Nova pila
Stigao je Cold Steel Trailmaster.... ajme koja mrcina.
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Nova pila
kulike penez? =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: Nova pila
Odgovorit cu ti linkom: http://minishop.t-com.hr/replikart/Prod ... pcurrpid=1
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
- stari-nakovanj
- Desetnik

- Posts: 333
- Joined: 06 Jul 2008, 17:48
- Location: Zagreb
- Contact:
Re: Nova pila
Sve se nadam uskoro.... moram pronaci dobru priliku... Do sada je prime nož bio Fallkniven A1, ali u usporedbi s ovim, ne znam kako ga nazvati, pojam nož dobiva sasvim drugu dimenziju.... Cudovisno je prestrasna rijec.... Ovo je nevjerojatno... Lijepo lezi u ruci - drugacije od A1 ili cega drugog.
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
Re: Nova pila
upravo sam ju dooštrio sa specijalnim brusom (Lansly saphire) visoke finoće.... na dodir brije, a s papirom čuda čini.... nevjerojatno...
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
Re: Nova pila
Dobar je, ali malo prevelik, Recon Scaut je bolji, manji, zgodniji za rukovanje, a iste snage, pravi i najbolji Bowie nož.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
- Mr.Cabdriver
- Dežurni Dušebrižnik

- Posts: 731
- Joined: 02 Apr 2008, 19:25
- Location: Pula
Re: Nova pila
"pravi i najbolji Bowie nož"... Pravi nije - fali mu koji cm u dimenzijama - ako uopće postoji "pravi" bowie nož s obzirom da nitko živ ne zna kako je izgledao... najbolji isto nije ali je sigurno u top 5 najboljih bowie noževa. Kad nabavim Randall sportsman's bowieja za jedno 3 godine onda ću moći usporediti svog recon scouta i randalla pa ćemo vidjet koji je bolji. Meni je osobno RS jako drag nož i slažem se sa praktičnošću i snagom noža v.s. šlampavošću trailmastera. Al i to ovisi o veličini šake i snazi rukovatelja. Meni oba leže jako lijepo u rukama mada bih isto dao laganu prednost recon scoutu zbog te njegove univerzalnosti. Za finjak posliće su oba k***c jer su preteški i predebeli... za grube poslove su isto k***c jer su preskupi da ih se razjebava na terenu (san mai III). Al su kao stvoreni da stoje u vitrininobile157 wrote:Recon Scaut je bolji, manji, zgodniji za rukovanje, a iste snage, pravi i najbolji Bowie nož.
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam...
::::....
Re: Nova pila
Imam crnog Recon scauta, imao sam Trail mastera, a imam i Randala, doduše Trailblasera, ali je ipak Randall. Probao sam SOG-a Navy Seals, Chris Reeva Shadow, imam AL MARA SOG Bowie, imao sam Laredo Bowie itd. itd, ali RS VG1 je nešto najbliže praktičnom i pravom nožu što se može dobiti, gledajući na praktičnost i sve ostale detalje.Mr.Cabdriver wrote:"pravi i najbolji Bowie nož"... Pravi nije - fali mu koji cm u dimenzijama - ako uopće postoji "pravi" bowie nož s obzirom da nitko živ ne zna kako je izgledao... najbolji isto nije ali je sigurno u top 5 najboljih bowie noževa. Kad nabavim Randall sportsman's bowieja za jedno 3 godine onda ću moći usporediti svog recon scouta i randalla pa ćemo vidjet koji je bolji. Meni je osobno RS jako drag nož i slažem se sa praktičnošću i snagom noža v.s. šlampavošću trailmastera. Al i to ovisi o veličini šake i snazi rukovatelja. Meni oba leže jako lijepo u rukama mada bih isto dao laganu prednost recon scoutu zbog te njegove univerzalnosti. Za finjak posliće su oba k***c jer su preteški i predebeli... za grube poslove su isto k***c jer su preskupi da ih se razjebava na terenu (san mai III). Al su kao stvoreni da stoje u vitrininobile157 wrote:Recon Scaut je bolji, manji, zgodniji za rukovanje, a iste snage, pravi i najbolji Bowie nož.... zato će ovih dana (unutar 6 mjeseci) past jedan "niger" recon scout od svojih 100-injak eura kojem ću vadit mast kad se opet krene u survival avanture ako razjebano koljeno dopusti!
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
- Knife_maniac
- Satnik

- Posts: 1504
- Joined: 07 Apr 2008, 20:06
- Location: istocna Hrvatska
Re: Nova pila
Ovo ???nobile157 wrote: Probao sam SOG-a Navy Seals
http://www.teraasekeskus.com/images/ext ... fe2000.jpg
Darac Steel Production - http://s912.photobucket.com/albums/ac32 ... %20radovi/
http://www.facebook.com/darac.steel
http://www.facebook.com/darac.steel
Re: Nova pila
nobile157 wrote: Imam crnog Recon scauta, imao sam Trail mastera, a imam i Randala, doduše Trailblasera, ali je ipak Randall. Probao sam SOG-a Navy Seals, Chris Reeva Shadow, imam AL MARA SOG Bowie, imao sam Laredo Bowie itd. itd, ali RS VG1 je nešto najbliže praktičnom i pravom nožu što se može dobiti, gledajući na praktičnost i sve ostale detalje.
Nigdje ne spominjes Fallkniven. Kakva su ti zapazanja o njemu?
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
Re: Nova pila
Da, baš taj sam imao, vrhunski nož u svakom pogledu.Knife_maniac wrote:Ovo ???nobile157 wrote: Probao sam SOG-a Navy Seals
http://www.teraasekeskus.com/images/ext ... fe2000.jpg
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: Nova pila
Fallknivena imam, model F1, sa ručkom od micarte, posebna verzija. Jedan od najboljih noževa, bolji čelik od Cold Steela (VG 10 laminirani prema VG 1 San Mai III), veličina je praktična, nož je oštar kao žilet, kožna futrola. Svakako preporučujem.patch wrote:nobile157 wrote: Imam crnog Recon scauta, imao sam Trail mastera, a imam i Randala, doduše Trailblasera, ali je ipak Randall. Probao sam SOG-a Navy Seals, Chris Reeva Shadow, imam AL MARA SOG Bowie, imao sam Laredo Bowie itd. itd, ali RS VG1 je nešto najbliže praktičnom i pravom nožu što se može dobiti, gledajući na praktičnost i sve ostale detalje.
Nigdje ne spominjes Fallkniven. Kakva su ti zapazanja o njemu?
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: Nova pila
Znam, imam A1, i s druge strane Cold Steel Trailmasteranobile157 wrote:Fallknivena imam, model F1, sa ručkom od micarte, posebna verzija. Jedan od najboljih noževa, bolji čelik od Cold Steela (VG 10 laminirani prema VG 1 San Mai III), veličina je praktična, nož je oštar kao žilet, kožna futrola. Svakako preporučujem.patch wrote:nobile157 wrote: Imam crnog Recon scauta, imao sam Trail mastera, a imam i Randala, doduše Trailblasera, ali je ipak Randall. Probao sam SOG-a Navy Seals, Chris Reeva Shadow, imam AL MARA SOG Bowie, imao sam Laredo Bowie itd. itd, ali RS VG1 je nešto najbliže praktičnom i pravom nožu što se može dobiti, gledajući na praktičnost i sve ostale detalje.
Nigdje ne spominjes Fallkniven. Kakva su ti zapazanja o njemu?
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
- Knife_maniac
- Satnik

- Posts: 1504
- Joined: 07 Apr 2008, 20:06
- Location: istocna Hrvatska
Re: Nova pila
Daj malo vise o njemu. Ja sam zagrizao za Tigersharka.nobile157 wrote: Da, baš taj sam imao, vrhunski nož u svakom pogledu.
Darac Steel Production - http://s912.photobucket.com/albums/ac32 ... %20radovi/
http://www.facebook.com/darac.steel
http://www.facebook.com/darac.steel
Re: Nova pila
Nećeš pogriješiti ako uzmeš bilo koji SOG, svi su odlični, a cijena nije previsoka.
Inače se reklamira kao nož koji može izdržati 17 metaka kalibra .45ACP ispucanih u oštricu od naprijed, a da ih nož presiječe bez većih oštećenja.
Inače se reklamira kao nož koji može izdržati 17 metaka kalibra .45ACP ispucanih u oštricu od naprijed, a da ih nož presiječe bez većih oštećenja.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

